Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 7 maja 2014, o 22:43

ok. W takim razie bawcie się dobrze.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 7 maja 2014, o 22:45

Mahika :kwiatek:

Podniebna ja sobie bardzo cenię to, że miałam swobodę...serio...choc w domu widziałam wzór ojca, który zawsze musi sobie ze wszystkim radzic...co akurat sporo namieszało w moim zyciu i nie pozwalało mi nigdy prosić o pomoc...długo sie tego uczyłam...
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 7 maja 2014, o 22:55

Mahika, nie zaczerpnęłaś ze Studni Mądrości i raczej oczekiwałam z Twojej strony przerpaszam ,niż pysznego potwierdzam.
Bo Katka wywaliła wnętrznosci na wierzch ,ale jak widać ma to przerobione i nie ma z tym problemu ,potrafi o tym mówić ,więc przerobiła temat .Ale z Twojej strony Mahika brak delikatności i szacunku .Sprowadzasz tym samym sprawy naprawdę ważne i ważkie do prymitywnego parteru.
Katko należy Ci się ogormny podziw i szacunek ,to jest właśnie klasa i jak patrzysz w lustro to widzisz człowieka ,a nie gnidę. Katko ,masz kolejną lekcję życia, nie opowiada sie byle gdzie i byle komu o sprawach ważnych ,które kosztowały człowieka wiele wysiłku mentalnego ,psychicznego i fizycznego.
Mahiko ,Ty sie baw dobrze.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Sansevieria » 7 maja 2014, o 23:04

Honest napisał(a):To, ze coś jest naukowo przebadane to nic nie znaczy.

No pewnie. Honest po prostu wie lepiej. Powinni z Honest te podręczniki konsultować.

Katko, ja sobie doskonale zdaję sprawę z tego, że pisałaś dla siebie przede wszysytkim. I dokonałaś bardzo cennego podsumowania swoich osiągnieć - ja taką swoją listę osiagnieć zrobioną w czasie terapii mam do dziś i czasem sobie ją czytam. Ku pokrzepieniu. :) Mam też jedno zakodowane od czasu terapeutycznych bojów swoich - nie mierz Sansevierio innych wedle siebie. Bardzo silna jesteś i w związku z tym musisz być super ostrożna. Możesz kogoś słabszego niechcący rozdeptać i nawet tego nie zauważyć.

Impresjo, czepiłaś się Księżycowej jak pijany płota. Coś Ci się w głowie nie mieści - trudno. Nic na to nie poradzę. Ponieważ jednak Księżycowa nie jest twoją córką ani też ty jej matką możesz sobie dać spokój przynajmniej z działalnoscią "pedagogiczno umoralniającą". Rodzice Księżycowej wydają sie być dorośli oraz nie są ubezwasnowolnieni zatem jeśli akceptują taki układ jest to ich sprawa.
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 7 maja 2014, o 23:07

KATKA napisał(a):Mahika :kwiatek:


:serce:

Impresja, jesli coś mi nie pasuje to o tym mówię.
I nigdy nie będę chodzić pod Twoje dyktando,
mimo ze bardzo cenię sobie Twoje zdanie w wielu kwestiach i wiele Ci zawdzięczam.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 7 maja 2014, o 23:07

Sans Twoja arogancja i nieuzasadnione poczucie wyższości kolejny raz dały o sobie znac.

takie wyterapeutyzowane, a nie potrafią zaakceptować, ze ktoś ma inne zdanie.

Utrwalaj sans w biednej księzycowej te mechanizmy obwiniania całego świata za wszystko.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 7 maja 2014, o 23:09

wiesz Impresja to chyba pierwszy raz kiedy całe życiowe CV wywaliłam
...poczułam taką potrzebę...i nie załuję
chyba wreszcie jestem na siłach na to zeby sie nie przejmować krytyką tego co opisałam :)
ktos może widzieć w tym podteksty skierowane do niego (co jest próżne)
kto inny dopatrzy sie nieścisłosci czy pisania pod publike :)
ale fajnie jesli choc jedna osoba stwierdzi, ze jednak mozna :kwiatek:
i, ze kazdy z nas ma lepsze czy gorze przezycia, które zwykle zostawia dla siebie...
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 7 maja 2014, o 23:10

Sansevieria napisał(a):
Impresjo, czepiłaś się Księżycowej jak pijany płota. Coś Ci się w głowie nie mieści - trudno. Nic na to nie poradzę. Ponieważ jednak Księżycowa nie jest twoją córką ani też ty jej matką możesz sobie dać spokój przynajmniej z działalnoscią "pedagogiczno umoralniającą". Rodzice Księżycowej wydają sie być dorośli oraz nie są ubezwasnowolnieni zatem jeśli akceptują taki układ jest to ich sprawa.

Sans jak zwykle odwróciłaś kota ogonem i nie odpowiedziałaś mi na pytanie. Nie oskarżaj mnie o czepianie się ,bo zadałam pytanie o przypadek ,nigdzie niczyje imię nie padło ,tylko hipotetyczny przypadek.Nie imputuj mi .A Ty chcąc uniknąć odpowiedzi robisz ze mnie winną wydrę ,zeby na mnie sie skupiali wszyscy ,a nie na Twojej odpowiedzi ,której brakuje.
Zawsze tak analitycznie podsumowujesz , wyciagasz rózne aspekty wypowiedzi ,a teraz proszę Cię o odpowiedź na konkretne pytanie ,ja pisałam o człowieku , a nie imiennie .Pytam ,kim jest człowiek ,który postępuje tak ,a tak ,co wyzej napisałam zadając Ci pytanie ,dlaczego unikasz odpowiedzi?


P. S. Jak już przywołałaś ksiżęycową i jej rodziców, to Ty przywiołałaś nie ja i piszesz ,ze nie są ubezwłasnowolnieni to ksieżycowa i jej facet tez jest dorosła i nie jest ubezwłasnowolniona i jak jej nie pasuje to moze sie wynieść ,a nie pluć w to gniazdo i planowac odwet i zemstę.
Ostatnio edytowano 7 maja 2014, o 23:24 przez impresja77, łącznie edytowano 4 razy
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 7 maja 2014, o 23:14

impresja77 napisał(a):Katko należy Ci się ogormny podziw i szacunek ,to jest właśnie klasa i jak patrzysz w lustro to widzisz człowieka ,a nie gnidę.


:oklaski: :kwiatek:
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Podniebna » 7 maja 2014, o 23:17

KATKA,
no i oprocz tego arcy-ciekawego CV ;) ciekawy watek poruszylas.
Podniebna
 
Posty: 20
Dołączył(a): 26 kwi 2014, o 12:01

Re: Jak się czujesz?

Postprzez margo_jar » 7 maja 2014, o 23:28

Widzę, że tu niezłe poruszenie :)
margo_jar
 
Posty: 595
Dołączył(a): 13 cze 2012, o 15:50

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 7 maja 2014, o 23:29

impresja77 napisał(a):Katko należy Ci się ogormny podziw i szacunek ,to jest właśnie klasa i jak patrzysz w lustro to widzisz człowieka ,a nie gnidę.


:[/quote]

I dlatego Ci się wiedzie i dlatego jesteś szczęśliwa ,bo nie zżera Cię nienawiść i chęć zemsty.
Nie stało sie to ot tak ,potrzeba było pracy nad sobą ,czasu ,ale i dobrego charakteru i serca i rozumu. Bo jak sie ma podły charakter to lata terapii i innych działań by Ci nie pomogły ,bo byś trwała w zapieczeniu.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 7 maja 2014, o 23:30

impresja77 napisał(a):
impresja77 napisał(a):Katko należy Ci się ogormny podziw i szacunek ,to jest właśnie klasa i jak patrzysz w lustro to widzisz człowieka ,a nie gnidę.


:


I dlatego Ci się wiedzie i dlatego jesteś szczęśliwa ,bo nie zżera Cię nienawiść i chęć zemsty.
Nie stało sie to ot tak ,potrzeba było pracy nad sobą ,czasu ,ale i dobrego charakteru i serca i rozumu. Bo jak sie ma podły charakter to lata terapii i innych działań by Ci nie pomogły ,bo byś trwała w zapieczeniu.[/quote]


Dodam jeszcze, że dobro zawsze wraca do ludzi.

I do Katki powróciło :serce:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 7 maja 2014, o 23:34

mahika napisał(a):[

Impresja, jesli coś mi nie pasuje to o tym mówię.
I nigdy nie będę chodzić pod Twoje dyktando,
.

Nikt Ci nie kaze chodzic pod moje dyktando bo ja nikomu nic nie dyktuje,to co napisałaś było niedelikatne i to nie w stosunku do mnie....ale nadal nie czujesz.....więc szkoda słów ...a Ty mnie nie pouczaj jak niesfornego dzieciaka
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 7 maja 2014, o 23:35

ok, a Ty mnie.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 74 gości