Tytuł...? No, dajmy na to... "O ŻYCIU RODZINNYM"... ;-))

Rozmowy ogólne.

Tytuł...? No, dajmy na to... "O ŻYCIU RODZINNYM"... ;-))

Postprzez Filemon » 31 maja 2014, o 20:15

Michalina Wisłocka - przez całe długie lata PRL-u "królowa" wiedzy o seksualności i życiu partnerskim człowieka, autorytet numer jeden! Autorka bestsellerowej książki "Sztuka Kochania". Wielokrotnie wypowiadająca się w roli eksperta w środkach masowego przekazu. Można by rzec: swoista gwiazda i guru owego czasu... (w tematyce, o której wspomniałem)

A tutaj poniżej daję link, pod którym można poczytać wywiad z jej córką, która opisuje swoje życie w rodzinie, które stworzyła jej światła i wyedukowana mamusia...

Ciekaw jestem Waszego odbioru... (jeśli komuś opadnie szczęka, to proszę o podanie... na ile metrów do dołu! ;-) :lol: zobaczymy komu opadła najbardziej a komu najmniej)

Warte przeczytania, według mnie, są również komentarze pod zalinkowanym wywiadem.

http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,1382 ... tml#TRwknd

A przy okazji, pozdrawiam serdecznie wszystkie moje tutejsze przyjazne dusze... :) :kwiatek:

P.S
Coś jeszcze doprecyzuję:
Ciekawi mnie jak odbieracie nie tyle sposób życia matki (Michaliny Wisłockiej), co przede wszystkim relację jej dorosłego już dziecka...
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Re: Tytuł...? No, dajmy na to... "O ŻYCIU RODZINNYM"... ;-)

Postprzez Sansevieria » 31 maja 2014, o 20:31

Smutne to...
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: Tytuł...? No, dajmy na to... "O ŻYCIU RODZINNYM"... ;-)

Postprzez KATKA » 31 maja 2014, o 22:01

a ja nie rozumiem...dowiedziałam sie wylacznie tego, że ta kobieta (matka) była chora...i miała niezbyt szczesliwe zycie...ale to pewnie tez w duzym stopniu przez chorobe... :?
jedyne co moge wywnioskowac to chyba to, zę nie warto czytać poradników bo mogą kłamac :roll:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 261 gości

cron