Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 12 maja 2014, o 22:33

A mnie to gra w duszy na wiosnę :D
http://www.youtube.com/watch?v=g4p8tnVG7ho
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 12 maja 2014, o 22:36

Winogronko7 napisał(a):A mnie to gra w duszy na wiosnę :D
http://www.youtube.com/watch?v=g4p8tnVG7ho


Ale pojechałas kulturą wyższą! Ło hooooooooooooo!!!

A u mnie w pracy dziś jeden kolega puszczał disco polo. I spiewał :shock:

A ja od rana zastanawiałam się, od czego mnie tak łeb boli!
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 12 maja 2014, o 22:45

Tyle lat minęło, i nie urodził się nikt wybitniejszy od Niego. Mnie ta fascynacja chyba nigdy nie przejdzie :)

hmmm i śpiewał powiadasz 8) i naprawdę się nie przyłączyłaś? :D
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Filemon » 12 maja 2014, o 22:46

impresja77 napisał(a):Ja bym tam nie namawiała Jigsawa na porządki ,bo to donkiszoteria ,niech sobie żyje taki człowieczek.Skoro może być kobieta z brodą to i może być Jigsaw
Apeluję o więcej tolerancji dla indywidualności. :)


skoro może być pryszcz na dupie, to może być i impresja na psychotekście - niech sobie żyje taki człowieczek... apeluję (sam do siebie!) o więcej tolerancji dla indywidualności... :lol:
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 12 maja 2014, o 22:49

Filemon napisał(a):
impresja77 napisał(a):Ja bym tam nie namawiała Jigsawa na porządki ,bo to donkiszoteria ,niech sobie żyje taki człowieczek.Skoro może być kobieta z brodą to i może być Jigsaw
Apeluję o więcej tolerancji dla indywidualności. :)


skoro może być pryszcz na dupie, to może być i impresja na psychotekście - niech sobie żyje taki człowieczek... apeluję (sam do siebie!) o więcej tolerancji dla indywidualności... :lol:


Wiesz Fil, kiedyś ceniłam Twoje wypowiedzi.
Ale tak jak miłośc, tak i konflikty, wyłaniają z nas to co najlepsze i to co najpaskudniejsze.
A teraz pojawiasz się tylko po to, by dowalić Impresji. I choć ona nie jest Tobie dłużna, to ona udziela się w innych wątkach, a Ty tylko dzielisz się swoim... jadem 8)
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Filemon » 12 maja 2014, o 22:58

marie89 napisał(a):...Nie udaję, że jest słodko kiedy faktycznie nie jest...
ale też na tyle na ile jestem w stanie próbuję normalnie funkcjonować.


:pocieszacz: :serce2: :kwiatek2:
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Filemon » 12 maja 2014, o 23:03

Honest napisał(a):Wiesz Fil, kiedyś ceniłam Twoje wypowiedzi.
Ale tak jak miłośc, tak i konflikty, wyłaniają z nas to co najlepsze i to co najpaskudniejsze.
A teraz pojawiasz się tylko po to, by dowalić Impresji. I choć ona nie jest Tobie dłużna, to ona udziela się w innych wątkach, a Ty tylko dzielisz się swoim... jadem 8)


no... jad to ja obecnie naprawdę oszczędzam, bo mi się go może mniej wydziela niż kiedyś, więc nie mogę być tak rozrzutny jak niegdyś... ;)

a że siem ona udziela w innych wątkach, to fakt - niestety, dla niektórych... :?

p.s.
a tak w ogóle, to nie tylko po to się pojawiam, żeby dowalić impresji (chociaż to uwielbiam, jak wiadomo... ;) ) - nawet jeśli nie pojawiają się moje wypowiedzi, to nie wiesz przecież co i kiedy tutaj czytam...
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Sansevieria » 12 maja 2014, o 23:05

Filemonie, skoro jak widzę zaglądasz znowu częsciej na forum to niniejszym przyjmij wyrazy szczerej wdzięczności za dobre słowo mnie dotyczące kilka stron wcześniej napisane. Doceniam zwłaszcza z uwagi na dawniejsze między nami zgrzyty oraz kontrowersje. :kwiatek:
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Filemon » 12 maja 2014, o 23:07

Cześć Sans, przyjmuję, dziękuję i pozdrawiam Cię serdecznie! :)
p.s.
ja zaglądam prawie codziennie, ale teraz akurat machnąłem parę wpisów - i wtedy dopiero widać wyraźnie, że jestem.
Ostatnio edytowano 12 maja 2014, o 23:09 przez Filemon, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 12 maja 2014, o 23:07

Honest tak i na forum jak w realu...jest przewrotne...myslisz, że kogos lubisz...tftu...lubisz czyjś sposob bycia na forum czy wypowiedzi...a póxniej okazuje sie, ze moze nie do konca..bo nie mialas okazji poznac wszystkich pogladow danego osobnika :P albo to ty zmieniłaś poglady :D
trzeba z tym życ :kwiatek:

Fill dla mnie Twoje zachowanie jest zwykłym atakiem...włażeniem buciorami byle błoto rozgrzebac...chocby i tym błotem była Impresja...choc to nieładne porównanie...
dziwisz sie, ze niektórzy tworzą sobie obraz innej osoby i pozniej sie tym kierują w wypowiedziach a sam co robisz?
mało tego uważam, zę włazisz tylko dla tego błota...a myśle, ze spokojnie mógłbyś niezłe pokłady swojej wiedzy czy doswiadczenia wykorzystać w innych watkach 8)

i nie piszcie tyle bo ja jednym okien na kalkulatorach kredytowych...dzis mnie czeka praca do 1 w nocy minimum :evil:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 12 maja 2014, o 23:10

Bis lubie jak tak piszesz :P znaczy z zaznaczeniem różnych mozliwosci..bo niestety czesto odnosze wrazenie "wyzszosci" Twoich wypowiedzi ze wzgledu na poparcie ich teorią psychologiczną ...ktorej niektorym tu brakuje w tym mnie :haha: i nie tyle, ze kłóje mnie moje "niedoswiadczeni" a bardziej ta "wyższosc" ktora taka byc nie powinna
i zaznaczam wyrazenie -"odnosze wrazenie" :P
Ostatnio edytowano 12 maja 2014, o 23:15 przez KATKA, łącznie edytowano 1 raz
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 12 maja 2014, o 23:13

Ja nie odnoszę wrażenia- jestem pewna :)
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez margo_jar » 12 maja 2014, o 23:14

KATKA napisał(a):Bis lubie jak tak piszesz :P znaczy z zaznaczeniem różnych mozliwosci..czesto odnosze wrazenie "wyzszosci" Twoich wypowiedzi ze wzgledu na poparcie ich teorią psychologiczną ...ktorej niektorym tu brakuje w tym mnie :haha:
i zaznaczam wyrazenie -"odnosze wrazenie" :P

O ile nie ma sarkazmu :)
margo_jar
 
Posty: 595
Dołączył(a): 13 cze 2012, o 15:50

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Filemon » 12 maja 2014, o 23:15

KATKA napisał(a):...Fill dla mnie Twoje zachowanie jest zwykłym atakiem...włażeniem buciorami byle błoto rozgrzebac...chocby i tym błotem była Impresja...choc to nieładne porównanie...


nieładne...? a mnie siem bardzo spodobało... ;)

KATKA, myślę, że Ty będziesz sobie robić po swojemu a ja po mojemu - a co do Twoich ocen moich intencji, to w przeważającej mierze są nietrafne, ale przecież nie ma sensu przekonywać, jeśli ktoś coś odbiera inaczej (no i podobno też - jak twierdzisz - nie powinno się oceniać, prawda...? ;) )
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Filemon » 12 maja 2014, o 23:20

Winogronko7 napisał(a):Ja nie odnoszę wrażenia- jestem pewna :)


czyli główkę byś sobie dała za to uciąć...? ;)
bo ja bym raczej nie dał nawet małego paluszka...
według mnie możliwe, że jest kropla czegoś takiego w wypowiedziach bis, ale w całym "naczynku" jest dużo więcej różnych innych "składników"...
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron