Ważny artykuł

Rozmowy ogólne.

Re: Ważny artykuł

Postprzez Sansevieria » 17 kwi 2014, o 22:26

Czym komu wieje to kwestia subiektywna jest, a z artykułem wiele wspólnego nie ma chyba.
Ja w tym tekście wskazałam kilka moim zdaniem "kwiatków". O tym cisza, za to najwyraźniej moja osoba staje sie tematem pobocznym wątku. Zaraz popadnę w samozachwyt iż wazniejsza jestem niż zalinkowany tekst dotyczący istotnych problemów. A kysz pokuso :lol:
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: Ważny artykuł

Postprzez Honest » 17 kwi 2014, o 22:29

Sans, to nie chodzi o Twoje zdanie. Masz do niego prawo.

Chodzi o poczucie wyższości.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Ważny artykuł

Postprzez Sansevieria » 17 kwi 2014, o 22:45

No właśnie, Honest - tematem dyskusji stać sie ma moje poczucie wyższosci ? Toz to jest ewidentny offtop :lol:
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: Ważny artykuł

Postprzez Honest » 17 kwi 2014, o 22:47

Autorka watku zaczęła temat Twojej osoby, więc jest to jak najbardziej na temat.

Wyraziłam swoje zdanie.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Ważny artykuł

Postprzez Księżycowa » 17 kwi 2014, o 23:01

a ja myślę, ze to brak argumentów Impresji sensownych, na konkretne argumenty Sans.

Na coś trzeba zwalić i uwagę odwrócić... I tyle... czyli wszystko jasne. Odpadła Impresja w tej dyskusji i teraz stara się to zamazać.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Ważny artykuł

Postprzez impresja77 » 17 kwi 2014, o 23:03

Nikt tu nie zszedł na Ciebie bo jestes taka interesujaca, tylko sama sie prosiłaśswoja wypowiedzia ,wiec sie do niej odniosłam ,a Twoje wywyzszanie wcale mi sie nie podoba ,.ani twoje wyszukiwanie kwiatków w artykule ,bo w każdym artykule mozna znaleźć kwiatki ,do których kazdy wuj na swój strój moze sie przyczepic .
Dałam link poniewaz wcale nie neguje psychoterapii jako pomocnej dziedziny leczenia ,ale uważam i pisze po raz kolejny ,ze autor wyważa doskonale rolę psychoterapii ,na tyle ile mozna w takim wywiadzie to zrobic i spełnai swoja rolę . Bo jak ktos ciekawy to doczyta więcej naukowych ,albo zastanowi sie ,czy nie goni w pietkę i czy nie jest poddany manipulacji komercyjnej.
Autor zaznacza tylko niebezpieczenstwa i tendencje jakie w psychoterapii sie pojawiają i uważam ,ze to jest zdroworozsądkowe .Pisze też o potrzebie psychoterapii dla spraw ważnych ,a latanie z czymkolwiek uwazam za grubą przeaadę .Jak ktoś tu juz napisał sensownie,ze umarła rola przyjaciół i rodziny ,zastepuję ja psychoterapeuta ,ale mam nadzieję ,ze to tylko modna tendencja,która jednak nie zastapi wiezi z drugim człowiekiem.
Ta mądrosć życiowa,którą powinien nieśc przyjaciel ,ciotka ,wujek ,matka ,ojciec wrzucona jest do roli psychoterapeuty i to jest bolesny dla świata i ludzkości fakt
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Ważny artykuł

Postprzez impresja77 » 17 kwi 2014, o 23:05

ksieżycowa nie odpadłam ,tylko mam rodzinę i zajmuję sie przygotowaniami do świąt, pracuję ,spędzam czas na łonie przyrody i nie jęczę jak Ty ,nie narzekam i nie wyszukuję niemozliwości do zrealizowania i przeszkód .Nawet kot ci nei daje sie uczyc .A swoja drogą piekne zdjęcie tego kota w papierach.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Ważny artykuł

Postprzez Honest » 17 kwi 2014, o 23:09

Sansevieria napisał(a): Zaraz popadnę w samozachwyt iż wazniejsza jestem niż zalinkowany tekst dotyczący istotnych problemów. A kysz pokuso :lol:


Kryjesz się za humorem.
Sans, wydaje Ci się, że jesteś tak strasznie poukładana. Wręcz perfekcyjnie. A perfekcjonizm gubi.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Ważny artykuł

Postprzez margo_jar » 17 kwi 2014, o 23:15

Przestańcie psy na sobie wieszać. Do czego ta kłótnia ma zmierzać? Po to żeby udowodnić innym, że ma się rację. Chyba to bezcelowe?
margo_jar
 
Posty: 595
Dołączył(a): 13 cze 2012, o 15:50

Re: Ważny artykuł

Postprzez Księżycowa » 17 kwi 2014, o 23:18

impresja77 napisał(a):ksieżycowa nie odpadłam ,tylko mam rodzinę i zajmuję sie przygotowaniami do świąt, pracuję ,spędzam czas na łonie przyrody i nie jęczę jak Ty ,nie narzekam i nie wyszukuję niemozliwości do zrealizowania i przeszkód .Nawet kot ci nei daje sie uczyc .A swoja drogą piekne zdjęcie tego kota w papierach.



O kuźwa impresja :shock:
Nieźle to sobie wymyśliłaś - kolejna manipulacja
Raz wpedziłam faceta do szpitala a teraz obwiniam kota za brak warunków do nauki... się zagalopowujesz znowu jak to Ty potrafisz najlepiej - podstępnie i zwyczajnie po chamsku.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Ważny artykuł

Postprzez Jigsaw » 17 kwi 2014, o 23:18

Impresja

Jak masz goraczke to stlucz pan termometr!
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Ważny artykuł

Postprzez Jigsaw » 17 kwi 2014, o 23:19

impresja77 napisał(a):Ale ja sie zastanawiam nad jednym ,te które są matkami ,terapeutyzują się ,szukają w dzieciństwie przyczyn złego życia ,potem wasze dzieci będą w Was szukały złęgo dziecinstwa i jak Wam będzie w dziubkach ? Przecież robicie wszystko ,chodzicie na terapię ,zeby być dobrymi rodzicami m.in. I dziecko nakręcone przez komercyjne wygibasy bedzie miało poczucie zmarnowanego dziecinstwa ,bo coś mu wynajdą ,ze matki z Was były złe.....
przecież to idzie w chorym kierunku

.
Ostatnio edytowano 17 kwi 2014, o 23:19 przez Jigsaw, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Ważny artykuł

Postprzez Księżycowa » 17 kwi 2014, o 23:19

Aha, i od pojawienia się wątku na forum i tego dennego artykułu wiedziałam, że chodzi Ci o rozpętanie burzy, bo za spokojnie i za miło było prawda... :roll:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Ważny artykuł

Postprzez Honest » 17 kwi 2014, o 23:21

margo_jar napisał(a):Przestańcie psy na sobie wieszać. Do czego ta kłótnia ma zmierzać? Po to żeby udowodnić innym, że ma się rację. Chyba to bezcelowe?


To jest wymiana zdań. Nie wieszanie psów.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Ważny artykuł

Postprzez margo_jar » 17 kwi 2014, o 23:26

Honest napisał(a):To jest wymiana zdań. Nie wieszanie psów.

Mam wrażenie, że to nie tylko wymiana zdań, lecz więcej. Robi się to już męczące.
margo_jar
 
Posty: 595
Dołączył(a): 13 cze 2012, o 15:50

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości

cron