tajemnicze tasmy admina?

Rozmowy ogólne.

tajemnicze tasmy admina?

Postprzez caterpillar » 23 cze 2014, o 09:44

Polska ma Tuska I swoja afere tasmowa ale my najwyrazniej tez mamy jakies podziemnie...:/
wczoraj w nocy I z gruchy ni z pietruchy zniknely watki roxy jak i ona sama.
Niby nic nadzwyczajnego aczkolwiek z tego co pamietam nie jest to zgodne z regulaminem forum A i tez wielu osobom odmawiano usowania postow..a tu prosze...
mamy swoje abw? Czy jak?
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: tajemnicze tasmy admina?

Postprzez zajac » 23 cze 2014, o 10:10

Też jestem ciekawa, jaki tu mechanizm zadziałał. Nie wiedziałam nawet, że można usunąć cały wątek.
zajac
 
Posty: 786
Dołączył(a): 18 kwi 2009, o 23:11

Re: tajemnicze tasmy admina?

Postprzez KATKA » 23 cze 2014, o 10:12

tez mnie to zaskoczylo...
ale wyglada to dziwnie...
admin nigdy czegos takiego nie robil...
jesli usuwal posty to faktycznie niezgdne z regulaminem gdzie ludzie juz plyneli...i wtedy wycinane byly kawalki watkow tak zeby zachowac ciaglosc...nigdy nie znikało wszystko
teraz pozostaly nieladne dziury i watki w kilku miejscach są bez ladu i skladu :(
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: tajemnicze tasmy admina?

Postprzez Tinn » 23 cze 2014, o 10:40

Ja przy prywatnych wiadomościach od Roxy mam informacje, że jej konto zostało zlikwidowane. Może opcja całościowego zlikwidowania konta powoduje wykasowanie wątków i postów osoby chcącej odejść.
Szkoda , że Roxy zadziałała tak radykalnie i zatrzasnęła drzwi nawet do portalu , w którym rozdrapywała swój najgorszy początkowy ból. Może to jednak lepiej jej zrobi , takie odcięcie się od przeszłości, teraz nawet od okresu przejściowego.
Mam tylko nadzieję, że jak to mówiła "uciekła do przodu", że to jej wczorajsze miotanie się i taki generalny dołek nastroju, frustracja , która widoczna była w tej przepychance słownej czy poście do Karoliny to nie objaw kryzysu. Mam na myśli taki, który mnie łapał, kiedy już myślałam , że odeszłam, że wiem jak mam teraz żyć, a okazywało się często właśnie w weekendy, długie weekendy , że dopadała mnie tęsknota za "starym" bo było dobrze, ale pusto, spokojnie ale głucho, bezpiecznie ale beznadziejnie nudno.
Tinn
 
Posty: 214
Dołączył(a): 19 gru 2012, o 13:17

Re: tajemnicze tasmy admina?

Postprzez Sansevieria » 23 cze 2014, o 11:31

Zgodne z Naszym Ukochanym Regulaminem to chyba jest, prawo do usuwania jest w nim jak byk. A ze dotychczas nie było wykorzystywane w tak totalny sposób...widać tu zaistniały jakieś poważne przyczyny. :bezradny:
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: tajemnicze tasmy admina?

Postprzez caterpillar » 23 cze 2014, o 11:34

zdziwilo mnie ,ze posty zniknely w krotkim czasie po wypowiedzi autorki gdzie na reakcje admina trzeba czekac dlugo a i mozna sie niedoczekac.
Ksiezycowa prosila o usuniecie fragmentu postow z jej watku (wyraznie podajac przyczyny) a nie wiem czy do dzis sa usuniete.

Nieinteresuje mnie powod odejsci Roxy ..kazdy robi co chce
ale dziwi mnie usuniecie calego watku..nie zamkniecie a usuniecie i to w tak expresowym czasie.


Obrazek

8)
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: tajemnicze tasmy admina?

Postprzez KATKA » 23 cze 2014, o 11:48

kiedy znikał uzytkownik...nie znikały jego posty...zostawały jako napisane przez Goscia....
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: tajemnicze tasmy admina?

Postprzez Winogronko7 » 23 cze 2014, o 12:05

...magia... 8)
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: tajemnicze tasmy admina?

Postprzez pozytywnieinna » 23 cze 2014, o 13:26

hmmm, zniknęły posty

czary mary :mrgreen:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: tajemnicze tasmy admina?

Postprzez Jigsaw » 23 cze 2014, o 16:01

Sansevieria napisał(a):Zgodne z Naszym Ukochanym Regulaminem to chyba jest, prawo do usuwania jest w nim jak byk. A ze dotychczas nie było wykorzystywane w tak totalny sposób...widać tu zaistniały jakieś poważne przyczyny. :bezradny:

akurat jak kiedys zalozylem konto ze zlym nickiem to tez zostalo ono b. szybko usuniete wiec to kwestia techniczna po prostu widac...
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: tajemnicze tasmy admina?

Postprzez KATKA » 23 cze 2014, o 19:50

usuniecie konta to nie problem wbrew pozorom...ale usuniecie postow jest niezgodne z regulaminam bo zabuża porządek wypowiedzi...tresc niestety ginie i glupio sie czyta...
skasowanie konta nigdy nie oznaczalo utraty tego co ktos napisal...i tym samym utraty jego odpowiedzialnosci za wypowiedziane slowa...
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: tajemnicze tasmy admina?

Postprzez pozytywnieinna » 23 cze 2014, o 20:20

Katka, ale nie ma CAŁEGO posta włącznie z odpowiedziami :mrgreen: więc niczego nie zaburza :twisted:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: tajemnicze tasmy admina?

Postprzez Jigsaw » 23 cze 2014, o 21:21

moje poprzednie konto zostalo usuniete cale wraz z wypowiedziami..

zaburza fakt - ale wypowiedzi niepodpisane sa wciaz wypowiedziami, to ze raz cos napiszemy nie znaczy ze oddajemy prawa do nich na wiecznosc...
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: tajemnicze tasmy admina?

Postprzez KATKA » 23 cze 2014, o 22:46

pozytywna ale Roxy wypowiadała sie tez w innych watkach...i zobacz jak to teraz wyglada...jaby niektorzy pisali o nie wiadomo czym...
nie mam nic przeciwko usuwaniu kont...ale wypowiedzi powinny pozostac nawet z jakas tam cenzura... :bezradny:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: tajemnicze tasmy admina?

Postprzez Księżycowa » 23 cze 2014, o 23:00

Jaki admin takie skutki :bezradny:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Następna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości

cron