Kim jest ten człowiek... sytuacja teoretyczno hipotetyczna

Rozmowy ogólne.

Re: Kim jest ten człowiek... sytuacja teoretyczno hipotetycz

Postprzez Sansevieria » 12 maja 2014, o 14:43

mahika napisał(a):I to chyba takie logiczne jest że skoro Imopresja nie wie wszystkiego to może czegoś nie rozumieć.
Jak nie wie i nie rozumie to pisze coś co wywołuje w Tobie negatywne emocje.
Z niedomówień wynika wiele konfliktów.
To takie błędne koło :)


Prawdę piszesz, tak ogólnie. W warunkach forum to z zasady obcujemy z jakimś mniejszym czy większym zestawem informacji o kimś i jego sytuacji. Ale moim zdaniem błędne koło daje się przerwać - wystarczy po uzyskaniu informacji zwrotnej "nie mam chęci z Tobą rozmawiać" czy wręcz "nie odzywaj sie do mnie" po prostu z dialogowania z daną osobą się wycofać. To akurat daje sie zrobić. Czasowo w danej rozmowie czy nawet na stałe.
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: Kim jest ten człowiek... sytuacja teoretyczno hipotetycz

Postprzez impresja77 » 12 maja 2014, o 16:40

Ale Sans te Twoje wywody obowiązują nie tylko impresję,ale też innych co się do Niej przywalaja bez powodu ot tak żeby się ponabijac i wyszydzić ?
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Kim jest ten człowiek... sytuacja teoretyczno hipotetycz

Postprzez Sansevieria » 12 maja 2014, o 16:50

Moje wywody nikogo nie obowiązują. Obowiązywać to może ewentualnie regulamin forum. Ja osobiście jak na razie od nikogo na tym forum nie otrzymałam informacji zwrotnej "Sansevierio, nie odzywaj się więcej do mnie".
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: Kim jest ten człowiek... sytuacja teoretyczno hipotetycz

Postprzez Księżycowa » 12 maja 2014, o 18:25

Mahika mi też ciężko siedzieć i patrzeć. Jedyne co mogę, to robić nagrania i reagować ryzykując swoim bezpieczeństwem w takich skrajnych sytuacjach. Musimy wytrzymać... nic nie zrobimy, bo jak zaryzykujemy, to sami zginiemy marnie :(

mahika napisał(a):I to chyba takie logiczne jest że skoro Imopresja nie wie wszystkiego to może czegoś nie rozumieć.
Jak nie wie i nie rozumie to pisze coś co wywołuje w Tobie negatywne emocje.
Z niedomówień wynika wiele konfliktów.
To takie błędne koło :)


Ja się zgadzam, tylko przyzansz, że to, ze Impresja nie inni nie znają szczegółów nie zanczy, że wolno robić im z kogoś gnidę i wyrodne dziecko, co tom kopie w dupę rodziców co wszystko mu dali... wręcz chyba wypadałoby sie uciszyć jak się nie wie co się dzieje, zwłaszcza wtedy a nie zakładać coś wg własnych wyobrażeń.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Kim jest ten człowiek... sytuacja teoretyczno hipotetycz

Postprzez Jigsaw » 12 maja 2014, o 18:34

Głupia wymowka.. jest tyle miejsc gdzie można otrzymać pomoc.. nawet gdyby.. co Wam zrobią? każą się wynieść nie Pisalbym tego gdyby to "jeszcze trochę" nie trwało tyle czasu.. już za Dlugo wg mnie czekasz na ile jestes w stanie to szukaj pomocy, zabezpieczenia dla siebie.. masz internet, masz google są różne fundację i nie tylko, na forum też pewnie są ludzie którzy by Ci pomogli..
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Kim jest ten człowiek... sytuacja teoretyczno hipotetycz

Postprzez Księżycowa » 12 maja 2014, o 18:47

Żebyś Ty tak swoje wymówki dostrzegał, to byś juz dawno był gdzieś indziej :roll:

Jigsaw nic nie wiesz, więc nie wiesz też czy jest to wymówka.
I zejdź z tonu a poszukaj dla siebie takiej pomocy o jakiej piszesz.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Kim jest ten człowiek... sytuacja teoretyczno hipotetycz

Postprzez Jigsaw » 12 maja 2014, o 20:08

przykro się to czyta wiesz, to że Cię inni skrzywdzili to nie znaczy że ja mam taki zamiar ratuj siebie i małego nawet jeśli ryzyko wydaje Ci się bardzo wysokie.. to nie jest tak że można "spokojnie" czekac.. każdy dzień to określone negatywne skutki. u mnie już pewne kroki zostały podjęte a obawiam się że ryzykuje więcej niż Ty.. ale nie o to tu chodzi żeby się licytować.
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Kim jest ten człowiek... sytuacja teoretyczno hipotetycz

Postprzez Sansevieria » 12 maja 2014, o 20:21

Jigsaw, zbastuj please. Nie masz danych do ocenienia stopnia ryzyka u Ksieżycowej.
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: Kim jest ten człowiek... sytuacja teoretyczno hipotetycz

Postprzez Jigsaw » 12 maja 2014, o 20:40

No nie. ale mam wyobraźnie.. i od czasu do czasu potrafie rozsądnie myśleć.. myślę też że na tyle dużo Pisala o tej sprawie że albo powinna dać znać jakie komplikacje wystąpiły albo nie pisać w ogole.. bo jaki jest sens pisania że nie może nic zrobić?
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Kim jest ten człowiek... sytuacja teoretyczno hipotetycz

Postprzez Sansevieria » 12 maja 2014, o 21:29

Danie ujścia emocjom wynikającym z aktualnej bezradnosci w okropnie trudnej sytuacji.
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: Kim jest ten człowiek... sytuacja teoretyczno hipotetycz

Postprzez Jigsaw » 12 maja 2014, o 21:40

Sansevieria napisał(a):Danie ujścia emocjom wynikającym z aktualnej bezradnosci w okropnie trudnej sytuacji.

a moze lepiej cos zrobic zeby ta sytuacja nie byla taka trudna?
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Kim jest ten człowiek... sytuacja teoretyczno hipotetycz

Postprzez Księżycowa » 12 maja 2014, o 21:57

Jigsaw napisał(a):
Sansevieria napisał(a):Danie ujścia emocjom wynikającym z aktualnej bezradnosci w okropnie trudnej sytuacji.

a moze lepiej cos zrobic zeby ta sytuacja nie byla taka trudna?



Do prawdy Jgsaw? A jak Tam z Twoją pracą? Znalazłeś już, czy nadal masz trudności spowodowane przez okrutny świat? A jak tam sprawa z córką, z żonką i sądem?

Ułozyłaś już te sprawy? Podjąłeś jakieś CZYNNE kroki od czasu Twego ubolewania nad sobą w wątkach innych czy sytuacja nadal jest bez zmian? Bo widzisz ja akurat w pracy staram sę nie mieć przerw, nawet jeśli ją zmieniam i są, to staram się by były jak najkrótsze pomimo, że rano mam ochotę przespać całe życie. Jak to jest z teraz u Ciebie "twardzielu"?
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Kim jest ten człowiek... sytuacja teoretyczno hipotetycz

Postprzez Jigsaw » 12 maja 2014, o 22:01

...
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Kim jest ten człowiek... sytuacja teoretyczno hipotetycz

Postprzez Jigsaw » 12 maja 2014, o 22:06

moje dziecko jest w tej chwili bezpieczne na tyle na ile sie da.. wiadomo ze to tylko tymczasowe rozwiazanie i jeszcze duzo pracy przede mna...

no coz... pozostaje jedynie liczyc na rozsadne wypowiedzi innych osob..
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Kim jest ten człowiek... sytuacja teoretyczno hipotetycz

Postprzez Sansevieria » 12 maja 2014, o 22:10

Jigsaw, naprawdę sugerowanie co kto "powinien" pisać to jest przeginka.
Ostatnio edytowano 12 maja 2014, o 22:13 przez Sansevieria, łącznie edytowano 1 raz
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 277 gości

cron