U mnie dobrze

Problemy związane z depresją.

U mnie dobrze

Postprzez Ventia » 30 maja 2007, o 22:06

No i jak na razie odpukać wygl±da na to, że ta paskud mnie zostawiła :) To wszystko co się wydarzyło w moim życiu wstrz±snęło mn± bardzo, trzy tygodnie na Sedamie i teraz od tygodnia go już nie zażywam i jest dobrze. Co prawda odczuwam zmęczenie i chyba efekty z odstawieniem leku, ale radzę sobie. Mam plany, czeka mnie jeszcze dużo kłopotów, sesja i w ogóle, ale daje radę, staram się nie my¶leć co będzie i nie martwić się, tylko po prostu robić swoje. Z chłopakiem się pogodzili¶my :) Będę pisać jak mi idzie, mam nadzieję, że to będzie trwało i mam nadzieję, że i Wam się kochani uda. Pozdrawiam Was serdecznie wszystkich :)
Ventia
 

Postprzez bunia » 30 maja 2007, o 22:11

Juuupii :lol: ....bardzo sie ciesze :!:
Zawsze powtarzam malymi kroczkami a bedzie lepiej,jestes na prawde dzielna :!:
Trzymaj sie :wink: ....pozdrowionka.
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Ventia » 30 maja 2007, o 22:12

Staram się Buniu i mam nadzieję, że wytrzymam i dziękuję Ci za wszystko. Jeste¶ prawdziwym aniołem i bardzo wiele zawdzięczam Tobie :* Zreszt± nie tylko ja. Pozdrawiam się serdecznie
Ventia
 

Postprzez gagusia » 31 maja 2007, o 19:14

brawka kochana... :lol: :lol: :lol: oczywi¶cie że będzie dobrze!!!!
gagusia
 
Posty: 32
Dołączył(a): 28 maja 2007, o 10:32
Lokalizacja: okolice Warszawy

Postprzez Ventia » 1 cze 2007, o 21:19

Dzięki Gagusiu, staram się aby było dobrze
Ventia
 

Postprzez Abssinth » 1 cze 2007, o 23:47

hej hej Ventia...dobrze jest przeczytac, ze jest dobrze....nie pisze na depresji, ale czytam i jakos tam duchowo staram sie byc z Wami wszystkimi, ktorzy mecza sie z Pania D. ...
...i jakos tam mi osobiscie lepiej tez, jak przeczytam, ze znowu ktos ja pokonal, i komus jest lepiej, i ktos sie usmiecha dzisiaj....i ja tez sie usmiecham z Toba teraz:)

miauk:)
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 303 gości

cron