Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 12 cze 2014, o 22:36

No własnie odwołałam. Zostaje tutaj na razie...
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 12 cze 2014, o 22:54

Honescik walczy dalej :haha: i juz ma pierwsze zwyciestwa :)
a nad morze jade za tydzien...na wystawe :D caly weekend sobie zrobimy chyba
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 12 cze 2014, o 23:00

Najbardziej się ciesze z tego, ze sie tak fajnie rozjeździłam :D
Bo zaczynać adaptacje z jadą od delegacji na 2 koniec Polski to chyba niezbyt czeste :haha: A daje radę.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 12 cze 2014, o 23:18

Tak Honest, to dość niszowe 8) Tylko dla elity :D
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 13 cze 2014, o 00:06

Właśnie dostrzegłam, że nasza druga kicia - puszysta, schudła :). Obróżka już widać, że odstaje bardziej znacznie :) .
Pomogło odseparowanie od rodziców :evil: coś czuje, że jednak była dokarmiana, tylko nie wiem jak to robili, skoro niby ciągle ją miałam na oku :/

Tak czy tak... jest lepiej i kociak się ruchliwy bardziej zrobił :)

W pracy przejęłam nowe obowiązki i ciesze się bardzo, ale jednocześnie straszny to stres... uczę się dopiero coś robić a już bym chciała robic to idealnie... najważniejsze, że się straam.

Jutro baaardzo ciężki dzień... zweryfikuje co nieco... ale za to... pracujemy tylko do przyszłej środy - 4 dni laby :D ale już są plany na sobotę tą najbliższą, to i na 4 dni coś się wymyśli :) .

Jedno tylko mnie rozczarowuje - pracę na weekendy dodatkową ciążeko znaleźć... myślałam, ze w sezonie wakacji prostsze to będzie, ale nic... działamy dalej :). Tym bardziej musze wykorzystywać motywująco każdy wolny weekend, bo w każdej chwili się skończyć mogą na jakiś czas.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Adeline21 » 13 cze 2014, o 17:52

Księżycowa napisał(a):
caterpillar napisał(a):a ja nie moge przestac myslec o tej dziewczyce co sie ugotowala zywcem w aucie swego ojca.. :(
straszne;(

dzieci i ziwrzeta w czasie upalow sa narazona na niebezpieczenstwo.



Ja tez sobie nie mogę tego wyobrazić :( Wczoraj o tym usłyszałam... i o chłopcu, co się powiesił, bo nauczycielka w szkole go gnębiła i upokarzała przy klasie. Dzieci się nad nim pastwiły :(
Podobno nic nie było po nim widać... poza ocenami...

Nie rozumiem jak dzieci i zwierzęta można traktować jak szmaty :( Nigdy nie zrozumiem :( . POzal się Boże pedagodzy z dyplomami i nawet jeden właśnie nt zapobiegania przemocy... porażka ...

Hej , w głowie mi się to wszystko nie mieści , to okropne , trudne do pojęcia :( nie wiem jak ludzie mogą tacy być , choć w sumie ,co do ojca tego chłopca , nie zamierzam , go oceniać , ale to strasznie smutne , ze doszło do takiej sytuacji , i nawet more potrafię sobie wyobrazić , co On musi przeżywac . sama tego nie oglądalam , nie mam tu polskiej telewizji , ale koleżanka mi powiedziała w pracy o tym
:cry:
Adeline21
 
Posty: 36
Dołączył(a): 12 sty 2014, o 01:11

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Adeline21 » 13 cze 2014, o 17:55

KATKA napisał(a):Honescik walczy dalej :haha: i juz ma pierwsze zwyciestwa :)
a nad morze jade za tydzien...na wystawe :D caly weekend sobie zrobimy chyba

Honest trzy mam kciuki ! Bądź dzielna :)
Katko cudownie ,ze wybierasz się nad morze:) jak ja długo nad morzem nie byłam ;/ a na jaka wystawę jedziesz ?
Adeline21
 
Posty: 36
Dołączył(a): 12 sty 2014, o 01:11

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Adeline21 » 13 cze 2014, o 17:59

Księżycowa napisał(a):Właśnie dostrzegłam, że nasza druga kicia - puszysta, schudła :). Obróżka już widać, że odstaje bardziej znacznie :) .
Pomogło odseparowanie od rodziców :evil: coś czuje, że jednak była dokarmiana, tylko nie wiem jak to robili, skoro niby ciągle ją miałam na oku :/

Tak czy tak... jest lepiej i kociak się ruchliwy bardziej zrobił :)

W pracy przejęłam nowe obowiązki i ciesze się bardzo, ale jednocześnie straszny to stres... uczę się dopiero coś robić a już bym chciała robic to idealnie... najważniejsze, że się straam.

Jutro baaardzo ciężki dzień... zweryfikuje co nieco... ale za to... pracujemy tylko do przyszłej środy - 4 dni laby :D ale już są plany na sobotę tą najbliższą, to i na 4 dni coś się wymyśli :) .
I
Jedno tylko mnie rozczarowuje - pracę na weekendy dodatkową ciążeko znaleźć... myślałam, ze w sezonie wakacji prostsze to będzie, ale nic... działamy dalej :). Tym bardziej musze wykorzystywać motywująco każdy wolny weekend, bo w każdej chwili się skończyć mogą na jakiś czas.

