Bardzo Dziękuję Adminie...!

Rozmowy ogólne.

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez zajac » 23 maja 2014, o 07:48

Jigsaw, problem nie polega chyba na stworzeniu nowego regulaminu, tylko na tym, żeby był przestrzegany. Jeden regulamin już jest. A jego przestrzeganie w zasadzie nie jest egzekwowane -- kto chce, ten przestrzega. Czy ten nowy miałby Twoim zdaniem działać inaczej? Wydaje mi się, że byłoby to mnożenie bytów.
zajac
 
Posty: 786
Dołączył(a): 18 kwi 2009, o 23:11

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez Jigsaw » 23 maja 2014, o 08:38

Być może.. ale jestem ciekawy.. i jeśli nie ma szans żeby był stary przestrzegany to lepiej żeby już był nowy.. i jeszcze jedno już sam nie wiem czy to było w tym wątku.. właśnie w kontekście przestrzegania regulaminu i zasad komunikacji z "ludźmi z problemami" które powinny być zachowane.. już nie jestem pewien kto mi najwięcej odpisał na to porównanie ze szkoła ale użyje innego.. jeśli Ci się sprowadzą awanturacy się hałasujący sąsiedzi to wtedy się wyprowadzisz??
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez KATKA » 23 maja 2014, o 09:16

zachowujesz sie jak dyktator :shock: przerażasz mnie....i jesli w realu też taki jesteś to mnie juz nic nie dziwi...
Tu na szczescie dyktatury nie było i raczej nie bedzie...nie masz prawa dyrygować ludzmi...nikt Ci go nie dał i nigdy nie da...a przypominam, ze to forum to ludzie...nie system...
wydaje Ci sie, zę ejstes jedynym sprawiedliwym :shock: ? przerabiałes to z terapeuta kiedys??
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez biscuit » 23 maja 2014, o 09:22

http://www.nerwica.com/

ja czytam jeszcze ww. forum
ono ma bardzo dużo użytkowników i jest sprofilowane bardziej klinicznie
tj. jeśli interesuje mnie obraz kliniczny jakiegoś zaburzenia ze strony realnych pacjentów
jak przeżywają swoje zaburzenie itp. to czytam właśnie tam
sporo jest też o lekach, subiektywnie przedstawianych efektach leczenia

a to forum - nie ma co ukrywać - jest jak facebook
jest demokratyczne
tj. ma taki profil jaki prezentuje większość aktywnych w danym czasie użytkowników
a że tych użytkowników jest garstka
no to łatwo relatywnie szybko zmieniać oblicze forum
i dlatego tu nie chodzi o przestrzeganie regulaminu
ale o rządy większości - i to nie te formalne, ale te realne
jeśli będzie tu z 6 użytkowników z nerwicą - to oni zdominują to forum
jeśli będzie tu z 6 użytkowników zainteresowanych manicure - to oni zdominują to forum

temperament, osobowość - to atrybuty względnie trwałe
nawet na psychoterapii ciężko jest osiągać spektakularne zmiany w tym zakresie
raczej są to korekty
a co dopiero poprzez instytucję taką jak regulamin publicznego forum
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez zajac » 23 maja 2014, o 09:24

Jigsaw napisał(a):Być może.. ale jestem ciekawy.. i jeśli nie ma szans żeby był stary przestrzegany to lepiej żeby już był nowy.. i jeszcze jedno już sam nie wiem czy to było w tym wątku.. właśnie w kontekście przestrzegania regulaminu i zasad komunikacji z "ludźmi z problemami" które powinny być zachowane.. już nie jestem pewien kto mi najwięcej odpisał na to porównanie ze szkoła ale użyje innego.. jeśli Ci się sprowadzą awanturacy się hałasujący sąsiedzi to wtedy się wyprowadzisz??

Ja nie zadaję sobie takich pytań, bo dla mnie diabeł tkwi w szczegółach: czy to mieszkanie wynajęte, czy kupione za kredyt frankowy; czy sąsiedzi to jakaś rozrywkowa młodzież czy bandyci itd. Nie ma dla mnie na takie pytania jednej generalizującej odpowiedzi.
A co do nowego regulaminu/kodeksu: jeśli masz chęć i potrzebę się tym zająć, wierzysz w sens takiego przedsięwzięcia, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś spróbował.
zajac
 
Posty: 786
Dołączył(a): 18 kwi 2009, o 23:11

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez biscuit » 23 maja 2014, o 09:25

psychotekst przegląda obecnie 6 osób
a forum nerwica 201 osób
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez KATKA » 23 maja 2014, o 10:01

3 osoby :P
Psychotekst to chyba małe forum prawda?
nie generalizowałabym na temat władzy..tym bardziej, ze mamy rozne podkategorie na forum...czy uwazasz, że jest tu grupa trzymajaca wladze we wszystkich aspektach...ja bym to traktowała raczej jako grupy ludzi o podobnych pogladach...zawsze jest przeciwwaga...dziwne by było zeby na 50 osób 50 miało takie samo zdanie...ba zey 2 osoby miały takie samo zdanie...bo mimo,z e kierunek ten sam...czy anet zalozenie to poglady sie roznią...droga do osiagniecia czegoś też jest inna...nie uwierze, ze są na swiecie choc dwie osoby myslace i zachowujace sie tak samo :)

przy okazji regulaminu bije zawsze w pierwszych punktach po oczach...ze to forum FORUM...nie terapia...nie zespol specjalistow od pomocy...z wiedza...i zdolnosciami do ratowania...to FORUM...czyli grupa...czyli ludzie o podobnych problemach...pogladach...nic wiecej...mło tego uwazam,z ę próba bycia kims wiece niz członkie tej grupy jest łamaniem jej zasad...Jesli ktos ma spory poblem to anszym obowiazkiem jest poinformowanie go, ze warto isc na terapie...jesli chce sie "leczyc" tutaj to chyba powinien przestrzegac zapisu-leczysz sie na wlasna odpowiedzialnosć...
to rzeczywistosc...
lubie tu byc bo praktycznie z kazdej wypowiedzi staram sie wyciagac cos dla siebie...malo tego mam duzy przekroj ludzi z roznych miejsc z różnych doswiadczeniem i bardzo to cenie...Tak samo jak w pracy doradcy finansowego lubie to, ze moge przebywac z tak roznymi osobami...poznawać skrajnosci wrecz...wiekowe...zawodowe...charakterowe...pogladowe :)
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez pozytywnieinna » 23 maja 2014, o 10:08

Jigsaw szkoda, że nie masz takiej manii do zmiany własnego życia, jak tu regulaminu.

Ja tu jestem od 10 lat, akceptuję regulamin w pełni, jak również różne poglądy i wpływam na moje zachowanie, czyli to co mogę, jak np. co piszę i gdzie, no i do kogo,

Mam wrażenie, że mianowałeś się tu główno dowodzącym i próbujesz dyktować co dla innych jest lepsze, a sam ze swoim życiem nie robisz nic
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez impresja77 » 23 maja 2014, o 11:12

Jigsaw napisał(a): mnie nie obchodzi czy to zobaczycie ale muszę zrobić wszystko by dać taka możliwość.. nie będę uciekał jak niektórzy, nie mogę całe życie kur.. uciekać!

to jest bardzo niebezpieczne co mówisz dla Ciebie samego .ponieważ świat realny zamieniłeś w świat wirtualny i chcesz naprawiać siebie w kontekście świata nierealnego i chcesz naprawiać świat wirtualny.....
Jigsaw,Ty nie mozesz ciągle uciekac ze świata realnego !!!!
Nie odnoś swoich problemów do świata wirtualnego i nie działaj pod tym kątem.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez Sansevieria » 23 maja 2014, o 14:04

impresja77 napisał(a):[Jigsaw,Ty nie mozesz ciągle uciekac ze świata realnego !!!!


Jeśli sądzisz, ze Twój krzyk tu coś zmieni to jesteś naprawdę bardzo w tej sprawie naiwna.
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez agik » 23 maja 2014, o 18:12

A ja chyba rozumiem, o co chodzi Jigsaw.
O to, że jeśli wspólnie ułozymy regulamin, to będzie większa uwaga przykładana do tego, żeby go przestrzegać. Coś na zasadzie wspólodpowiedzialności. Tak, Jigsaw?

No to dawaj :) Co należałoby zmienić w obecnym regulaminie? Masz jakieś sugestie, pomysły?

Tylko nie łudź się zbytnio, że coś się zmieni. Niestety.
Piszę z doświadczenia.
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez mahika » 23 maja 2014, o 18:31

Ale meczenie kaczora.
Przecież jest regulamin i albo sie przestrzega albo nie.
Jigsaw, opetalo cię chyba :shock: podzielam zdanie Impresji.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez impresja77 » 23 maja 2014, o 21:18

Sansevieria napisał(a):
impresja77 napisał(a):[Jigsaw,Ty nie mozesz ciągle uciekac ze świata realnego !!!!


Jeśli sądzisz, ze Twój krzyk tu coś zmieni to jesteś naprawdę bardzo w tej sprawie naiwna.

No i znowu sie złośliwie przyczepiłaś ,kpiąca ,w swoim stylu ,a potem lamentujesz ,że ja broniąc sie atakuję Ciebie.
Przecież moja uwaga jest mądra a nie naiwna .Ponieważ Jigsaw przenosi swoje życie do świata wirtualnego i chce swoje reakcje na ten świat rozpracować .A przecież jeżeli ma problem z uciekaniem ,to nie tutaj ,tylko w realnym świecie i tam powinien szukać rozwiązań .Bo nawet jak tu nie ucieknie to ten świat nijak sie nie przekłada na świat rzeczywisty i sukces tutaj nie moze być mierzony i przenoszony miarą realnego świata.
To jest ważna i dobra uwaga ,a Ty robisz ze mnie idiotkę i umniejszasz moją wypowiedź oceniając mnie jako naiwną .Nie pozwolę Ci na to ,żebyś robiła ze mnie głupka na tym forum w wycyzelowany sposób nakładając białe z wierzchu rekawiczki, a pod spodem śmierdzące łajnem.Będę punktować Twoje złosliwości wyssane z palca w moim kierunku ,bo tymi wypowiedziami razem ze swoimi przyjaciółkami w sposób wytrenowany na terapiach robicie ze mnei wroga.
Tego Was terapie i psychologie nauczyły .
Jak sie mscić ,jak dokopać ,zeby było ,że wy niewinne i macie rację ,jak osmieszyć ,zeby wyszło ,ze prawde mówicie ,a ktos jest idiotą .
Sans manipulacje masz opracowane do perfekcji i wiesz za jakie sznurki pociagać ,zeby gawiedź Ci przyznała słuszność. Nie podobasz mi sie jako człowiek z tego powodu i dałam temu wyraz wiele razy wprost nie uzywając takich sztuczek jakimi Ty sie posługujesz.Szczerość i jasne sytuacje to cenię ,a wszelkimi szemranymi gierkami gardzę.
.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez Księżycowa » 24 maja 2014, o 12:48

biscuit napisał(a):psychotekst przegląda obecnie 6 osób
a forum nerwica 201 osób



A kiedyś tak nie było... było dużo bardzo fajnych osób, które stąd powoli zaczęły odchodzić... wcale mnie to nie dziwi...
A kiedyś pisanie tutaj było na temat. Każdy wątek dotyczył jakiegoś problemu i był brany poważnie.
Ciekawe co zrobi klan jak zostanie tutaj sam (ha, nie czuję jak rymuję :P) .
Będzie szukał nowego fajnego forum do rozwalenia pewnie.

Oby inne forma miały admina.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez pozytywnieinna » 24 maja 2014, o 12:52

to kto rozwala forum jest rzeczą subiektywną podobnie jak to kto zostanie tu ewentualnie sam.
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 447 gości