Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 22 sty 2014, o 23:54

Szklane drzewa ,szklany świat,szklana pogoda tak u mnie świat wygląda ,zdjęcia ze spaceru

Obrazek

Obrazek

Obrazek
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 23 sty 2014, o 00:28

Sesja- hah to słowo mówi już wszystko :D i mam wrażenie, że wszystko trzyma się na jednym cienkim włosku ale jestem dobrej myśli. A u Ciebie dobrze?
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 23 sty 2014, o 00:37

Impresja, natchnęłaś mnie i posłuchałam sobie Lombardu- ,,Szklana Pogoda" 8)
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Margerytka » 23 sty 2014, o 00:47

U mnie -9 , śniegu malutko, ale lodu za to pod dostatkiem - ulice to jedno wielkie lodowisko- a teraz znowu chyba coś z deszczem pada- wolałabym już śnieg
Margerytka
 
Posty: 127
Dołączył(a): 25 kwi 2010, o 00:50

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 23 sty 2014, o 00:49

A my sie jutro wybieramy do lasu na spacerek ... pomimo, że jakos nie mam ochoty... znów będę zazdrościć tym co ida z psami :( ale śnieg mnie cieszy...
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 23 sty 2014, o 01:02

Ksiezycowa a nie mozesz pozyczyc od kogos psa?...albo zajac sie wyprowadzaniem "zawodowo"...zapotrzebowanie jest spore :)
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 23 sty 2014, o 01:07

Wiem, ze jest spore. :) Kilka mies. temu za nim zaczełam staz umiescilam ogłoszenia i nawet miałam odzew. Teraz ciezko mi to zgrać, bo po pracy ciągle coś mam do zalatwienia, kursy i pierdoły. Zgrac w tym sensie, że ktoś potrzebuje o jakiejś godzinie a mnie nie maa tu w w domu nie bardzo. Poza tym jak ja bym sie podejmowała opieki, to bym chciala sie opiekować a w domu ludzie tu sa nie odpowiedzialni...
Mogę wziąć bokserkę ciotki ale muszę sie upewnić czy jest zdrowa, bo ostatnio miała zimą ciagle zapalenie pęcherza.

Wiesz, mi bardziej chyba brakuje mojego przyjaciela... jeszcze trochę... na pewno sie uda. Juz jest lepiej niz było... uda się. Nie może byc ciagle tak samo...
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 23 sty 2014, o 01:59

ale przynajmniej masz uzasadnienie,...skoro nie masz czasu na zajmowanie sie cudzymi psami to nie możesz miec własnego...marzenie marzeniem ale realia to co innego...przykro by Ci mogło być jakbys miała czas a nie miała miejsca...albo kasy na zakup jesli miało by to byc cos rasowego...
chociaż to by pewnie zmobilizowało do znalezienia miejsca...czy też zarobku...
ja pod psa zmieniłam prace...bo inaczej bym go nigdy nie miała...zmieniłam też zamieszkanie...i zmienie je niedługo ponownie ;) pracuje też pod psy...teraz mloda musi miec wiecej uwagi to pracuje w domu...
zupełnie jak z dzieciakami :haha:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 23 sty 2014, o 02:47

Skądś to znam... sporo robimy chociażby pod koty, tym bardziej w obecnych warunkach.
Mamy świadomość, że wraz z psem wiele się zmieni jest to dla mnie oczywiste... czas, mieszkanie no i kasa musi się zmienić.
Też dlatego obecnie psa nie mamy, bo tego wszystkiego nie jesteśmy w stanie z przyczyn od nas niezależnych zorganizować.

Oczywiście masz rację, zgadzam się z Tobą :) Obecnie szukamy mieszkania wlasnie pod zwierzaki a właściwie na większa ich ilość, bo mamy drugą kotkę, która po prostu została, bo jest specjalnej troski trochę, jest bardzo wrazliwa, każdy stres wychodzi w postaci jakichś dolegliwosci i trzeba pilnować jej miednicy oraz oczu. Już tyle przeszła też wcześniej, że nie wyobrażam sobie jej podróży do kolejnego domu, który stwierdzi, że "jednak nie, bo ona czegoś tam nie chce, bo sobie nie radzą". Była w dwóch domach tymczasowych i żaden sobie nie radził - siedziała schowana pod meblami, nie chciała jesc ani pić co gorsza.
U nas jakoś nie, nawet za pierwszym razem. Musi nosić obroze behawioralną i jest tego efekt widoczny. Jest kochana z niej kicia ogólnie (która nie jest ;) ), już sporo z nią zdziałaliśmy i nic więcej jej nie zafunduje. Z resztą bałabym się, że ktoś z niej zrezygnuje z tym co przy niej trzeba robić i nie mogłabym chyba spac spokojnie.
Rozgadałam się nie wiem po co :oops:
No ogólnie najpierw stworzymy warunki a później sprowadzimy zwierzaka, jak będzie pewnie i finansowo i mieszkaniowo :) ale co brak, to brak...
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 23 sty 2014, o 13:06

U was zima u nas ludzie jeszcze w balerinkach bez skarpet smigaja :shock:

dzis mozna powiedziec ze jestem mega dumna z mojego dziecka .nauczyciel pokazal mi wypracowanie ktore bylo przykladem dla innych.
Metafory , roznorodne slownictwo (ktorego nawet ja nie uzywam)pytania , znaki interpunkcyjne poprawnie, ladne pismo.
Jak na 7 latka super .
najbardziej cieszy mnie to ze uczy sie bo lubi 'mamo mamo moge odrobic dzis lekcje???' :shock:
duzo zawdzieczam nauczycielowi
ma fajne pomysly.

A teraz czas na wieszanie firanek i prace bleee
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez limonka » 23 sty 2014, o 18:03

Cat to gratulacje I brawo :):) a ja wlasnie podjechalam na vegan cooking play date.. Ja robię hummus z cilantro... Faktycznie u nas zima jak nigdy!!!
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 23 sty 2014, o 18:27

mmm humus lubie ale za duzo ie moge go jesc
dawaj przepis jak ci wyjdzie cos ciekawego
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Jigsaw » 23 sty 2014, o 18:33

a ja dzisiaj kupiłem limonki :D
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 23 sty 2014, o 18:35

minus 10 :haha: :haha:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 23 sty 2014, o 19:21

-16
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości