Bardzo Dziękuję Adminie...!

Rozmowy ogólne.

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez KATKA » 24 maja 2014, o 22:54

tak sobie pomyslałam...
czy ktos z tych co mowia o upadku forum...o tym jak tu rozowo i cudnie zawsze bylo...wczesniej...poczytal posty z 2007 roku z 2008...2009...2010...2011........gdzie by nie patrzec raz w roku co najmniej "zadyma"
niektorych z tamtych osob juz nie ma...forum nie zyje od 7 lat? od 6?
mamy kilkadziesiat stron postow...na co tzrzeciej cos nie tak.... :kwiatek:
nie twierdze, ze to co sie dzieje jest dobre...ale wyolbrzymianie ma chyba tylko na celu zaznaczenie bardziej swoich racji...
niektorym naprawde marzy sie dyktatura...a najlepiej upadek forum...wtedy wyjdzie ta najwazniejsza racja niby...forum nie jest ważne...wazna jest racja...nie forum i ludzie...nie problemy...nie czyjes dobro...najwazniejsza jest ta jedna jedyna racja :?

terapia nie raz jest potrzebna bardziej nie raz mniej...to zalezy kto czego oczekuje...ale terapia nie ebdzie zyc za nas...psycholog nie bedzie za nas myslal...czul...podejmowal decyzji...
nie mozna terapia argumentowac wszystkich swoich wyborow...decyzji i tym bardziej słow...

bedzie dobrze :kwiatek:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez Winogronko7 » 24 maja 2014, o 22:57

Księżycowa napisał(a):
Winogronko7 napisał(a):
Przed kim wobec tego poczułaś się obroniona? Bo dla mnie to zabrzmiało jednocznacznie.

Nie ważne z resztą... to jest Twoja sprawa i Twoje zycie - czy podporządkowujesz je wobec osób pozornie mocnych, bo zyskasz dzięki nim akcpetację czy nie.

Mam nadzieję, że terapia pozwoli Ci bardziej rozsądnie wybierac znajomych.


Może użyłam niewłaściwego słowa z tą obroną, dlatego tak to zrozumiałaś.

Trochę mnie to ukłuło. Nie jestem aż tak głupia i bezmyślna. Znajomych wybieram kierując się sercem. I w tym przypadku nie kierowałam się akceptacją, tylko tym, że czuję się w ich towarzystwie bezpiecznie, dobrze i na równi. A co ma być to będzie. Nikogo bez powodu nie odrzucam.
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 253 gości

cron