Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 29 maja 2014, o 21:51

To jeszcze nie egzaminy, na razie zaliczenia. Wszystko zgodnie z planem :D
Miałaś dziś lepszy dzień? :)
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 29 maja 2014, o 22:15

to ta pogoda :)
ja dzis wymarzłam...niedobrze dla oka ale w domu przyłożyłam ciepłe jajko 8) :haha:

Winogronko wszystko nam robia...to tylko 100m trawy ale mamy kładziony kamien...i przygtowanie pod donice z zielskiem (niestety nie mozemy sadzic w ziemie bezposrednio bo pod nami hala garazowa) trawka z rolki...taras...
mam nadzieje, ze wyjdzie ładnie :)
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mgła » 30 maja 2014, o 03:31

Winogronko7 napisał(a):Między innymi przez brak snu Mgiełko, ale właśnie wstałam :) i jest lepiej :) zabieram się do roboty, tyle czasu przeleciało! A jutro kolejne combo 8)


Dla równowagi teraz ja zaliczyłam nockę.Dopiero teraz skończyłam prezentacje,na 7 muszę byc w pracy buuu.Cały tydzień walczyłam z paniką i w końcu się udało :D .Że też ja muszę walczyc sama ze sobą :bezradny:
Avatar użytkownika
mgła
 
Posty: 416
Dołączył(a): 11 wrz 2013, o 21:22

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Adeline21 » 30 maja 2014, o 14:39

hej , czuje się okropnie , nie do życia :( totalnie załamana , we wtorek zaczynam nowa prace a od jakiegoś czasu nasilil mi się trądzik i codziennie widzę na swojej twarzy cos nowego , :cry:
Nie mam ochoty wychodzić z łóżka :( nie potrafie znaleźć nawet odrobiny nadziei .
Adeline21
 
Posty: 36
Dołączył(a): 12 sty 2014, o 01:11

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mgła » 30 maja 2014, o 19:13

Adeline byłaś z tym u dermatologa?Nie wiem jak bardzo zaawansowany jest, z tego co wiem leczy się go do dwóch lat.Wymaga to cierpliwości i czasami zmiany leków. Nie zaniedbaj tego,blizny mogą zostac na zawsze.Chyba mogę sobie wyobrazic przez co przechodzisz,znam dwie osoby które mają z tym okropny problem.
Avatar użytkownika
mgła
 
Posty: 416
Dołączył(a): 11 wrz 2013, o 21:22

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 30 maja 2014, o 19:39

Adeline właśnie...
siostra mojej koleżanki miała kiedys ogromne problemy z cerą...poza wygladem sprawiało jej to ból (skora byla w naprawde nieciekawym stanie) ...
fakt ludzie zwracali na to uwage...ale dziewczyna była naprawde sypatyczna i po chwili nikt juz nie widział, ze ma problem z buzią..najcieższy był ten pierwszy moment...dla niej...
z tego co wiem to leczyła to długie lata...jakos pod 30ci lat (a zaczela w podstawowce)
wiesz...w pracy licza sie kompetencje a nie tylko idealna cera...to raz dwa...Twoje komfort te jest wazny...masz jakies szansy na leczenie?
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mgła » 30 maja 2014, o 20:04

Katka zgadzam się ,dla drugiego człowieka to nie jest istotne, nie ma wpływu na relacje.Natomiast osobą z takim problemem WYDAJE się że rozmówca na pewno się na tym koncentruje.
Avatar użytkownika
mgła
 
Posty: 416
Dołączył(a): 11 wrz 2013, o 21:22

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 30 maja 2014, o 20:42

roxy napisał(a):Adeline-zazdroszcze Ci takich problemów.


Twarz jest naszą wizytówką, szczególnie w pracy odgrywa bardzo duże znaczenie. Moja koleżanka ma problemy z cerą, często bierze leki na receptę, w tym antybiotyki i dla niej jest to równiez bardzo poważny problem. Twarz ją dosłownie boli, bez podkłądu nie wyjdzie z domu i to ma wpływ na jej samoocene bardzo duży.

Adeline,

trzymaj się dziewczyno. Wiem, że to przykre uczucie.

Byłas u dermatologa? Masz jakąś dietę?
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Adeline21 » 30 maja 2014, o 23:24

Dziewczyny dziękuje za odpis , jestem naprawdę załamana , ogólnie mam problematyczna cerę,ale nigdy nie miałam budzi w takim stanie :( to trwa od około miesiąca , ok tydzień temu byłam u dermatologa prywatnie ( mieszkam w Anglii i tutaj ciężko jest nawet zdobyć skierowanie na badanie ) zaplacilam 80£ za wizytę , byłam w polskiej klinice , Pani wydala mi się totalnie nieprofesjonalna ,zapytała czy chce bardzo silny antybiotyk ,który ma bardzo negatywny wpływ na organizm , wydaje mi się ,ze na mój trądzik maja wpływ moje problemy z układem trawiennym .od kilku dni stosuje leki . mam ogromna skłonność do stanów depresyjnych wiec :bezradny: byłam bez życia . :cry:
Adeline21
 
Posty: 36
Dołączył(a): 12 sty 2014, o 01:11

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Adeline21 » 30 maja 2014, o 23:26

Wiem , także ze z taka Buzia żaden facet nie zwróci na mnie uwagi , a czym jest życie bez miłości :(
Adeline21
 
Posty: 36
Dołączył(a): 12 sty 2014, o 01:11

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 30 maja 2014, o 23:54

Adeline21 napisał(a):Wiem , także ze z taka Buzia żaden facet nie zwróci na mnie uwagi , a czym jest życie bez miłości :(

Adeline,

Zaostrzenie objawów masz od miesiaca i nie jest powiedziane, że nie da się tego cofnąć. Jesli jeden lekarz nie pomógl, to może pójdziesz do innego? Domyślam się, ze to dla Ciebie duży wydatek...

Moja koleżanka ma partnera od 5 lat. Przez pierwsze 2 lata kiedy spała u niego w domu to nie zmywała pudru na noc - spała w makijażu. Kiedy po 2 latach pierwszy raz zobaczył ją bez pudru to autentycznie się przestraszył. Ona jest bardzo ładną dziewczyną, ale cere ma naprawde problematyczna. On jest przystojnym facetem. Nadal sa razem, nie zostawił jej przez cerę.

Więcej wiary w ludzi... Magnetyzm to nie tylko cera... :cmok:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biscuit » 30 maja 2014, o 23:56

http://nuzeniec.pl/sklep/

przyczyną trądziku pospolitego i różowatego może być nużeniec
można zrobić badanie zeskrobiny skóry albo też z wyrwanych rzęs pod mikroskopem
nużeniec będzie od razu widoczny
na skórę twarzy i włosy (nie na oczy!) nadają się produkty z wyżej wymienionej strony
do tego dodawać olejek z drzewa herbacianego kupiony w aptece
do szamponu, płynu do mycia twarzy, kremu na twarz itp, w dużym stężeniu

ja robiłam to badanie (widziałam swoje nużeńce pod mikroskopem!)
i lekarz ze specjalistycznej kliniki powiedział mi wprost
że dermatolodzy i okuliści to konowały
leczą metodami sprzed 50 lat
a nużeniec i trądzik
to ta sama sytuacja jak helicobacter i wrzody
tyle że tu wiedza lekarzy już jest wszechobecna
w przypadku trądziku i zapaleń ocznych - niestety jeszcze nie
dalej leczą jak za króla ćwieczka
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 30 maja 2014, o 23:59

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

To nużeniec ma swój sklep?

To jest az tak pospolite zjawisko?
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biscuit » 31 maja 2014, o 00:08

ludzi z trądzikiem jest miliony
tyle że są kiepsko leczeni
nikt nie sprawdza czy w zeskrobinach skóry nie mają nużeńca w sporej ilości
bo jeśli ma - to leczenie powinno iść w zupełnie innym kierunku
jak ktoś chętny, niech sobie prace doktorskie w necie wyszuka
badające związek tego roztocza z trądzikiem różowatym
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 31 maja 2014, o 00:12

To jest przerażające. Wysłałam mojej koleżance link do strony. Mam nadzieję, że to jej pomoże w końcu...Dzięki Bis.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości