Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 22 cze 2014, o 21:49

berneczyk :)
Kuma wygrala co mogla w suczkach...najlpesza w swojej klasie...najlepsza dorosla suka i najlepsza sunia w ogole ale najlepszego w rasie wzial pies :evil: dzis mysle, że nieslusznie ale trudno :)
i tak idzie jak burza :P na wystawie bylo 18 akit :haha:
wszystkie 5 ostatnich wystaw na dorosly championat wygrala swoja klase i najlepsza suczke (tu 4 razy)
ale to hobby raczej...poki Kumie to nie przeszkadza bedziemy ejzdzic :) mlodego tez przemycam zeby sie uczyl :haha:
to dobra socjalizacja dla psow i fajne miejsce na spotkania z innymi akitnietymi :)

psiaki na razie zajmuja tylna kanape audi :P
ale jestesmy w trakcie zakupu busa... :twisted: zeby bylo im wygodniej na dluzszych trasach...

ech czy tylko mi nie chce sie isc jutro do pracy.... :twisted:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 22 cze 2014, o 21:52

gratulacje!!!!!!!! :kwiatek:
,a Kuma to która?
A policja pozwala tak przewozić duże psy? Nie potrzeba kratki i zapinać pasami?
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 22 cze 2014, o 21:55

Impresjo,

mój znajomy miał takiego psa - bardzo inteligentny był i ułożony, po tresurach. Wspaniałe psisko :haha: :haha: :haha: :haha:
I jakie łągodne.

Byłam na zumbie - po 10 minutach myślałam, ze padnę i nie wstanę. Koleżanka zasłabła.
Ale podobało mi się. Muszę więcej ćwiczyć to bedzie lżej.
Ostatnio edytowano 22 cze 2014, o 22:02 przez Honest, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 22 cze 2014, o 22:00

dzieciaki na dalsze trasy sa przypinane pasem do szelek :)
na razie nikt nas nie zatrzymal...na pewno nie ejst wymagana kratka...one zajmuja tylna kanape na lezaco wiec tez ich nie widac :P
pozycje jakie wymyslaja sa niesamowite :haha:
Kuma to ta hiena :twisted:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 22 cze 2014, o 22:03

Katko,

Twoja Kuma to postrach wystaw teraz :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
Ale cudna jest... W ogóle te psiaki mają te pyszczki takie... dostojne?
Ale młody też zwojuje wystawy, ojjjjjjjjj jestem tego pewna!!!!!!!!!! :haha:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez pozytywnieinna » 22 cze 2014, o 22:07

Katka piękne psy, ale osobiście psa bym nie chciała mieć, jestem za leniwa :haha: za to jak koło mnie będziesz przejeżdżała to musisz zajechać. Młoda byłaby w niebie :lol:

Katko pasy muszą być, jest za to wysoki mandat, a to dlatego, że w razie tfu tfu wypadku psy nie chcą często dopuścić do ludzi,

kiedyś dawno temu, mojej matki psa woziłam po całej Europy i kilka razy, przy kontroli sprawdzali pasy u zwierzaków
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 22 cze 2014, o 22:09

impresja77 napisał(a):A ten Wam sie podoba?

Obrazek

Obrazek


PODOBA!!! mamoo ja chcę pieska! :piesek:
setki razy to powtarzałam w dzieciństwie.

Katko, jakie są kryteria na psich wystawach? Mordka, futerko, zachowanie, prezentacja, tresura czy co?
aha i miałam zapytać bo mnie to trapi- czy znacząco różnią się charakterami Twoje psy? Czy ten najstarszy jest ich dowódcą i np. pokazuje małemu rózne zachowania? Czy jedynym dowódcą jesteś Ty? Jak to jest?
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 22 cze 2014, o 22:11

...chodzi mi o interakcje między nimi. Czy one się ze sobą przyjaźnią? Czy są względem siebie obojętne?
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 22 cze 2014, o 22:18

pasy tak :) ale o kratce nie slyszalam...fakt moje by nie dopuscily do nas pewnie :)
my tez troche jezdzimy po polsce i coraz czesciej poza granicami...na razie nikt nas nie oskubal jeszcze :) ale wiem, ze wysokie mandaty sa za braki w ksiazeczkach wiec zawsze przed wyjazdem mamy obowiazkowa wizyte u weterynarza

musicie kiedys wleciec na jakas wystawe :) KUma uwielbia dzieciaki....zawsze robia sobie z nia zdjecia :haha:

winogronko na wystawach pies jest oceniany pod katem wzorca rasy :) kazda rasa uznana przez FCI ma dokladny opis wygladu i charakteru...to takie wytyczne dla sedziego...ale czesto gusta sa rozne i nie raz wzorcowy pies wygrywa z widzi mi sie sedziego :) poza lokatami przyznawane sa oceny...to wszystko potrzebne jest glownie do uzyskania uprawnien hodowlanych....to tak w bardzo wielkim skrocie :)

jesli chodzi o charaktery to kazda akita ma inny...a znam ich kilka (zreszta jak w kazdej rasie pewnie)
tak jak nie ma dwoch takich samych ludzi tak i pewnie u psow sie nie spotka...tym bardziej, ze w duzym stopniu charakter psa jest ksztaltowany przez wlasciciela :)
Taniulek (rudy) to taki dobry wujek :p leniwiec :haha: interesuje go glownie jedzenie i odpoczynek hihi...choc czasem bawi sie jak szczeniak
Kuma to zdecydowanie szefowa w tej chwili...ma bardzo dominujacy charakter...to postrach innych psow :P
tylko mlodemu daje sonie na glowe wejsc. Ona kocha ludzi...
Tsukinia moj najmlodszy to maly wariat :) uwielbia Kumisie do Tanka czuje respekt chyba ze wzgledu na wielkosc na razie :P no i jest mamisynkiem strasznym :P ale walcze z tym :haha:
bardzo sie staram zeby w grupie panowal porządek..rzadzic musze ja :twisted:
wszystkie tworza stado...na razie bardzo zgrane...mam nadzieje, ze w przyszlosci nie dojdzie do konfliktu miedzy Taniem a mlodym...nie chcialabym ich rozdzielac...
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 22 cze 2014, o 22:25

No takiej odpowiedzi oczekiwałam :) Tanio właśnie na takiego leniucha mi wygląda :D haha ale fajnie, że Kuma rządzi, nie ma co jednak kobieta :D a Cukinia kształtuje się cały czas, ale skoro taki maminsynek to może w przyszłości podporządkuje się Taniowi i będzie ok.
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez pozytywnieinna » 22 cze 2014, o 22:32

Katka, no przeca u mnie, znaczy w moim mieście są wystawy międzynarodowe :P , od zawsze, znaczy minimum od 40 lat :haha: i zawsze w kwietniu

ale właśnie nie wiem, czy pierwszy raz w tym roku nie było, albo było w innym miejscu, bo obiekt poszedł do rozbiórki i nie kojarzę reklam, :bezradny: bo chciałam iść z Młodą
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 22 cze 2014, o 22:36

Pozytywna, w necie poszukaj! Albo zapytaj u źródła czyli katki 8)

I szykuj "piątaka" bo Katka zgarnia za foty teraz :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
W końcu na busa trza uzbierać :haha: :haha: :haha:

Obrazek
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 22 cze 2014, o 22:39

Winogronko ale on taki mamisynek moj...:P zyc beze mnie nie moze...krok w krok za mna...tylko mnie slucha tak do konca ...przy mnie spi...przy mnie je...jak na chwile od niego odejde to po powrocie tancuje jakby mnie rok nie widzial :twisted: i "walczy" o moje wzgledy z Kumisia...
licze na to, ze Tanek jako kastrat nadal bedzie mial gdzies dominacje...i wystarcza mu ciasteczka i spanie :P a mlody nie wyczuwajac w nim zagrozenia bedzie go traktowal jako wujka 8)

pozytywna wez tam interweniuj to dojedziemy :) choc Blazej ma juz dosc wystaw hihi...w sumei od zeszlego roku :haha:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez pozytywnieinna » 22 cze 2014, o 22:40

no tak, ale ja mam zbierać :twisted: ? Młoda niech zbiera,

Nie chce mi się szukać, tak mi się nasunęło, bo jakby ich nie było to jakaś epoka się skończyła :bezradny: a nasze kochane władze, wykończyły już wszystko w tym mieście :evil:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Jak się czujesz?

Postprzez pozytywnieinna » 22 cze 2014, o 22:41

Katka, ale to w kwietniu, więc się spóźniłaś :twisted:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 92 gości