podrywanie

Rozmowy ogólne.

Re: podrywanie

Postprzez Jigsaw » 12 maja 2014, o 19:58

Eh bez przesady ztym analizowaniem jeszcze do przesady daleko.. ja po prostu nie chciałbym nikogo skrzywdzić niepotrzebnie.. a)robiąc nadzieję albo b)np palnąc coś głupiego i urazić
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: podrywanie

Postprzez Jigsaw » 12 maja 2014, o 20:02

Szkoda że sobie robicie jaja.. ale i tak wiem że tu są osoby którym zależy żeby pomoc szkoda że tak rzadko
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: podrywanie

Postprzez Honest » 12 maja 2014, o 20:41

Jigsaw napisał(a):Eh bez przesady ztym analizowaniem jeszcze do przesady daleko.. ja po prostu nie chciałbym nikogo skrzywdzić niepotrzebnie.. a)robiąc nadzieję albo b)np palnąc coś głupiego i urazić



Jigsaw, Ty najpierw zakończ jeden związek.

A potem czaruj inne niewiasty.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: podrywanie

Postprzez Sansevieria » 12 maja 2014, o 20:44

Jigsaw napisał(a):Oj no i znowu.. zadałem pytanie no i mam efekt.. przeciwny do zamierzonego.. liczyłem że napiszecie - jak Wy podrywaliscie(łyście) albo byliscie(Byłyscię) podrywane


Jigsaw, to by był material na wielotomowe dzieło, toż na forum wypowiada się znacząca liczba wielce atrakcyjnych pań w różnym wieku ...co gorsza zaś niewieka szansa że cokolwiek by Ci się przydało z naszych doświadczeń.
Jeśli pani, o ktorej piszesz wpadła w zauroczenie i to Ci nie pasuje to i tak nic nie poradzisz na etapie "zatrzymywania wzroku". Ewentualnie możesz nie szukać kontaktu wzrokowego oraz go nie podtrzymywać. Bądź sobą po prostu. Oraz miej na wzgledzie, że (z tego co pamiętam) nie jesteś panem bez zobowiązań. :)
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: podrywanie

Postprzez Jigsaw » 12 maja 2014, o 20:51

Honest napisał(a):
Jigsaw napisał(a):Eh bez przesady ztym analizowaniem jeszcze do przesady daleko.. ja po prostu nie chciałbym nikogo skrzywdzić niepotrzebnie.. a)robiąc nadzieję albo b)np palnąc coś głupiego i urazić



Jigsaw, Ty najpierw zakończ jeden związek.

A potem czaruj inne niewiasty.

Ja p... po pierwsze Napisalem że Narazie nie chce nad tym nawet rozmyślac w kwesti ew. pogłębienia relacji (dopóki nie znajde sobie co namniej pracy, aczkolwiek to może być kwestia nawet najbliższych dni ) a po drugie o jakim związku piszesz?
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: podrywanie

Postprzez Honest » 12 maja 2014, o 20:53

Jigsaw, chyba Ty wiesz o jakim :D

Bo nawet jesli nie jest to związek, amieszkacie razem, macie dziecko, to wypadaloby najpierw to uregulować i wyjaśnić.

Ale masz nerwa dziś - ło ho ho :D
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: podrywanie

Postprzez Jigsaw » 12 maja 2014, o 20:54

Sansevieria napisał(a):
Jigsaw napisał(a):Oj no i znowu.. zadałem pytanie no i mam efekt.. przeciwny do zamierzonego.. liczyłem że napiszecie - jak Wy podrywaliscie(łyście) albo byliscie(Byłyscię) podrywane


Jigsaw, to by był material na wielotomowe dzieło, toż na forum wypowiada się znacząca liczba wielce atrakcyjnych pań w różnym wieku ...co gorsza zaś niewieka szansa że cokolwiek by Ci się przydało z naszych doświadczeń.
Jeśli pani, o ktorej piszesz wpadła w zauroczenie i to Ci nie pasuje to i tak nic nie poradzisz na etapie "zatrzymywania wzroku". Ewentualnie możesz nie szukać kontaktu wzrokowego oraz go nie podtrzymywać. Bądź sobą po prostu. Oraz miej na wzgledzie, że (z tego co pamiętam) nie jesteś panem bez zobowiązań. :)

Masz rację to chyba moje doswiadczenia z przeszłości się przebijają.. po prostu źle będę się z tym czul jakbym musial jej unikać
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: podrywanie

Postprzez Jigsaw » 12 maja 2014, o 20:55

Honest napisał(a):Jigsaw, chyba Ty wiesz o jakim :D

Bo nawet jesli nie jest to związek, amieszkacie razem, macie dziecko, to wypadaloby najpierw to uregulować i wyjaśnić.

Ale masz nerwa dziś - ło ho ho :D

Nie mam nerwa po prostu się wczoraj trochę potluklem i nie mogę chodzic
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: podrywanie

Postprzez biscuit » 12 maja 2014, o 20:56

Honest napisał(a):Ale masz nerwa dziś - ło ho ho :D

może to projekcja w klasycznym stylu?
wmawianie komuś nerwa gdy tymczasem samemu ma się ból brzucha z nerwów 8)
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: podrywanie

Postprzez Honest » 12 maja 2014, o 21:03

biscuit napisał(a):
Honest napisał(a):Ale masz nerwa dziś - ło ho ho :D

może to projekcja w klasycznym stylu?
wmawianie komuś nerwa gdy tymczasem samemu ma się ból brzucha z nerwów 8)



Bis,

pewnie tak czasem jest. Ale zobacz, ze Jigsaw wykropkował pewien wyraz i to miałam na myśli 8)
ja mam nerwa - stres, nie nerwa - wkur... :haha: :haha: :haha:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: podrywanie

Postprzez Jigsaw » 12 maja 2014, o 21:42

no ale ile mozna pisac nie na temat?
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: podrywanie

Postprzez caterpillar » 12 maja 2014, o 23:44

Szkoda że sobie robicie jaja.. ale i tak wiem że tu są osoby którym zależy żeby pomoc szkoda że tak rzadko

no przepraszam jesli cie to az tak urazilo ale tekst o dziwnej minie skojarzyl mi sie z monologiem shtura
:bezradny:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: podrywanie

Postprzez Jigsaw » 18 maja 2014, o 01:41

Poki co temat "zeszedl".. na dalszy plan... a właściwie nic z tego raczej nie będzie.. natomiast nurtuje mnie czy to tylko taki charakter czy jednak nie jestem 100% nieatrakcyjny dla kobiet (Kiedyś podrywał mnie prawdopodobnie gej)
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

cron