brakujeMIpowietrza

Problemy z partnerami.

brakujeMIpowietrza

Postprzez Dziunia » 23 mar 2008, o 01:20

odszedł ode mnie..zdecydował..bez powodu odszedł od tak...
powiedział ze cos sie spieprzyło i nie da rady dalej tego ciagnac
mimo wszystko Kocham tego dupka...
morze łez i nic wiecej
a dzis wielkanoc:(((
zajebiste swieta
Dziunia
 

Postprzez paulinka175 » 23 mar 2008, o 10:43

tacy wlasnie sa faceci... nie wiedza ze potrafia nas tak bardzo zranic a moze nawet robia to specjalnie. KIm oni sa zeby tak nas traktowac? mysla ze wszytko im wolno a my jak glupie ich kochamy mimo tego ile bolu nam zadaja. Ile razy czytam tu na forum ze ich chlopak, maz pisze z innymi bije a i tak zostajemy przy nich dlaczego??? bo my ich ku... tak kochamy a oni co? oni widza ta nasza milosc i mysla ze moge robic co chca. Mysla ze moga wychodzic z kolegami bawic sie imprezowac a nas jak takie kury domowe nie wypuscili by na krok. Tez juz ktos pisala na forum ze moze powinno sie ich zlewac ale czy to takie proste. zreszta oni i tak sie tym nie przejmuj\a to przeciez oni sa panami tego swiata.. I jeszcze czegos nie rozumiem ze czemu my kobiety potrafimy im wszytko wybaczyc.. Oni moge\a pisac z dzieczynami innymi spotykac sie zdradzac a my im to wszytko wybaczymy.. Chcialabym powiedziec NIEE ale nie potrafie.. Dzis dowiedzialam sie ze moj chloipak bedac ze mna byl gdzies na imprezie i tam bawil sie z jaka ale nie dowiedzialam sie tego od niego tylko przez to ze weszlam na jego fotke i tam byl komentarz od jakies dziewczyny jak sie czuje po imprezie.. I wiecie co znajac siebie to pewnie nawet o tym z nim nie porozmawiam bo tak jest bo bede bala sie uslyszec pprawde.. Ale jednego nigdy nie wybaczylabaym jesli mialabym pewnosc ze facet mnie zdradzil lub bil z miejsca bylby to koniec chociaz wiem ze nie byloby takie proste.. A jak tu czytam na forum bo ich chlopak ich bije zdradza a one nie widza jeszcze co robic.. Kobietki musimy miec sobie wiecej sil teraz musi nastapiuc zmiana. Niech wi9edza ze nie jestesmy szarymi myszkami ze my tez chcemy poczuc ze jestesmy kochane..
paulinka175
 
Posty: 66
Dołączył(a): 14 gru 2007, o 19:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ważka » 23 mar 2008, o 10:47

[color=red][size=9]---------- 09:45 23.03.2008 ----------[/size][/color]

:pocieszacz: :piesek: :kwiatek2:
Trzymaj sie kobieto!Ja też spedzam kolejne świeta sama i do tego zagranica no jest niefajnie

[color=red][size=9]---------- 09:47 ----------[/size][/color]

Paulinko :oklaski:
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez ewa_pa » 23 mar 2008, o 11:09

wiem ze wam cieżko ale samotność w swięta we dwoje...z trudem udało mi sie zebrac 3 ososbową rodzinę do sniadania wielkanocnego wiec podobnie sie czuje...
Avatar użytkownika
ewa_pa
 
Posty: 812
Dołączył(a): 30 sie 2007, o 21:15
Lokalizacja: bielsko

Postprzez paulinka175 » 23 mar 2008, o 12:17

"gdyby jutra nie było" polecam ten film
... bede cie kochal az do smierci a nawet po niej.... tam sa takie slowa
paulinka175
 
Posty: 66
Dołączył(a): 14 gru 2007, o 19:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ważka » 23 mar 2008, o 13:09

A ja list w butelce ksiazke i film piękna miłośc o takiej marze
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez Dziunia » 23 mar 2008, o 13:54

---------- 12:38 23.03.2008 ----------

co do filmów to jeszcze Pamietnik The Notebook
...
płakałam do 2 w nocy, rano wygladałam fatalnie, poszłam do koscioła, nieobecna jakas, nawet nie zauwazyłam znajomych...
Nie jest zle..
Boje sie tylko ze gdzies w tłumie przechodniów spotkam go...
dlaczego tak jest, ze Ja uchylam mu nieba, trosze sie i martwie o Niego, robie wszystko by był szczesliwy...
sama mam dosc swoich problemów, a tu jeszcze jednym wieczorem bezpodstawnie On przekresla wszystko
plany, marzenia....
zostaja wspomnienia
a ja nie chce wspomniac
bo rozpamietywanie to najdłuzsza metoda leczenia serca...

---------- 12:54 ----------

paulinka175 napisał(a):tacy wlasnie sa faceci... nie wiedza ze potrafia nas tak bardzo zranic a moze nawet robia to specjalnie. KIm oni sa zeby tak nas traktowac? mysla ze wszytko im wolno a my jak glupie ich kochamy mimo tego ile bolu nam zadaja. Ile razy czytam tu na forum ze ich chlopak, maz pisze z innymi bije a i tak zostajemy przy nich dlaczego??? bo my ich ku... tak kochamy a oni co? oni widza ta nasza milosc i mysla ze moge robic co chca. Mysla ze moga wychodzic z kolegami bawic sie imprezowac a nas jak takie kury domowe nie wypuscili by na krok. Tez juz ktos pisala na forum ze moze powinno sie ich zlewac ale czy to takie proste. zreszta oni i tak sie tym nie przejmuj\a to przeciez oni sa panami tego swiata.. I jeszcze czegos nie rozumiem ze czemu my kobiety potrafimy im wszytko wybaczyc.. Oni moge\a pisac z dzieczynami innymi spotykac sie zdradzac a my im to wszytko wybaczymy.. Chcialabym powiedziec NIEE ale nie potrafie.. Dzis dowiedzialam sie ze moj chloipak bedac ze mna byl gdzies na imprezie i tam bawil sie z jaka ale nie dowiedzialam sie tego od niego tylko przez to ze weszlam na jego fotke i tam byl komentarz od jakies dziewczyny jak sie czuje po imprezie.. I wiecie co znajac siebie to pewnie nawet o tym z nim nie porozmawiam bo tak jest bo bede bala sie uslyszec pprawde.. Ale jednego nigdy nie wybaczylabaym jesli mialabym pewnosc ze facet mnie zdradzil lub bil z miejsca bylby to koniec chociaz wiem ze nie byloby takie proste.. A jak tu czytam na forum bo ich chlopak ich bije zdradza a one nie widza jeszcze co robic.. Kobietki musimy miec sobie wiecej sil teraz musi nastapiuc zmiana. Niech wi9edza ze nie jestesmy szarymi myszkami ze my tez chcemy poczuc ze jestesmy kochane..


Brawo:* nie pozostaje mi nic innego jak podpisac sie pod Twoimi słowami
Dziunia
 


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AngelLar i 186 gości