kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Problemy związane z depresją.

Re: kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Postprzez zajac » 17 sty 2014, o 15:47

smerfetka0 napisał(a):zobacze z tym numerem, ale nie dodam puki wszystkie rzeczy i dokumenty zwlaszcza nie beda stamtad zabrane. wole siedziec cicho i sie nie wyklocac bo jeszcze poniszczy...zreszta ciekawe czy moge dodac skoro oba numery sa na niego na konrakt?

Nie wiem, jak to działa u Ciebie w telefonie. U mnie tak, że robi się to po prostu w aparacie, nie potrzeba żadnych uprawnień. Nadawca nawet nie wie, że go zablokowałam -- nie dostaje żadnej informacji o tym. A ja mogę sobie wejść co jakiś czas do folderu "Skrzynka spamu" i sprawdzić, co do niej trafiło. Plus widzę taki, że zamiast odbierać np. kilkanaście przykrych sms-ów w pracy, kiedy trzeba się skupić, a nie denerwować, można je sobie "na spokojnie" przejrzeć później, po przygotowaniu się psychicznym. Ja tę funkcję znam tylko z teorii, ale pewnej bliskiej mi osobie bardzo się kiedyś przydała.
zajac
 
Posty: 786
Dołączył(a): 18 kwi 2009, o 23:11

Re: kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Postprzez smerfetka0 » 17 sty 2014, o 16:12

Raczej nie mam go czym straszyc, zreszta on dobrze wie ze do niczego bym sie nie posunela :/ za dwa tygodnie szukam pokoju, dobrze by bylo gdyby to wszystko tam zostalo naprawde, tego jest duuzo, nie mam gdzie tego trzymac. no ale jemu ciezko na strych wrzucic :/ moj telefon jest na niego, moglabym miec to w dupie i nie placic rachunkow, i oddac mu telefon niech placi 50F miesiecznie za drugi ktorego nie bedzie uzywal bo ma swoj...no ale uzywam, mam staly numer od 5 lat, przelew na konto juz mial. nie musze miec z nim kontaktu zeby co miesiac dzien przed przelac odpowiednia kwote. czy ja mu robie pod gorke ? utrudniam zycie ? nie.. a on ? smutne.

W ostatecznosci zabiore co najwazniejsze, czyli dokumenty bo bez nich jestem udupiona, drukarke, i jakies najlepsze ciuchy, reszta niech zostaje, jak wychrzani do wychrzani.

siostry rzeczy sie nie odwaze, zreszta mowilam jej o tej sytuacji..wiec nie wiem czy zabierze czy nie
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Postprzez smerfetka0 » 17 sty 2014, o 16:18

zajac napisał(a):
smerfetka0 napisał(a):zobacze z tym numerem, ale nie dodam puki wszystkie rzeczy i dokumenty zwlaszcza nie beda stamtad zabrane. wole siedziec cicho i sie nie wyklocac bo jeszcze poniszczy...zreszta ciekawe czy moge dodac skoro oba numery sa na niego na konrakt?

Nie wiem, jak to działa u Ciebie w telefonie. U mnie tak, że robi się to po prostu w aparacie, nie potrzeba żadnych uprawnień. Nadawca nawet nie wie, że go zablokowałam -- nie dostaje żadnej informacji o tym. A ja mogę sobie wejść co jakiś czas do folderu "Skrzynka spamu" i sprawdzić, co do niej trafiło. Plus widzę taki, że zamiast odbierać np. kilkanaście przykrych sms-ów w pracy, kiedy trzeba się skupić, a nie denerwować, można je sobie "na spokojnie" przejrzeć później, po przygotowaniu się psychicznym. Ja tę funkcję znam tylko z teorii, ale pewnej bliskiej mi osobie bardzo się kiedyś przydała.



w sumie racja. sprawdze :)
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Postprzez Jigsaw » 17 sty 2014, o 17:52

raczej nie wydaje mi się właściwe by traktować go jak normalnego człowieka(tylko bez wartościowania). a Ty od niego wciąż oczekujesz że będzie się zachowywał racjonalnie i normalnie.. jakgdyby był Tobą
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Postprzez caterpillar » 17 sty 2014, o 21:33

Placisz 50; f za Jeden telefon???? Czy razem za dwa?
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Postprzez smerfetka0 » 17 sty 2014, o 23:00

48 F za jeden, nigdy tyle nie wyszlo bo kochana trojka zawsze sobie nalicza pomimo 2000 tys minut i bezlimitowej calej reszty :/

przerasta chlopak samego siebie, juz mi sie nie chce nawet pisac, jutro jade po rzeczy, nie mam wyjscia, i rozwioze czesc do kolezanki, czesc tutaj, czesc do polski wysle. paranoja jakas. jeszcze mnie straszy ze jak mu pierscionka nie oddam nie dostane zadnych dokumentow swoich.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Postprzez caterpillar » 17 sty 2014, o 23:28

ja bym mu oddala telefon razem z pierscionkiem niech sie wypcha i niech placi 2 rachunki
strasznie duzo placisz!