Księżycowa cieszę się ,ze kociak lepiej :) a co ,do pracy mam to samo , właśnie się skończył drugi weekend jak jestem w nowej pracy, i ucze sie nowych rzeczy , od razu chciałabym wszystko wiedziec ,co i jak i być szybka , a to trzeba wprawy nabrać . ;) jak mi cos za wolno idzie to mnie taki nerw bierze , bo staram się jak mogę i nic :( wiem jak to jest :bezradny:
Przetrwamy ! :kwiatek:
Adeline21
 
Posty: 36
Dołączył(a): 12 sty 2014, o 01:11

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Adeline21 » 13 cze 2014, o 18:00

Znaczy drugi tydzień ;-)
Adeline21
 
Posty: 36
Dołączył(a): 12 sty 2014, o 01:11

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 13 cze 2014, o 18:02

Honest napisał(a):Najbardziej się ciesze z tego, ze sie tak fajnie rozjeździłam :D
Bo zaczynać adaptacje z jadą od delegacji na 2 koniec Polski to chyba niezbyt czeste :haha: A daje radę.

No ,no ,to niezwykłe :slonko:
Podziwiam
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 13 cze 2014, o 21:29

Adeline21 napisał(a):
Księżycowa napisał(a):Właśnie dostrzegłam, że nasza druga kicia - puszysta, schudła :). Obróżka już widać, że odstaje bardziej znacznie :) .
Pomogło odseparowanie od rodziców :evil: coś czuje, że jednak była dokarmiana, tylko nie wiem jak to robili, skoro niby ciągle ją miałam na oku :/

Tak czy tak... jest lepiej i kociak się ruchliwy bardziej zrobił :)

W pracy przejęłam nowe obowiązki i ciesze się bardzo, ale jednocześnie straszny to stres... uczę się dopiero coś robić a już bym chciała robic to idealnie... najważniejsze, że się straam.

Jutro baaardzo ciężki dzień... zweryfikuje co nieco... ale za to... pracujemy tylko do przyszłej środy - 4 dni laby :D ale już są plany na sobotę tą najbliższą, to i na 4 dni coś się wymyśli :) .
I
Jedno tylko mnie rozczarowuje - pracę na weekendy dodatkową ciążeko znaleźć... myślałam, ze w sezonie wakacji prostsze to będzie, ale nic... działamy dalej :). Tym bardziej musze wykorzystywać motywująco każdy wolny weekend, bo w każdej chwili się skończyć mogą na jakiś czas.

Księżycowa cieszę się ,ze kociak lepiej :) a co ,do pracy mam to samo , właśnie się skończył drugi weekend jak jestem w nowej pracy, i ucze sie nowych rzeczy , od razu chciałabym wszystko wiedziec ,co i jak i być szybka , a to trzeba wprawy nabrać . ;) jak mi cos za wolno idzie to mnie taki nerw bierze , bo staram się jak mogę i nic :( wiem jak to jest :bezradny:
Przetrwamy ! :kwiatek:




Ja sobie dziś świetni poradziłam :) . Zaskoczyłam samą siebie :).

A w przyszłym tyg. pracujemy tylko do środy :)
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 14 cze 2014, o 00:33

Fajnie, że nie tylko ja miałam dziś dobry dzień! :D

Jestem z siebie dumna, moja nauka i ambicja przyczyniły się dziś do sukcesu :D
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Adeline21 » 14 cze 2014, o 00:46

Gratuluje Winogronko :kwiatek:
Ja obejrzalam piękny , głęboki i wzruszajcy film " poradnik pozytywnego myślenia "
Dużo zrozumiałam , i wiem ,ze mam mnóstwo pracy przed sobą , ogrom , by polubic siebie , zaakceptować siebie a dopiero potem układać sobie z kimś życie .

Dobranoc :kwiatek:
Adeline21
 
Posty: 36
Dołączył(a): 12 sty 2014, o 01:11

Re: Jak się czujesz?

Postprzez limonka » 14 cze 2014, o 01:28

Winogronko7 napisał(a):Fajnie, że nie tylko ja miałam dziś dobry dzień! :D

Jestem z siebie dumna, moja nauka i ambicja przyczyniły się dziś do sukcesu :D

Gratulacje winogronko!!!!
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 14 cze 2014, o 09:47

a oglądałyscie Czas na miłość?
ja nie lubie komedii romantycznych a za taki miałam ten film...ale jest super...mega fajne przeszłanie na końcu :)
początek nudnawy...ale śmieszny...później bywa smutno...ale zakończenie swietne :kwiatek:
polecam

ja wczorej wreszcie u lekarza bylam...wymiotujac 3 dni stwierdziłam, ze dłuze nie dam rady :P
o dupe roztrzaskac tych wszystkich lekarzy...straciłam 200zl na leki i dojazd a i tak musze sie dalej męczyc...
pani myslała chyba, zę udaje...do momentu jak zapytała o L4 a ja powiedziałam, ze mi nie trzeba bo i tak pracowac bede :twisted:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości