Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 19 maja 2014, o 15:03

Dobry człowiek widzi dobre intencje :)
Każdy widzi według siebie .
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 19 maja 2014, o 15:04

Sansevieria, widze sie rozkreca.
Awantury solo zrobić sie nie da.... :bezradny:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 19 maja 2014, o 15:15

Sans, mnie porywista rzeka kojarzy się z bystrością, siłą, inteligencją, racjonalnym, chłodnym myśleniem i asertywnością.
I z rakami 8)
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biscuit » 19 maja 2014, o 15:22

Winogronko7 napisał(a):Sans, mnie porywista rzeka kojarzy się z bystrością, siłą, inteligencją, racjonalnym, chłodnym myśleniem i asertywnością.

impresja77 napisał(a):To z powodu powodzi spuszczana jest woda ze zbiornika ,do którego wpływa krystalicznie czysta woda ,ponieważ są w niej pstrągi.:)

ale gdzie NA TYM ZDJĘCIU porywista rzeka?
gdzie krystalicznie czysta woda?
gdzie pstrągi?
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Sansevieria » 19 maja 2014, o 15:37

Dobrymi intencjami to jest piekło brukowane. Nie mam nijakich podstaw, zeby w Twoje dobre intencje względem mnie wierzyć Impresjo. Za to mam podstawy, by wierzyc w niedobre.

Oraz, z solidnego kalibru - pedofil niesadystyczny omotujacy ma jak najbardziej dobre intencje wchodzac w seksualne relacje z ofiarą. Kocha ofiarę, chce jej pokazać piękno relacji seksualnei i wcale do niczego nie zmusza. Jest z calą szczeroscią na jaką go stać przekonany, że nie robi nic złego. I kompletnie nie rozumie czemu ktokolwiek ma do niego o cos pretensje.

Bis, jestem przekonana, że w necie jest masa zdjęć czystych górskich strumieni pełnych doskonale widocznych pstrągów. :mrgreen:
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 19 maja 2014, o 15:40

Winogronko7 napisał(a):Sans, mnie porywista rzeka kojarzy się z bystrością, siłą, inteligencją, racjonalnym, chłodnym myśleniem i asertywnością.
I z rakami 8)

Winogronko ? :oops:
Że chłód, siła (zniszczenia), no jeszcze ta bystrosc to może, ale rwaca rzeka niesie często wszystkie brudy zebrane wkkolo i raczej kryją jest, zamulona.
Ale inteligencja, myślenie i asertywnosc u rzeki, pedzacej na oślep, w korycie a jak nie to po bandzie i nawet poza nią?
Zaskoczyły mnie twoje skojarzenia :kwiatek:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 19 maja 2014, o 15:43

Pstrągi są pod wodą.

Natura nie jest idealna.
Na zdjęciu Katki, dolne liście już przekwitły.
Na zdjęciu Księżycowej i Bianki jest leniwiec, u którego :,,W zmodyfikowanych włosach rozwijają się bakterie i glony; te ostatnie nadają zielonkawą barwę sierści i nieprzyjemny zapach"
Na zdjęciu Roxy i Mgły ten piękny żółty dywan to zapewne jakieś chwasty polne.
Pod liścmi tawuy na bank siedzą mszyce, bo często akakują ten gatunek.

a mimo wszystko, mają swój urok.
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 19 maja 2014, o 15:49

mahika napisał(a):Że chłód, siła (zniszczenia), no jeszcze ta bystrosc to może, ale rwaca rzeka niesie często wszystkie brudy zebrane wkkolo i raczej kryją jest, zamulona.
Ale inteligencja, myślenie i asertywnosc u rzeki, pedzacej na oślep, w korycie a jak nie to po bandzie i nawet poza nią?
Zaskoczyły mnie twoje skojarzenia :kwiatek:


Inteligencja- intensywnie pracujące neurony w mózgu inteligentnego człowieka, przekazują bodźce wzdłuż aksonu z wielką prędkością. Im szybszy nurt tym wyższe IQ 8)
Asertywność- ktoś nie potrafi pływać, krzyczy NIE! ale rzeka i tak go zatopi.
Racjonalne myślenie- kojarzy mi się z chłodem, a woda w rzece jest zimna.
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biscuit » 19 maja 2014, o 16:00

mówi się, że piękno jest w oku patrzącego

ale ja jestem ciekawa, tak zupełnie poznawczo
czy ten fragment z "oczyszczalnią ścieków" nie wyróżnia się Waszym zdaniem z reszty zdjęć?
prośba na wspięcie się na wyżyny obiektywizmu
bez doszukiwania się korzystnej
bądź celowo zniekształconej perspektywy (aby zdeprecjonować pozostałe zdjęcia)

taka psychozabawa w skojarzenia :D
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 19 maja 2014, o 16:10

Nie ma widocznych roslinek.
Ale przecież piękno jest w oku patrzacego,
więc sciek czy nie co za różnica.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 19 maja 2014, o 16:10

Nie mam intencji tylko luźne skojarzenia.
Wspaniale się czuję po solidnym wysiłku ,ok 100 km mamy w nogach. 2.5 dnia w trasie z cala rodziną i przyjaciółmi ,pogoda cudna. :) Świetnie się czuję,super się pracuje po wyjazdowym wekendzie , czego wszystkim życzę :)

P.S. To nie ściek ,ale woda spuszcza na z czystego zbiornika ,ponieważ dużo jej zrzucają to się kotłuje .Pisalam dwa razy o tym .Ale zastanawiające jest jak nie przyjmujecie do wiadomości tylko tępo zafiksowałyscie się a ściek .Jedyna Wasza teoria slusza chociaż fakty są inne .I tak działa cię tu na forum. Jednym kanałem myślenie chodzi.
Winigronko Twoja wyobraźnia zawsze Cie uratuje ,bo masz twórczy umysł. Porażka by było mieć ciasny umysł bez polotu.
Ostatnio edytowano 19 maja 2014, o 16:18 przez impresja77, łącznie edytowano 1 raz
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 19 maja 2014, o 16:15

biscuit napisał(a):mówi się, że piękno jest w oku patrzącego

ale ja jestem ciekawa, tak zupełnie poznawczo
czy ten fragment z "oczyszczalnią ścieków" nie wyróżnia się Waszym zdaniem z reszty zdjęć?
prośba na wspięcie się na wyżyny obiektywizmu
bez doszukiwania się korzystnej
bądź celowo zniekształconej perspektywy (aby zdeprecjonować pozostałe zdjęcia)

taka psychozabawa w skojarzenia :D


Może i się wyróżnia, dlatego celowo wyszukiwałam wad pozostałych zdjęć i zalet tej rzeki.
Dla mnie to zdjęcie nie jest przyjemne, ale nie ze względu na, jak to nazwałyście oczyszczalnie ścieków- po prostu nie lubie wody, topiłam się kiedyś i pozostał mi spory dystans do cieczy :)
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 19 maja 2014, o 16:35

Może nie widzieli tamy
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Sansevieria » 19 maja 2014, o 17:01

Bis - wspinam się - wyróżnia się. Jest ciemne (reszta jest jasna), ukazuje ruch (reszta jest statyczna), jest bliższe czarno - białego niż kolorowego i jest utrzymane w tonacji ponurej, jest bardzo zamknięte (reszta jest mniej lub bardziej otwarta). Oraz jest pozbawione elementów żywych, sam bezrozumny żywioł, martwy i nie dający życia, niezniszczalny, wieczny oraz niemożliwy do unicestwienia, poskromiony wprawdzie pozornie, ale kontrola nad nim jest mocno sztuczna.

Winogronko, to żółte na polu to nie chwasty, to rzepak :)

I jak mam wierzyć w dobre intencje Impresji czytając "mylicie się jak zwykle"? Poza tym interesujace jest wybranie zdjecia przedstawiajacego coś, co wymaga dokładnego wyjaśnienia w sytuacji, w której ma się do wyboru multum przepięknych fotek ilustrujących siłę czy urodę żywiołu wodnego co to od razu wiadać co na zdjęciu.
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 19 maja 2014, o 17:21

Nie mam intencji - pisałam . Tylko luźne skojarzenia.
Żywioły są różne.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 68 gości

cron