ja place 20f miesiecznie text no limit
kilkaset min (i tak nie jestem w stanie wygadac nawet polowy)
plus iles tam internetu a i tak korzystam z domowego WIFI wiec nie zuywam tego
koniecznie zmien
ja bym wykorzystala sytuacje i oddala mu telefon nr mozesz transferowac

albo zmienic przynajmniej nie bedzie cie nekal :P
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Postprzez smerfetka0 » 18 sty 2014, o 02:31

znowu to samo. grubo po polnocy. a ja czuje ze w srodku cos krzyczy i wyje. jakas histeria. nie chce tu byc, byc sama. wszystko mnie denerwuje. placze. w takich momentach chcialabym zeby to wszystko sie nie wydarzylo, cieszyc sie wolnym weekendem, spac obok niego, ogladac to co zawsze dzien w dzien na noc, smiac sie, byc z kims...
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Postprzez Margerytka » 18 sty 2014, o 02:46

Hej jakiś spadek nastroju....
Zobacz trzymałaś się tyle czasu, zobaczyłaś we właściwym wymiarze pewne rzeczy a teraz co ? Chcesz to wszystko zaprzepaścić- uważasz, że się zmienił- no chyba nie prawda po tym co robił i robi ...
chyba nie chodzi o to ,żeby nie być sama- chyba mimo wszystko lepiej być sama niż z kimś kto znęcał się i znęca psychicznie a podejrzewam, że fizycznie też...
Chyba nie jest wart tego aby się zatracić ??
Wiadomo, że jest weekend a to najtrudniejszy czas do przetrzymania, ale pomyśl to tylko dwa dni , może pojedź z kimś po te rzeczy aby nie być samej.
Nie poddawaj się.
Ostatnio edytowano 18 sty 2014, o 02:49 przez Margerytka, łącznie edytowano 1 raz
Margerytka
 
Posty: 127
Dołączył(a): 25 kwi 2010, o 00:50

Re: kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Postprzez smerfetka0 » 18 sty 2014, o 02:48

niby tak, ale po tylu latach. ja nie umiem byc sama. nigdy nie umialam. i nie umiem sobie z tym poradzic. szybko sie przywiazuje, szybko sie uzalezniam od kogos, szybko planuje cudowne piekne zycie, i naprawde nie umiem tego zmienic.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Postprzez Margerytka » 18 sty 2014, o 02:56

Poszukaj książki "Nałogowa Miłość " ewentualnie może jakiś ośrodek terapii, On nie doceniał tego co miał, było Mu po prostu wygodnie.
A pomyśl nigdzie nie jest powiedziane, że będziesz sama,
co do przywiązania - może należałoby najpierw poobserwować pana- wiem łatwo mi mówić - jesteś tam sama- to też jest inaczej - łatwiej zrobić błąd, łatwiej stworzyć sobie swój własny świat- no cóż nie jesteś pierwsza i nie ostatnia-
znajdź sobie - kiedyś była taka piosenka - wymyśliłam ciebie przy blasku świec, nauczyłam sie ciebie po prostu chcieć - bo teraz też wymyślasz sobie- pomyśl, czy to z tym Panem chciałabyś być po tym co odstawiał i odstawia
Margerytka
 
Posty: 127
Dołączył(a): 25 kwi 2010, o 00:50

Re: kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Postprzez smerfetka0 » 18 sty 2014, o 09:29

wczoraj wszedl i przeczytal to forum :/ wyslal mi nawet fragment.

nie musze dodawac kim sie w smsach stalam.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Postprzez smerfetka0 » 18 sty 2014, o 09:49

i oczywiscie mnie straszy ze wszystko skopiowal, ze pokaze siostrze co pisalam.. ze mam zrozumiec jaka jestem ku** i szma** itp itd bo sie chcialam z innym umowic.

slabo mi.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Postprzez zajac » 18 sty 2014, o 10:57

Przykro mi, wyobrażam sobie, jak teraz się czujesz :(
A z drugiej strony... zyskał kilka cennych informacji na swój temat. Myślisz, że chciałby się nimi dzielić z Twoją siostrą? Pokazać czarno na białym, jakie jego poczynania doprowadziły do Twojej decyzji?
zajac
 
Posty: 786
Dołączył(a): 18 kwi 2009, o 23:11

Re: kontynuacja z 'Jak sie czujesz'

Postprzez smerfetka0 » 18 sty 2014, o 11:07

Mysle ze juz uwaza ze sie bardziej pograzyc przed moja rodzina nie moze i zreszta ma racje. Najglupsze jest to ze sie nie zdarzylam spotkac na to piwo bo koledze wiecznie praca wypada :/ i zamierzam go olac bo nie bawi mnie wieczne przekladanie pomimo ze rozumiem ze wlasna firma wymaga poswiecenia... No ale wyczytal co innego. Obraza mnie tak ze az mi slabo, straszy co jesli mu pierscionka nie oddam... Ciekawe kiedy to przeczyta...
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 510 gości

cron