Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez margo_jar » 20 lip 2014, o 11:03

Jakie to byłoby proste: dieta i ćwiczenia. :) Ktoś może mieć dietę i nadal ma problem z otyłością. A znam takich, którzy potrafią zjeść porządnie i są nadal szczupli. Różne są tego przyczyny, choćby przemiana materii a najczęściej jakaś choroba.
Co do WF-u w szkołach: uczniowie mają więcej godzin, niż to było dawniej i nie jest tak łatwo być zwolnionym z zajęć. Nie wystarczy zaświadczenie od lekarza. Na podstawie tego zaświadczenia dyrektor szkoły zwalnia ucznia z zajęć. Z tych dzieci, które znam otyłość ich nie wynika z braku ruchu (bo mają dodatkowe zajęcia sportowe), ale z powodu choroby. Tak na marginesie. :)
margo_jar
 
Posty: 595
Dołączył(a): 13 cze 2012, o 15:50

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 20 lip 2014, o 11:15

impresja77 napisał(a):Twoim Księżycowa hasłem jest "świat jest do dupy,życie jest beznadziejne ,ludzie są podli i za każdym rogiem czai się zło ,a każdy człowiek ma złe intencje."
Jeżeli po moim haśle ktoś się ma według Ciebie powiesić ,to co mówić po Twoim? :mrgreen:


To o czym piszesz, to nie jest kwestia motto na życie (chyba, że Twojego, bo mojwgo zupełnie nie). To jest coś niezależnego (jak na razie) ode mnie, nad czym pracuję, ale to ja osobiście. Poza tym nigdy nikomu, komu coś radziłam w trudniej sytuacji nie napisałam, że ludzie są do dupy.
To, że ja tak odieram, nie znaczy,że innym to przekazuję. Totalnie pokręciłaś i niestety nie rozumiesz o czum piszę :/

Mahika nie pisałam bezpośrednio do Ciebie, tylko ogólnie, o tym co się porobiło.

Fajnie, że tak spędzasz czas ...malowanie scian też na swój sposób jest przyjemne, bo zmiana wnętrz itp. :)
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 20 lip 2014, o 11:31

Margo, dlatego niektóre osoby mogą jeść wszystko, a inne muszą sie pilnować i nie jeść słodyczy i omijać Mc Donalds'a :D
Ja muszę się pilnować. Takie życie :bezradny:
No chyba, że ćwiczę 5 razy w tyg to mogę naprawdę sobie pofolgować, a waga stoi jak zaklęta 8)
Ale znam osoby, które regularnie ćwicząc przytyły. Po prostu wieczorem zasiadały do biesiadowania i jadły co w ręce wpadnie.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 20 lip 2014, o 12:08

Margo to jest właśnie Bbardzo trudne a nie proste :)
Ale do ogarniecia.
Najgorzej jak ktoś załamuje rece i mówi "taki już jestem" cierpiac przy tym,
A każda próba pomocy odwraca a jest na niekorzyść tego co chce pomoc.

Ksiezycowa, tak spierdzielilam ta ścianę kilka dni temu,
że nie wiem co z niej będzie i czy nie kupię wkońcu rolki tapety :mrgreen:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 20 lip 2014, o 12:09

McDonald to lepiej omijać tak czy siak :P
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 20 lip 2014, o 12:19

Nie cierpię tapet... Nie ma to jak farba....

MOja siostra wymalowała całe mieszkanie sama... i ładnie jej wyszło... O ile pamiętam, to podobno nie przygotowała sciany do malowania (bonie wiedziała :mrgreen: ) dasz radę :D
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 20 lip 2014, o 12:20

ja przez ostatnie dwa meisiace chorowanie tez przytylam...wszytsko co wypracowalam silownia poszlo sie walic ;( z jednej strony sama jestem sobie winna...ale trudnio...wysilek fizyczny odpada nadl...ale juz niedlugo...latwo sie nie poddam. zreszta ja sie w miare akceptuje...jsli uda mi sie cos poprawic to tylko lepiej bedzie ale nie jest warunkiem koniecznym...
przez cale zycie poznalam jedna osoba otyla przez leki...
cala reszta to jednak byly wytlumaczenia...
tez mialam chora tarczyce...tez bralam antykoncepcje...i to am wplyw ale glownie na apetyt niestety...przemiana materii to druga sprawa...ale tzreba pamietac, zę alkoholizm tez jest choroba...ale to nie wina alkoholu tylko ludzi, ktorzy go pija...nie kazdy potrafi sobie z piciem poradzic...i nie kazdy potrafi sobie poradzic z jedzeniem..ja np lubie jesc...i moglabym byc duzo szczuplejsza gdyby nie to...bo mimo wielu czestych treningow i tak chudzielcem nigdy nie bede..i trudno takie geny...modelka ze mnie zadna nie bedzie :haha: bo jesc nie przestane :haha:

jutro ruszamy :) wakacje :haha:
nie jestem w najlepszym stanie zdrowotnym ale w domu to tylko gorzej moze byc :twisted: problem polega na wyborze kierunku...chcielimsy ruszyc w strone Islandii bo to bylo moje marzenie kiedys...ale tam przychylni do psow zbytnio nie sa...wiec chyba zostanie dol Europy znow 8) kupilismy wielki namiot...spiwory :) plecaki dla nas i psow...kocherek..mozmey ruszac :haha:
najbardziej o internet sie martwie :roll:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 20 lip 2014, o 12:41

Katka boskich wakacji1!!!!!!!
Zdjecia wrzucaj
Dokąd jedziecie?
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 20 lip 2014, o 12:48

SZAŁOWYCH WAKACJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A dlaczego boisz się o net? Wykup sobie pakiet u operatora. W jakiej sieci masz?
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 20 lip 2014, o 12:54

mam w play :)
osttanio na dwa dni w Czechach i austri poslzo mi neta za 300zł :shock: i mi zablokowali...a mam 4 gb do wykorzystania...musze sie przejsc dzisiaj do nich i dowiedziec jak to dziala i co moge zrobic :P niestety pracowac troche musze a do tego intrnet niezbedny

Impresja jeszcze nie wiemy :P wlasnie sie wahamy miedzy Czechami/Austrią/ wegrami/Slowacja/Rumunia ...a Litwą/ łotwą/ estonią i finlandią :roll:
pierwsze tak jak pisałas cieple...ale przyjazne psiakom i troche znane nam...drugie chlodniejsze...zupelnie nowe ale informacji o traktowaniu psow zero :bezradny:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 20 lip 2014, o 13:00

Na play'u to się nie znam, ale w T-Mobile jest tak, ze kupujesz sobie pakiet - wcale nie jest taki drogi - i nie leci Ci z netu z abonamentu.
Ważna rzecz- upewnij się co jest po wykorzystaniu transferu - czy przechodzisz na opłaty lokalne czy zwalnia czy się blokuje!!!!!!! Żebyś czasem z podziwu nie wyszła jak Ci po stawkach lokalnych policzy!!! Wtedy lepiej kupić drugi pakiet.

W play na pewno jest analogicznie jak w T-Mobile. Rozmowy tez mozesz wykupić na pewno tańsze, ale T-Mobile ma tzw. paczki tylko w krajach UE, a jak play to sprawdź!!! Zebyś znowu nie wybuliła!
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 20 lip 2014, o 13:03

Ją też nie lubie tapet, a maluję ściany od dawna.
Teraz pokusilam sie na motyw cegiełek,
Tylko pasek nad blatem i mi nie poszło :D
Ale takie piękne tapety widziałam że ten pasek byłby do przeżycia.
Teraz czekam aż wyschnie pierwsza warstwa, a wieczorem dalszy ciąg.
Katus, wypocznijcie, dobrej pogody życzę 8)
Ją bym pojechała w druga trasę, bo pierwsza też jest mi znana.
Teraz liznelam Litwę i pieknie jest!
Nawet rozmawialiśmy z marcinem ze teraz czas na Litwę, Łotwę, Estonię,
Ale chyba w tym roku nie damy rady czasowo i chyba poza Woodstock
to może jak nie pojedzie do pracy od razu po to wyruszymy na żubry w Polsce ;)
Także zbadajcie teren dla nas na przyszły rok :kwiatek: :slonko:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 20 lip 2014, o 13:05

Katka, przeczytaj ten artykuł koniecznie:
http://technowinki.onet.pl/artykuly/ile ... nica/1mtdt
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 20 lip 2014, o 13:07

Ją mam w play pakiet i jest tanio, ale roaming jest drogi :bezradny:
Najlepiej jest kupic kartę od lokalnego dostawcy, najpierw sprawdzić jaki.
My zazwyczaj bierzemy lycamobile, na ich zasadach w danym państwie.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 20 lip 2014, o 13:11

O, czyli jeszcze inaczej można.

Mahika, niezła jesteś z tymi cegłami :D Jakbym ja namalowała cegiełki to musiałabym je podpisać :mrgreen:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 94 gości

cron