depresja słabość charakteru?

Problemy związane z depresją.

Re: depresja słabość charakteru?

Postprzez majka2533 » 25 sty 2014, o 19:45

Przepraszam za moje żale tutaj ale na prawde nie mam nawet z kim, szczerze, otwarcie porozmawiac...
majka2533
 
Posty: 42
Dołączył(a): 1 kwi 2013, o 22:08

Re: depresja słabość charakteru?

Postprzez Jigsaw » 25 sty 2014, o 23:52

no ja niestety nie jestem specjalista, dopiero wlasciwie wczoraj dzieki Pewnej Osobie do mnie dotarlo (czy tam przypomnialem sobie) ze jest cos takiego jak rozne typy osobowosci ...
tutaj by sie przydal ktos bardziej doswiadczony ode mnie..
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: depresja słabość charakteru?

Postprzez Margerytka » 26 sty 2014, o 01:29

A czy nie możesz wybrać języka niemieckiego jako przedmiotu dodatkowego na maturze.
Wiesz nie wszyscy muszą mieć studia, studia nie są obowiązkowe. Skoro będziesz miała technika to zawód masz.
Właściwie to zastanawia mnie , czy ta praca, którą miałabyś świadczyć to zgodnie z wykształceniem czy bez żadnego związku.
Wiesz można jeszcze rozważyć coś innego- jeżeli chcesz kontynuować naukę - możesz pracować w wakacje- skoro w tym roku będziesz zdawała maturę- to lekko licząc będziesz miała około 4 miesięcy wakacji- w tym czasie możesz sie przekonać czy praca będzie Ci odpowiadała, czy też nie- czy będziesz tam się dobrze czuła psychicznie.
A chłopak to chyba tak do końca nie jest przekonany do wyjazdu ? Z drugiej strony w dzisiejszym czasie nie są to jakieś kosmiczne odległości- tak na dobra sprawę można dojechać w ciągu kilku godzin- będziesz chciała przyjedziesz tutaj , ewentualnie On pojedzie do Ciebie na weekend.
Margerytka
 
Posty: 127
Dołączył(a): 25 kwi 2010, o 00:50

Poprzednia strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 294 gości

cron