Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Jigsaw » 25 mar 2014, o 16:32

Cóż podjęlas dość ciekawy temat tej wiarygodności co ciekawe to rozszerza się poza sama statystykę np jeśli chodzi o tzw zdrową żywność czy dietetyke to ciągle pojawiają się nowe badania które się nawzajem kwestionują raz słyszymy unikać tłuszczów jeść białko innym razem że białko to zło itd. albo jeśli chodzi np o sport co szkodzi co pomaga itd . no i statystycznie człowiek i pies mają po trzy nogi
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 25 mar 2014, o 18:44

A mi powiedziała moja mama, że tata ostatnio jej mówił, że chce skończyć ze sobą :( . Wystraszyła się i chce iść na terapię, bo nie wie jak ma zareagować i co robić...
Chyba nie ma nic skuteczniejszego niż to, żeby on też się udał... ale jakikolwiek początek jest dobry...

Ciekawe czy pójdzie ...

Zmartwiłam się... chciałabym mu pomóc a nikt nie może przecież, ech :cry:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 25 mar 2014, o 19:09

no niby nikt...ale moze warto zaznaczyc chec pomocy...tak delikatnie...
pytanie czy tak gada...czy faktycznie cos na rzeczy jest...to sa ciezkie sprawy...w sumie mozna by myśleć, ze skoro powiedział to bardziej chce nakreślić jakiś problem niż z tego skorzystać...
:pocieszacz:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 25 mar 2014, o 19:24

Jigsaw napisał(a):Jednak bardzo bardzo siebie nienawidzę :/


Ale my Cie kochamy.
Bez Jgsawa ,czy Jigslawa świat forum nie był by taki sam.
Kto by wzdychał ,pisał ehhh....och.....

P.S.
A swoją drogą co Ty masz za nick??!!! Co on oznacza? Nie można go po ludzku odmieniać.
Roxy to się zapędziła do Jigislawa..... :haha: :haha: :haha:
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 25 mar 2014, o 19:47

Układanka
Obrazek
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 25 mar 2014, o 20:42

impresja u gory w przegladarce mieszka wujek google mozesz "zapytac" zamiast zachodzic w glowe 8)
ale podpowiem Ci juz zeby nie nekaly Cie koszmary nocne :P
to po angielsku puzel , puzle, ukladadanka itp
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Jigsaw » 25 mar 2014, o 21:10

cóż w tej chwili układanka ma zagwozdkę czy aby jednak nie jest "postacią tragiczną"
czy raczej "tylko" przyciąga zaburzonych ludzi :S
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 25 mar 2014, o 21:13

KATKA napisał(a):no niby nikt...ale moze warto zaznaczyc chec pomocy...tak delikatnie...
pytanie czy tak gada...czy faktycznie cos na rzeczy jest...to sa ciezkie sprawy...w sumie mozna by myśleć, ze skoro powiedział to bardziej chce nakreślić jakiś problem niż z tego skorzystać...
:pocieszacz:


:kwiatek:

Tata nie mówi takich rzeczy. Coś kiedyś było, że mama jak uśpilismy Maksa, schowała jego smycz, bo ją coś zaniepokoiło... tyle. Chyba, że o czymś nie wiem... W każdym razie nie jest to coś, co by często u nas w domu padało, więc dlatego się zmartwiłam, że coś takiego w ogóle przyszło mu do głowy. Jest alkoholikiem, ale w taki sposób nie manipulował nami nigdy.

Ogólnie też takuch rzeczy nie powinno się lekceważyć nawet jeśli nie dać się ich wpływom tak "na ślepo" bez zastanowienia.

U L w rodzinie kilka tyg. ktoś tak powiedział i dokonał :( Okropna historia. Nie chciałabym być w skórze tej dziewczyny, która pierwsza na miejsce zdarzenia dotarała nie spodziewając się w ogóle... całe szczęście nie była sama ...
Niestety ona zignorowała, bo myślała, że to kłótnia jak zawsze.... :/
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mgła » 25 mar 2014, o 22:42

Honest napisał(a):
A po co chcesz sobie to udowodnić? Jak to zmieni Twoje życie? Jak na nie wpłynie?

Ja Cię odbieram bardzo ciepło i pozytywnie. Od samego początku.



Honest :D ,
a dziękuję,komplement w moim kierunku jeszcze jest równoznaczny z komunikatem ,,uciekaj" ale spoko pracuje nad tym. Żeby podnieśc swoją samoocenę ,niskie poczucie wartości-.Twoje pytania sprowokowały mnie do kolejnych pytan,skoro świadomośc wyższej inteligencji ma sprawic ,że zacznę sama siebie i inni, mnie bardziej cenic, to pytanie,czy ja aby nie wartościuje ludzi pod względem inteligencji?Przeanalizowałam sobie pewną liczbę osób ,które przywołałam w myślach i okazało się ,że owszem imponuje mi wiedza ludzi ale moja ,,opinia" o drugim człowieku jest całościowa,a tu inteligencja jest tylko jej częścią składową ,tak jak poszczególne zachowania.Nie można oceniac człowieka przez pryzmat jego jednego/jakiegoś zachowania.Uspokoiłam sie ,że nie mam takiego patrzenia na innych iiii kolejne pytania.Skąd u mnie takie myślenie,że ludzie postrzegają innych tylko przez pryzmat inteligencji?Czyżby odpowiedzią było,ojczym tak robił.

biscuit napisał(a):mgła,
najprawdopodobniej to wszystko co wdrukowali Ci w dzieciństwie w głowę
na temat Twojej inteligencji
zbudowało Twoje wyobrażenie o sobie oparte o ten negatywny przekaz
na podstawie którego utworzył się i osiadł na stałe w Twojej podświadomości
Twój KOMPLEKS


Biscuit
Wskazówki na temat testów na inteligencje przyjęłam,dziękuję. Po prostu całe życie jadę na ,,jazni odzwierciedlonej",stworzyłam obraz siebie na podstawie negatywnych komunikatów ojczyma,wychodzi na to ,że on był(logiczna przecież był moim ,,rodzicem" to musiał byc) ,,znaczącym innym"-ważną(w sensie negatywnym) dla mnie osobą jak pisała Honest. To niby proste i logiczne.Natomiast ja wyrzuciłam ojczyma z mojego życia,świadomości i chyba wcześniej nie potrafiłam tego przyjąc.
Avatar użytkownika
mgła
 
Posty: 416
Dołączył(a): 11 wrz 2013, o 21:22

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mgła » 25 mar 2014, o 22:49

Księżycowa napisał(a):A mi powiedziała moja mama, że tata ostatnio jej mówił, że chce skończyć ze sobą :( . Wystraszyła się i chce iść na terapię, bo nie wie jak ma zareagować i co robić...
Chyba nie ma nic skuteczniejszego niż to, żeby on też się udał... ale jakikolwiek początek jest dobry...

Ciekawe czy pójdzie ...

Zmartwiłam się... chciałabym mu pomóc a nikt nie może przecież, ech :cry:



Księżycowa
dobrze ze mama chce pójśc na terapie.Może mogłabyś jej pomóc to przyspieszyc?
Avatar użytkownika
mgła
 
Posty: 416
Dołączył(a): 11 wrz 2013, o 21:22

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 25 mar 2014, o 23:13

Mgła,

moim zdaniem masz duży wgląd w siebie. Naprawdę. Ja sama uczę się od Ciebie czytając niektóre posty :kwiatek:

Księzycowa,

temat poważny. W tej kwestii zapytałabym psycholożkę Twoją, co zrobić. Albo udałabym się do jakiegoś punktu interwencji kryzysowej. Ja nie wiem co bym zrobiła.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Jigsaw » 25 mar 2014, o 23:15

nom w kazdej gminie powinien byc osrodek rozwiazywania problemow alkoholowych czy jakos tak
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 26 mar 2014, o 14:02

umówiłam sie na piątek do ortopedy...
dzis przez kolano nie mogłam wrócic ze spaceru z psami :bezradny: głupia noga
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 26 mar 2014, o 14:12

KATKA napisał(a):umówiłam sie na piątek do ortopedy...
dzis przez kolano nie mogłam wrócic ze spaceru z psami :bezradny: głupia noga



Zakładasz aparat???

Katko, idż do ortopedy. Moze jakas rehabilitacja pomogłaby? Prądy czy lasery?

Polecam Tobie tez takie kompresy żelowe:

Obrazek

Tylko nie wiem czy dla Ciebie ciepły czy zimny.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 26 mar 2014, o 14:29

no ide w piatek :P
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 103 gości