Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 2 kwi 2014, o 08:52

Miłego dnia.....dzisiaj posadzę :haha:

Obrazek
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biscuit » 2 kwi 2014, o 09:06

czy to lęk uogólniony
czy paniczny
czy fobia
czy zaburzenia obsesyjno-kompulsywne
to są rodzaje zaburzeń LĘKOWYCH

czasem wymagają farmakoterapii (antydepresantami)

unikanie WZMAGA lęk
choć człowiekowi by się logicznie mogło zdawać
że unikając się właśnie chroni
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Jigsaw » 2 kwi 2014, o 10:13

Ano wypieranie raczej nie przenosi niczego dobrego. dobrze jest sobie takie leki przeanalizować Skad się biorą kiedy występują itd. Księżyców nawet jeśli to coś powaznego to co z tego? co to dla Ciebie oznacza? bo może to nie koniec świata? poza tym warto się zabrac za jakieś techniki relaksacyjne czy coś bo ciągle napięcie w organizmie to prawie gwarancją choroby
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 2 kwi 2014, o 14:48

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :gites: :gites: :gites: :gites: :gites:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez margo_jar » 2 kwi 2014, o 16:04

Księżycowa i co Ci powiedział lekarz?
Wcześniej napisałaś, że poczułaś pogorszenie po odstawieniu lekarstw. Zdarza się tak. Podobnie miałam, jak zażywałam na wrzody przez rok. Z czasem organizm odzwyczaja się od lekarstw i normalnie się funkcjonuje. Najlepiej jak lekarz zdiagnozuje niż samemu się zamęczać i wyszukiwać kolejne objawy.
margo_jar
 
Posty: 595
Dołączył(a): 13 cze 2012, o 15:50

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 2 kwi 2014, o 16:40

KATKA napisał(a)::haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :gites: :gites: :gites: :gites: :gites:



Ktoś tu ma MEGA ZACIESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :haha: :haha: :haha: :haha:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 2 kwi 2014, o 17:13

margo_jar napisał(a):Księżycowa i co Ci powiedział lekarz?
Wcześniej napisałaś, że poczułaś pogorszenie po odstawieniu lekarstw. Zdarza się tak. Podobnie miałam, jak zażywałam na wrzody przez rok. Z czasem organizm odzwyczaja się od lekarstw i normalnie się funkcjonuje. Najlepiej jak lekarz zdiagnozuje niż samemu się zamęczać i wyszukiwać kolejne objawy.


Jutro idę margo, bo szkoda gadać o tym jak to się odbywa w mojej przychodni :evil:

Staram się nie nakręcać jak zwykle, bo nic mi to nie da. Najgorsze, że nie wiem jak mam o tym gadać z lekarzem. Ja wiem, że dla niego to jest kolejne schorzenie i patrzy na to inaczej, ale mnie to jednak krępuje :/

Do tego z jednej strony czuję się jak histeryczka a z drugiej lepiej taki objaw skonsultować :bezradny: Jak nie zleci badań, to sama je wykonam.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 2 kwi 2014, o 17:17

Impresja, idź lepiej na basen!!!!!!!!!!!!!!!! :haha: :haha: :haha: :haha:



Obrazek
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 2 kwi 2014, o 17:31

:piesek: :piesek: :piesek: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 2 kwi 2014, o 20:13

Stresująco :?
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 2 kwi 2014, o 21:38

No nie dam rady :( .
Za naukę powinnam zabrać się poza tym przeklętym domem... za wszelkie zmiany. Projekt to super sprawa, ale niestety nie tutaj i nie teraz... czas pogodzić się z rzeczywistością i wracać na stare śmieci. Nie idzie, nic nie idzie... Od kiedy tu wróciłam znów nic nie idzie i nie wiem nawet dlaczego... nmyślę o tym ostatnio ciagle... dlaczego i co to jest, skąd się wzięło,zeby to wykopać i ne wiem...

:(
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 2 kwi 2014, o 21:43

A ty Honest juz taka wygimnastykowana na tych zumbach ,salsach,fitnesach?

Obrazek
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 3 kwi 2014, o 09:09

:haha: :haha: :haha: dobre :)
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 3 kwi 2014, o 19:52

Byłam u lekarza;

powiedział, żeby się nie przejmować, bo wszystko wygląda na infekcje i takie objawy, które mnie przestraszyły tak bardzo, to mogą się pojawić, ale jak się pojawią znów, to przyjść.

Mimo to oczywiście mam obawy... zrobię sobie chyba badania, tylko muszę sprawdzić czy dużo kosztują.

Byłam też na terapii i... niby lepiej się poczułam...
Powiedziała mi, że podjęłam decyzje racjonalnie dobrą dla siebie decydują się na takie miejsce stażu tym bardziej, że niewiele go zostało, ale wynika, że w domu nie odpoczywam, bo ciągle coś się dzieje a w poprzedniej pracy miałam szansę na wyciszenie, bo był inny styl pracy i inne warunki. Inaczej funkcjonował gabinet jako, ze prywatny...
A teraz wychodzi, że pomimo korzyści jakie może mi dać ta praca, to mój organizm się zbuntował, bo nowe miejsce będzie jednym wielki chaosem, hałasem (na rozmowie ledwo się mogłam porozumieć), w domu nie wiadomo co się stanie, mam dziecko z lecjami na głowie, za oknem zakład brata... wszędzie hałas i nie odpoczywam :(
Jestem jednym słwoem wyczerpana i nie ma w tym nic dziwnego. Im dłużej mówiła tym bardziej stawałay mi łzy w oczach na to w jakim środowisku funkcjonuje, przerażenie tym pomieszane z wszystkim innym - lękiem, bezradnością, złością...
Mówiła jak zaburzone mam przez to własne życie, nie mam swojej przestrzeni... do tego odrabiam lekcje z nie swoim dzieckiem czego robic nie musze, ale robie, bo szkoda mi dziecka.
Ledwo jej odpowiedzałam, że tak się właśnie czuję - jakby ktoś mi związał ręce i nogi i powiedzieł "idź i działaj" :( .
Fajne było usłyszeć, że nic nie muszę, że pomimo decyzji podjętej dobrze na poziomie rozsądku mam prawo nie wyrobić i zmienić miejsce na spokojne, bo wygląda na to, że do tej pory w pracy odpoczywałam :( A teraz tego odpoczynku nie będzie nigdzie przez jakiś czas.
Ale też powiedziała, że możne też spojrzeć na to z innej strony, ze sytuacja jest przejściowa, że jak nie dam rady, to w każdej chwili mogę powiedzieć, ze dosyć... Stwierdziłam, że nie pójście będzie ucieczką a ja chyba nie chce uciekać ciagle.. ale z drugiej strony coś we mnie się zablokowało i nie mam nad tym kontroli i każde racjonalne tłumaczenie nie ma znaczenia....


Ale mam jeszcze weekend, co prawda w szkole ale zawsze z daleka stąd...

A tu jeszcze uczyc się trzeba, sesje zaliczać i doszłam do wniosku, że jestem dobra, skoro po akcji w domu, po kórej ni byłam w stanie nawet spac, bo mnie tak nosiło zaliczyłam teorie z prawka bezbłędnie. Co prawda na drugi dzień, chwile przed egz. myślałam, ze zwymiotuje przed drzwiami, do tego byłam strasznie słaba... nie z powodu egzaminu, to wiem na pewno.


Podsunęła kilka opcji i powiedziała, że bardzo jest ciekawa co zrobię... i pójdę chyba... po pierwsze nie chce uciekać a po drugie pieniądze są nam potrzebne. A zawieszenie stażu jest równoznaczne z zawieszeniem kasy.


Jeszcze jest strach przed chorobami... o tym nnie zdążyła,m pogadać niestety... ale wiele już wiem na temat zarazen... to tylko moje zaburzenia.Wystarczy przestrzegać srodków bezpieczeństwa i będzie ok... mam nadzieje. Bo ciagle się boję, ze właśnie nieuleczalna choroba będzie tym dramatem,który się wydarzy jak już poukładają się naszesprawy :(
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 3 kwi 2014, o 20:15

Badania najtańsze nie są.
Ale czasem w necie można upolować pakiety badań,
wtedy jest taniej.
Poszukaj tu (wpisałąm dla miasta Poznań):
http://www.godealla.pl/miasto/poznan/
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 104 gości

cron