Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 10 maja 2014, o 23:30

mam 3 akity :)
Rudy samiec Tanoshii-Harumi zwany Tankiem wiek 5 lat i troche :P
hiena to sunia Saki-Kumiko zwana Kumą w sierpniu 2 lata :)
młody chłop Akatsuki zwany Tsukinią :P 5 miesiecy :D

czwarta tez bedzie...biała :) ale to jak działką i dom bedzie... :lol:

dominuję ja :wink: na razie...za jakieś pół roku mozę byc problem z chłopakami ale wtedy juz bedzie miejsce żeby je w razie czego rozdzielić
Ostatnio edytowano 10 maja 2014, o 23:31 przez KATKA, łącznie edytowano 1 raz
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biscuit » 10 maja 2014, o 23:31

Winogronko7 napisał(a):Wyraziłam postawę, której Ty nie akceptujesz, czyli też naraziłam się na brak sympatii z Twojej strony.
I przeżyłam :D

Honest napisał(a):weź ksiezycowa zajmij sie swoim zyciem

wiesz Winogronko
Księżycowa ma tu "niższą rangę"
cokolwiek by nie napisała, nawet coś bardzo mądrego
zawsze ludzie czują się uprawnieni
jej odpisać "zajmij się lepiej swoim życiem"
(zresztą tak samo jak do jigsaw)
więc nie dziwi mnie, że i Ty płynąc z tłumem się odważyłaś
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 10 maja 2014, o 23:33

Bis bez urazy ale mi sie wydaj, że od jakiegoś czasu to walśnie ta ranga jest wyzsza od innych...widac to po zachowaniu w stosunku do innych uzytkowników...pod płaszczykiem ofiary czai się oprawca...
za to co nie raz pisze Ksiezycowa nie raz ganiłaś innych...
ale każdy am swoje wybory...i trzeba to uszanowac...
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 10 maja 2014, o 23:36

biscuit napisał(a):
Winogronko7 napisał(a):Wyraziłam postawę, której Ty nie akceptujesz, czyli też naraziłam się na brak sympatii z Twojej strony.
I przeżyłam :D

Honest napisał(a):weź ksiezycowa zajmij sie swoim zyciem

wiesz Winogronko
Księżycowa ma tu "niższą rangę"
cokolwiek by nie napisała, nawet coś bardzo mądrego
zawsze ludzie czują się uprawnieni
jej odpisać "zajmij się lepiej swoim życiem"
(zresztą tak samo jak do jigsaw)
więc nie dziwi mnie, że i Ty płynąc z tłumem się odważyłaś


czyli nieświadomie wpadłam do jakiegoś gangu i zachowuję się jak oni? Nie obraziłam Księżycowej, porozmawiałam z nią.
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 10 maja 2014, o 23:37

poza tym Bis...nie oceniaj :kwiatek:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 10 maja 2014, o 23:37

Bis jesteś wykształconą osobą ,co prawda z fanatycznymi klapkami,ale wiedzy nie można Ci odmówić i Ty uwazasz ze w pracach ,firmach nie ma głupich cip ,które plotą farmazony ze się nóż w kieszeni otwiera ,a czasem tak nawijają ze tylko wiać .I nie powiesz mi,ze wszystkie panie są takie madre ze potrzebują feministycznej obrony .Sama z takimi byś nie gadala wolałabyś z facetem załatwić niż z taka durna niekompetentną kundzią co przewraca tylko oczkami i mówi ze się nie da....i to stwierdza fakt a nie ubliza kobietom....nie popafaj w fanatyzm.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biscuit » 10 maja 2014, o 23:41

nie wiem winogronko
taka hipoteza
być może nie trafna
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 10 maja 2014, o 23:41

No i księżycowa jak zwykle od lat ten sam numer najpierw naobraża potem ktoś się broni i oddaje jej tym samym i jak słyszy to co komuś przywalila ale w stosunku do siebie to podnosi lament ze jest ofiarą prześladowań. Klasyczna manipulacja ,nie widzisz tego Bis ? Tylko u mnie widzisz ? Bo napietnuj ta postawę tak jak masz w planie mnie piętnować.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biscuit » 10 maja 2014, o 23:48

impresja77 napisał(a):i Ty uwazasz ze w pracach ,firmach nie ma głupich cip ,które plotą farmazony ze się nóż w kieszeni otwiera ,a czasem tak nawijają ze tylko wiać .

w firmach też są GŁUPIE CHUJE
tak więc ja mówię
że GŁUPOTA NIE JEST SPRZĘŻONA Z PŁCIĄ
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 10 maja 2014, o 23:49

to fakt...choc statystycznie może bardziej przypadac na kobiety :P jest nas pdoobno wiecej 8)
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mgła » 10 maja 2014, o 23:50

hej dopiero teraz mam czas odpisac :D

Honest tak myślę,osoby spokojne -nieśmiałe-zrównoważone mogą byc postrzegane jako nudne.Natomiast osoby przebojowe-otwarte-spontaniczne jako ciekawe.
Czy jestem z siebie zadowolona?Bardzo trudne pytanie w moim przypadku.
1. Patrząc całościowo,tak,.Po pierwsze z tego powodu że jestem zdrowa i silna psychicznie-nie stałam się tym czymś :D czym jest ojczym.
Za każdym razem kiedy płaczę do Boga dlaczego mnie taką stworzył.......przypominam sobie punkt 1.
2.3.4........(tu mam problem,ponieważ większosc pozytywnych argumentów potrafię obalic)
Obecnie kiedy jestem zadowolona z siebie( tzn.z tego że nie poddaje się w staraniach bycia dobrą matką,jaką jestem wnuczką i córką ,z tego w jakim kierunku się rozwijam),napotykam na swoje ograniczenia o których wcześniej nie wiedziałam ,do tego to się nasila.
Skąd mam brac tą energię na walkę z życiowymi problemami skoro muszę walczyc z wiatrakami.
Nie dziwie się ze ludzie o tym nie wspominają,ja nawet nie chce napisac na forum o fobiach społecznych.

Winogronko wcale nie myślę ze nie chcesz ze mną rozmawiac ,tylko nie chcę zbytnio innych obciążac swoim ciężarem.

Katka bardzo łagodne mają pyszczki :D

Bis ciągle używam przy ,,komplementowaniu" słowa ja i mi ,ponieważ wydaje mi się że wołam o to żeby zaistniec,jak małe dziecko mówie ...ja chcę ,ja widzę,pokaż mi itp.
Avatar użytkownika
mgła
 
Posty: 416
Dołączył(a): 11 wrz 2013, o 21:22

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 10 maja 2014, o 23:55

Mgła....pamietam jaki szok przezyłam jak psycholozka mi powiedziała, ze za moja pzrebojowością...otwartosć i kontaktowosć to tylko przykrywka dla braku ufnosci do ludzi...nie chciałam byc zraniona wiec nigdy nikogo do siebie tak naprawdę nie dopuszczałam... :)
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 10 maja 2014, o 23:55

Ale z facetem nawet jak się poklocisz to jest szansa na wyjaśnienie i dobrą współpracę nie naznaczoną przeszłością a baba nabiera złości na lata i tu się uśmiecha a za plecami mści .Poza tym naukowo udowodniono ,a to juz sobie doczytaj :) ,ze z mężczyznami lepiej się pracuje i wcale nie trzeba używać atrybutów kobiecości .Ot po prostu inne umysły,chociaż kobiety lepiej wykonują pewne zadania. Ale panowie nie pielęgnują urazy a baby owszem i pięknie jej przez lata kamuflując używają. Tak jest i nic gadki psychologiczne na to nie poradzą bo to biologiczne uwarunkowania.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 10 maja 2014, o 23:58

biscuit napisał(a):
impresja77 napisał(a):i Ty uwazasz ze w pracach ,firmach nie ma głupich cip ,które plotą farmazony ze się nóż w kieszeni otwiera ,a czasem tak nawijają ze tylko wiać .

w firmach też są GŁUPIE CHUJE
tak więc ja mówię
że GŁUPOTA NIE JEST SPRZĘŻONA Z PŁCIĄ


To prawda, ale facet zaproponuje sex, powiesz - spadaj. I można pracowac dalej.
A konflikty z kobietami sa bardziej złozone i bardziej wpływają na pracę.
Choćby stosujące przemoc kobiety sa bardziej wyrafinowane niż męzczyźni. I to zdaje się naukowo jest zbadane.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biscuit » 10 maja 2014, o 23:58

impresja77 napisał(a):Tak jest i nic gadki psychologiczne na to nie poradzą bo to biologiczne uwarunkowania.

mądre Panie
sobie poczytają o "płci psychologicznej"
to sobie z nimi podyskutuję o kobiecości i męskości w naukowych badaniach
bo na razie to z mogę co najwyżej o lakierach, szminkach czy psich kupkach 8)

literaturę podałam w wątku na dyskusyjnym
ale zdaje się tylko mgła się zainteresowała
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 74 gości