Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 2 maja 2014, o 16:26

Chociaż nie. Znów błędnie myślę. Nie powinnam chcieć byś mnie ochrzaniła. Nie zasługuję na ochrzan, jeśli nie zrobię nic złego. Nie jestem zła.
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez agik » 2 maja 2014, o 16:34

No...
Powiedz, Winogronko, skąd to pragnienie, żeby Cię wszyscy akceptowali, lubili?
Dlaczego to jest az tak ważne?
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 2 maja 2014, o 16:42

Winogronko7 napisał(a):Chociaż nie. Znów błędnie myślę. Nie powinnam chcieć byś mnie ochrzaniła. Nie zasługuję na ochrzan, jeśli nie zrobię nic złego. Nie jestem zła.


Oczywiście ze nie jesteś zła , ale pomoc specjalisty jest Ci potrzebna . Pomyśl,poszukaj , podejmij decyzję i działaj, a my wysyłamy pozytywne fluidy .
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 2 maja 2014, o 16:45

No i avatar sensowny ,ładny ,apetyczny,przywolujacy na myśl pełnię upalnego lata nad morzem na wyspie greckiej . Zimny w dotyku,orzezwiajacy, soczysty....
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 2 maja 2014, o 17:23

impresja77 napisał(a):No i avatar sensowny ,ładny ,apetyczny,przywolujacy na myśl pełnię upalnego lata nad morzem na wyspie greckiej . Zimny w dotyku,orzezwiajacy, soczysty....


Apetyczny dla jednego a dla innego nie. Ma się podobać Winogronku a nie nam. Kolejny tekst, który wmawia jej, ze wszystko ma być ładne i się wszystkim podobać, bo jak sienie podoba, to już be...

Nawet "gdyby dalej była" żółtą kulką, to ci z tego? Ważne są zmiany wewnątrz a nie zadowlanie innych, z czym Winironko ma ciagle problem. I ten tekst mi zapachniał właśnie czymś takim i stwierdzam, ze to jest nie zdrowe.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 2 maja 2014, o 17:44

Żółta kulka tez była śliczna, taka dziecinna :)
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 2 maja 2014, o 17:49

To tylko awatar, ale chyba wszystko co robimy ma jakieś znaczenie. Może wybrałam ją kiedyś bo lubię żółty kolor, a może dlatego, że emocjonalnie jestem trochę infantylna, zagubiona jak dziecko, nie wiem, nie pamiętam już. W każdym razie czas się zmienić, wywalić do śmieci wszystkie cechy żółtej kulki.
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 2 maja 2014, o 17:51

Daj spokój Winogronko nie tłumacz się z Twouch wyborów. Właśnie to uprzykrza Ci zycie.... chcesz kulkę to ją miej. Dla mnie mogła równie dobrze świadczyć o dystansie do siebie. Spójrz jakie biscuit ma awatar... jest wg Ciebie dziecinna? Oczywiście, ze nie...
Nie awatar mówi o nas... bo może mówić wszystko... Ty będziesz uważa,ła go za dystans a ktoś inny za dziecinadę... olej te ramy Winogronko :kwiatek:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 2 maja 2014, o 17:55

Z resztą dobrze jest mieć w sobie trochę z dziecka ;) Takiego uzdrowionego dziecka... dzieci są spontniczne i cieszą się chwilą, nie obchidzą ich żadne sztywne ramy dopóki ktoś im ich nie narzuci i nie zniszczy dzieciństwa...

Zdrowe odruchy dziecięce uważam mogą nam pomóc tylko i wyłącznie kiedy od czasu do czasu pozwolimy się im ponieść i oderwać od obowiązków dnia codziennego.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 2 maja 2014, o 18:19

Księżycowa,opowiastka dla Ciebie

PEWNEGO DNIA BOGACZ WIDZĄC BIEDAKA WRĘCZYŁ MU KOSZYK...
KOSZYK PEŁEN ŚMIECI
BIEDAK ZABRAŁ KOSZYK I ODSZEDŁ.
NASTĘPNEGO DNIA BOGACZ ZASTAŁ BIEDAKA POD SWOIMI DRZWIAMI.
BIEDAK WRĘCZYŁ MU JEGO KOSZYK...
WYPEŁNIONY KWIATAMI.
BOGACZ SPYTAŁ GO:
DLACZEGO DAJESZ MI KWIATY SKORO JA DAŁEM CI ŚMIECI?
BIEDAK ODPOWIEDZIAŁ:
KAŻDY DAJE INNYM TO CO MA WE WŁASNYM SERCU.



przyniosłam Ci kosz kwiatów ,a Ty mi śmieci i jeszcze dorzucasz po trochu.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 2 maja 2014, o 19:09

Księżycowa napisał(a):
impresja77 napisał(a):No i avatar sensowny ,ładny ,apetyczny,przywolujacy na myśl pełnię upalnego lata nad morzem na wyspie greckiej . Zimny w dotyku,orzezwiajacy, soczysty....


Apetyczny dla jednego a dla innego nie. Ma się podobać Winogronku a nie nam. Kolejny tekst, który wmawia jej, ze wszystko ma być ładne i się wszystkim podobać, bo jak sienie podoba, to już be...

Nawet "gdyby dalej była" żółtą kulką, to ci z tego? Ważne są zmiany wewnątrz a nie zadowlanie innych, z czym Winironko ma ciagle problem. I ten tekst mi zapachniał właśnie czymś takim i stwierdzam, ze to jest nie zdrowe.



Księzycowa, Ty masz jakiś zajebisty zespół napięcia przedmiesiączkowego czy co? :shock:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 2 maja 2014, o 19:19

Winogronko7 napisał(a):To tylko awatar, ale chyba wszystko co robimy ma jakieś znaczenie. Może wybrałam ją kiedyś bo lubię żółty kolor, a może dlatego, że emocjonalnie jestem trochę infantylna, zagubiona jak dziecko, nie wiem, nie pamiętam już. W każdym razie czas się zmienić, wywalić do śmieci wszystkie cechy żółtej kulki.



Młoda, nie chodzi o zmianę siebie. A o zmianę stosunku do siebie.

Musimy się spotkać. Ja jestem otwarta.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 2 maja 2014, o 19:24

Honest napisał(a):
Księżycowa napisał(a):
impresja77 napisał(a):No i avatar sensowny ,ładny ,apetyczny,przywolujacy na myśl pełnię upalnego lata nad morzem na wyspie greckiej . Zimny w dotyku,orzezwiajacy, soczysty....


Apetyczny dla jednego a dla innego nie. Ma się podobać Winogronku a nie nam. Kolejny tekst, który wmawia jej, ze wszystko ma być ładne i się wszystkim podobać, bo jak sienie podoba, to już be...

Nawet "gdyby dalej była" żółtą kulką, to ci z tego? Ważne są zmiany wewnątrz a nie zadowlanie innych, z czym Winironko ma ciagle problem. I ten tekst mi zapachniał właśnie czymś takim i stwierdzam, ze to jest nie zdrowe.



Księzycowa, Ty masz jakiś zajebisty zespół napięcia przedmiesiączkowego czy co? :shock:



Stwierdzam co widze w tym wspisie. Mam do tego prawo.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 2 maja 2014, o 19:34

impresja77 napisał(a):Księżycowa,opowiastka dla Ciebie

PEWNEGO DNIA BOGACZ WIDZĄC BIEDAKA WRĘCZYŁ MU KOSZYK...
KOSZYK PEŁEN ŚMIECI
BIEDAK ZABRAŁ KOSZYK I ODSZEDŁ.
NASTĘPNEGO DNIA BOGACZ ZASTAŁ BIEDAKA POD SWOIMI DRZWIAMI.
BIEDAK WRĘCZYŁ MU JEGO KOSZYK...
WYPEŁNIONY KWIATAMI.
BOGACZ SPYTAŁ GO:
DLACZEGO DAJESZ MI KWIATY SKORO JA DAŁEM CI ŚMIECI?
BIEDAK ODPOWIEDZIAŁ:
KAŻDY DAJE INNYM TO CO MA WE WŁASNYM SERCU.



A ja Ci powiedziałam, ze nic od Ciebie nie chce.
Jak zwykle manipulujesz, ze niby jesteś taka dobra i pomocna... na mnie to nie działa.

Powtórzę, nie musisz mi nic dawać.

przyniosłam Ci kosz kwiatów ,a Ty mi śmieci i jeszcze dorzucasz po trochu.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 2 maja 2014, o 20:28

Nie ukrywam Katko, że jako etatowy pracownik,

meeeeeeega ciesze się z wolnych dni :haha: :haha: :haha: :haha:

Byłam dziś na fitnessie. Prowadząca meeeega chora. Mówię jej, po co przyszła, że niech do łóżka idzie.
A ona, ze nie może. Nie mogą chorować.
No kur... obóz pracy? :shock:
Na bank coś powiem kiedys menagerowi, ale nie teraz, aby nie skojarzył, że ona coś mówiła.
Bo druga strona medalu jest taka, że my możemy być chore. O tym nikt nie pomyśli!
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości