Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 30 kwi 2014, o 00:55

biscuit napisał(a):i jeszcze jedno
to że Ty to akceptujesz a my nie
to nie oznacza że Ty masz dystans i jesteś fajna, równa babka
a my sztywniary, bez dystansu do siebie i poczucia humoru
bo tak możnaby odczytać Twoje ostatnie słowa 8)



Bis, jest to nadinterpretacja 8)
Jest to kwestia granic - w kwestii żartu mam one chyba trochę dalej ustawione.
Im jestem starsza, tym więcej rzeczy mnie po prostu... wali :haha: :haha: :haha: :haha:

Choć potrafię postawić granice- w zeszłym tygodniu zakończyłam znajomośc z koleżanką, która wiedziała lepiej jak mam żyć.

I tak jak mówiłam, ja nie będe udowadniać, że się nadaję do tej pracy 8)
Jak się okaże, ze tak, to będę. Jak nie - to nie 8)
To nie wiem jak moja postawa wpłynie na te zabiegi dyskryminujące :haha: :haha: :haha: :haha:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 30 kwi 2014, o 09:59

nadinterpretacja i szukanie problemu w miejscach gdzie go nie ma to zło naszych czasów :roll:

Honest Ty nie musisz nic udowadniac...moim zdaniem jak na razie to nawet mezczyzni w Twojej pracy udowadniają, ze sie nadajesz bardziej niz myślisz. ale niektórzy wolą nuć teorie na podstawie dwóch zdań...nie znajac faktów i nie odnosząc sie do wszystkich aspektów zdażenia ;P...

Bis czasem w analizie osób posuwasz se za daleko ale pewnie o tym wiesz...
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 30 kwi 2014, o 10:11

KATKA napisał(a):Bis czasem w analizie osób posuwasz se za daleko ale pewnie o tym wiesz...


Ćwiczy przed egzaminem.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 30 kwi 2014, o 10:23

"Żart" który zrobili Honest mnie by wkurzył do granic mozliwości.
Z tego powodu ,ze jest prymitywny i podszyty seksualnością z wykorzystaniem wizerunku osoby bez jej zgody z naruszeniem praw osobistych .
To jest po prostu koszmar i ja to widzę drastycznie. Mimo ,że seksualnośc była zawoalowana,ale jakim prawem dokonano obróbki zdjęcia pod tym kontem.
To jest chamskie ,wsiowe i seksistowskie.
Ale najbardziej wkurzyłoby mnie to,ze nie wiele można z tym zrobić .Że zrobili coś obrzydliwego ,a nie można się poskarżyć i nie ma komu. Bo to nowa praca, bo to faceci,którzy się obrażą ,że nie jest taka "dowcipna" jak oni .
Z ich obrażaniem się trzeba się liczyć bo są na prawie ,rozdają pracę ,albo akceptację ,ze jest fajna ,luzacka ,ale oni mają w dupie,że kogoś obrażają.
Honest tu nie ma żadnej granicy tolerancji ,to po prostu chamskie,wsiowe ,prymitywne i prostackie wykorzystanie Twojego wizerunku do wstrętnej przeróbki. Coś jak gwałt na poczuciu godności kobiecej.
I ponieważ to nowa praca ,to człowiek chce się zakumplować ze środowiskiem ,a teraz wypadałoby walnąć ręką w stól i nie pozowlic na takie żarty i żądać przeprosin (ale oni nie zrozumieją ,bo widać ,ze to ćwole) ,albo zamknąć dziub ,siedzieć cicho i udawać ,że żarcik był świetny i sie ubawiłaś po pachy ,podczas ,gdy masz ochotę kopnąć w jaja autorów i wykonawców żarciku.
Jakie to przemyślne ,wyrafinowane chamstwo, obrazić niby żartobliwie wtedy kiedy ktoś ma związane ręce i nie może lub nie chce sie bronić ,bo chce pracować.
Dla mnie to byłby potrzask.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 30 kwi 2014, o 10:41

ale dlaczego ma zwiazane rece?
Jak sie ma poczucie wlasnej wartosci to sie wie czego mozna oczekiwac...i nie trzymac sie kurczowo miejsca gdzie jest nam zle
nie rozumiem tych wszystkich dopowiedzen...nie wiemy czy tam cala gola dupa byla...czy piersi...czy tylko rozowa kokardka...
myśle, ze jeśli komus cos takiego nie podejdzie to powinien o tym glosno powiedziec...i po klopocie...nie widzę tu zadnych strasznych koneskwencji...jak mi kiedys w pracy facet zrobil nieciekawa propozycje to dostal po mordze i dostal bure od reszty poinformowanych facetow...
zawsze pracowalam z facetami...proporcje zwykle -5 kobiet 20 facetow...
slyszalam rózne zarty...ale kazdy wiedzial gdzie ejst granica...sama też miałam ciety jezyk w tych kwestiach...
dopoki gdzies nie czuje sie zle...nie narsza to jakos moich wewnetrzych przekonan to nie widze problemu.
Gorzej jak ktos granic stawiac nie umie...jak sie poddaje to pozniej na każda taka informacje reaguje pewnie oburzeniem...
są rózne sytuacje serio...mysle, ze tylko od oceny osoby, ktorej bezposrednio dotycza zalezy ocena. Honest sie dotknieta chyba nie poczula wiec mzoe nie warto jej wmawiac, ze powinno byc inaczej...bo ja to tak odczuwam...
to też dyskryminacja...nie pozwalac komus miec wlasnego zdania...i odczuc...Honest teraz powinna sie nagle obruszyc bo tak wypada wg innych
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 30 kwi 2014, o 10:46

Dla mnie nie ma róznicy czy pokazali kawałek tyłka ,czy tylko zsunięte ramiączko ,bo tu nie chodzi o to co pokazali ,ale komu i w jakim kontekście.
Niewybredne żarciki są dopuszczalne ,ale w dobrze znającym sie towarzystwie, na prywatnym spotkaniu ,a nei w biurze ,wobec nowej pracownicy.
Poza tym sądzę ,ze to wymysliła zazdrosna baba lub kopnięty facet.

Ale tak na marginesie,jak by sie poszło do pracy na budowę między murarzy ,tynkarzy i tym podobnych to nie ma co oczekiwać wersalu ,tylko co drugie słowo k..... i takich właśnie żarcików -
Zarciki tynkarzy - :haha: stereotyp ,ale tam nie pogadasz o ostatniej premierze w operze ,wiec stereotyp staje sie normą. :mrgreen:
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 30 kwi 2014, o 12:48

Dla mnie zart sam w sobie typowy dla facetow nie widze tu bic szokujacego. Jednak mnie osobiscie przerazilo to ze tak latwo ktos dysponuje naszymi zdjeciami stad moje pytanie do honest.
ciekawi mnie czy ustawilas prywatnosc?
mozesz mi odpowiedziec please.
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 30 kwi 2014, o 12:53

Btw impresja chyba Cie ponioslo jeszcze niedawno wylalas na bis wiadro pomyj zaopinie o zdaniu o tym ze facet powinien postawcic dom a tu dopatrujesz sie niewiadomo czego.
gdyby baby spreparowaly zdjecie kolegi z pracy w faruszku kuchennym nsgo w kuchni byloby bardziej smiesznie nie?
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 30 kwi 2014, o 13:10

Nie
Nie byłoby śmiesznie
Co za prostackie określenie wiadro pomyj-ale ty zawsze była chamska wiec się nie dziwię .
Niczego tak ordynarnego jak okreslasz ze swojego podwórka nie napisałam jak mi insynuujesz
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 30 kwi 2014, o 17:00

Jo racja zofsze zem chamska bylo tyra idem zdjac gumioki bo mnie syry bola po robocie.:)
Swoja droga mam wrazenie ze cos wisi w powietrzu kazdy dzis robi z igly widly

Ja natomiast nie mam ochoty na cudze humorki...

zostawiam zatem szanowne panie w oparach sexizmu I strasznych niewyobrazalnych zartow niskiego lotu... :buziaki:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 30 kwi 2014, o 17:03

Mnie to naprawde nie uraziło. Wcześniej było z mojej strony swego rodzaju przyzwolenie na żarty z podtekstem seksualnym i sama takie tez czyniłam - np. dziś napisałam seksistowski wierszyk, jako odpowiedź na tamten poemat. Mnie to bawi. Może dlatego mam taki dystans bo wiem, że jak zapytam ich o coś zawodowo, to jest powaga i naprawde szukanie zdjęć żeby mi pokazać, szukanie w internecie, czasem sami pytaja inne osoby. Więc gdzie żarty tam żarty, a gdzie poważne sprawy to naprawdę profesjonalizm i duża życzliwość.

Cat, mam zablokowaną galerię, zdjęcia profilowego nie mam, ale zdjęcie w tle tak i to je skopiowano.

Katka ma rację, ja nie napisałam jaka to była modyfikacja - powiem tylko tyle, ze twarz mi zastapiono ładnym zdjęciem pani w lokach, ktora patrzy na wrpost i się usmiecha (na moim zdjęciu patrzę w doł). A wklejenie fotek zbereźnych, to fakt, dotyczyło tła zdjęcia.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 30 kwi 2014, o 17:07

Takie fajne tematy złapałam w pracy... Co rzadko udaje się po tak krótkim czasie.
Ale nie jesteśmy najtansi i mamy dośc długie terminy.
I choćbym sobie żyły wypruła to nie jestem w stanie tego przeskoczyć :bezradny:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 30 kwi 2014, o 18:12

No to mnie uspokoilas honest. I nie tlumacz sie juz bo to przeciez nie odarlo cie z ludzkiej godnosci ...;)
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 1 maja 2014, o 12:32

Ja rozumiem, że ktoś może sie poczuć czyms takim dotknięty. Naprawde.

Spałam dziś do 11!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak cudownie sie obudzić wyspanym!!!!!!!!!!! :haha:

Miłego długiego weekendu wszystkim!
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 1 maja 2014, o 13:40

Dzięki Honest! tak właśnie się zapowiada :D i wzajemnie :gites:
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości