Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 27 kwi 2014, o 22:06

Obrazek
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 27 kwi 2014, o 22:10

uwazam ,że kobieta robi świetne rzeczy
Aleja sztuki to sie nazywa
Obrazek
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36


Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 27 kwi 2014, o 22:13

Bis ,kiedy jest powtórka Poroject Runway ?
nie mogłam dzisiaj obejrzeć
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biscuit » 27 kwi 2014, o 22:16

chyba powtórka jest jakoś w sobotę w przyszłym tygodniu
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 27 kwi 2014, o 22:17

impresja77 napisał(a):Bis ,kiedy jest powtórka Poroject Runway ?
nie mogłam dzisiaj obejrzeć



Mozna obejrzec na stronie programu :mrgreen:
Ostatnio edytowano 27 kwi 2014, o 22:25 przez Honest, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 27 kwi 2014, o 22:22

wolę w tv
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 27 kwi 2014, o 22:37

Po wczorajszej imprezie wypiłam dziś 1 L coli :shock: :shock: :shock: :shock:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 27 kwi 2014, o 23:56

impresja wszystkie Twoje kiecki mis ie podobały...do momentu tych ostatnich...dla mnie tragedia dla starszych pań bez gustu :P anie kroju ładnego ani kolorów fajnych ani tkanin dobrych :P
ale nie bij...moje zdanie...
za to takich jak ta biała z czarnym dołem mam pół szafy :) cała jesień i zimę przechodziłam...do pracy...na spotkania...na wyjscia...plus płaskie kozaki i czarne rajstopy...
teraz moda imprezowa sie troche zmieniła na moje oko...takie kracje mało zasłaniające czy też wielokolorowe...błyszczące to raczej w małych miejscowosciach jeszcze...nie ujmujac nikomu...
i na weselach i na imprezach widzę teraz raczej cos w stylu trapezu właśnie...mały dekolt plus zakryte ramiona i rece nawet...no chyaba ze srodek lata to troche za ciepło

wczoraj sobie te zamówiłam:
http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/now ... 8635617804
http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/odz ... 8634176651 różową
to z mysla o lecie juz :)
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 27 kwi 2014, o 23:57

Impresja a nie masz moze w telewizorze czegoś takiego jak smart tv? nie wiem czy wszystkie modele to maja czy tylko philips jak u mnie...to fajna rzecz...wszystkie programy mozna ogladac...nawet stare sezony...i to zwykle bez reklam
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 28 kwi 2014, o 00:48

a mnie sie te ostatnie podobaja,sa ciekawe oprocz tej w krate , bo ja kraty nielubie :P

od project runway lepszy jest blood , sweat and t- shirts tez cos dla wielbicielow mody...a raczej zakupoholikow.


co do technologii ,nie wiem czy w PL jest cos takiego co sie zwie free view box ,podobnie wyglada do odtwarzacza dvd ale nie ma zadnego wejscia na plyty, posiada natomiast twardy dysk wiec niezaleznie jak masz telewizor masz mozliwosc nagrywania filmow,programow, zatrzymywania na pauzie itp.
u nas jest to wydatek rzedu 200zl za taki sprzet wiec nie trzeba wydawac kupe kasy na nowoczesne telewizory.

my swoj mamy juz 5 lat i nic sie z nim nie dzieje , nie znam sie na sprzetach rtv ale moze mozna cos takiego zakupic w PL?
my uzywamy go z tego wzgledu ,ze fvbox daje mozliwos odbioru wiekszej ilosci kanalow(podstawowych max do 34) bez uzywania satelity.
A mozliwos nagrywania programow na twardy jest fajna sprawa zwlaszcza jak jest dylemat co ogladac.


zapytajcie w sklepach aczkolwiek po doswiadczeniach z firma monterska w PL ktora zakladala u nas satelitarna tv i policzyla kase za glupi ruter to niezdzwililabym sie gdyby sprzedawca w sklepie rtv na Wasze pytanie zrobil duze oczy :shock:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 28 kwi 2014, o 00:59

wszystkie kobity na naszych zdjęciach mają super figury



ja bym dodala ,ze czesto robimy (ja tez tak mam) taki blad ,ze sugerujemy sie modelka i wydaje nam sie ,ze jak ta modelka tak swietnie wyglada to my tez mamy takie oczekiwania co do kreacji .TJ tak samo z fryzurami jak wybieramy fryzure jakiejs modelki to zaraz mamy wrazernie ,ze bedziemy wygladac jak ona a w rzeczywistosci wygladamy jak swinia w perlach. sama sie na to wiele razy nabralam
wiec ja osobiscie nie lubie ogladac sukienek na calych modelkach, bo sie sugeruje modelka tym jak ona sie prezentuje a nie sama sukienka
i musze przymierzc wowczas moge cokolwiek powiedziec :twisted:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez zajac » 28 kwi 2014, o 06:58

Księżycowa, życzę Ci, żebyś sobie fajną kieckę wybrała i dobrze się bawiła :kwiatek:
Na pewno najważniejsze jest, żebyś Ty sama czuła, że ona pasuje do Ciebie, do tego, jaka jesteś.
Tak sobie myślę, że do kwestii wybierania ciuchów można różnie podejść. Na przykład pytać o radę tylko osoby, do których ma się zaufanie, które już jakoś pokazały, że Cię akceptują, znają i wiedzą, w czym będziesz się czuć sobą, a w czym "przebrana". Z kolei zadanie pytania na szerszym forum może pokazać wiele nowych, innych możliwości, wraz ze wszystkimi tego konsekwencjami. Może to zainspirować, a może sprawić przykrość, jeśli nie jest się gotowym na poznanie wielu i bardzo różnych opinii. Pytanie, czego bardziej potrzebujesz: radzenia Ci czegoś w ramach Twoich granic, czy powiewu nowości...
zajac
 
Posty: 786
Dołączył(a): 18 kwi 2009, o 23:11

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 28 kwi 2014, o 10:55

No więc katko ,te ostatnie nie są ani źle skrojone,ani zwe złego materiału .
To są artystyczne sukienki indywidualnego projektu i wykonania z prawdziwego jedwabiu z elementami dekoracyjnymi australijskiej wełny z merynosów.
Dla mnie są najładniejsze ze wszystkich ,niepowtarzalne,indywidualny styl .Cena takiej sukienki ok 4000 zł.
Oczywiście nie cena ważna,ale gust ma swoją cenę.
Ale ta mi sie też bardzo podoba. Balamin spirng 2014r.

Obrazek
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 28 kwi 2014, o 10:58

Cat ,co do tych pierwszych ,które wkleiłam ,to piszesz ,ze amerykańskie i takie same .
A ja uważam,że na tyle spokojne a jednocześnie wyrafinowane,że dając im jeden element wyszukany ,wysmakowany ,np. buty lub jeden element biżuterii lub ciekawa torebka ,albo fajny zwiewny szal ręcznie malowany lub bolerko i sukienka prosta staje się wyjątkowa. Dodatek może zrobić cały efekt. I w związku z tym mogą to być sukienki wielorazowe ,dodatkiem podkreślana uroczystość.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości