alkoholizm

Problemy związane z uzależnieniami.

Re: alkoholizm

Postprzez Jigsaw » 6 sty 2014, o 22:36

impresja77 napisał(a):Ksieżycowa, a Ty nigdy nie zadajesz tutaj pytania nikomu, co u ciebie?
Ja zadałam zwykłe pytanie z życzliwej troski ,bo pamiętam zmagania Tinn z jej alkoholikiem i trudności w oderwaniu sie od niego,ale skoro napisała taki zdecydowany post świadczący o jej sile to zapytałam ze zwykłej ludzkiej życzliwości czy już udało jej sie oderwać od swojego alkoholika.? Według Was w którym moim zdaniu brak życzliwej troski ?
Co w tym pytaniu złego? Nic.
Ale obie zareagowałyście w sposób chory i agresywny i nieadekwatny.

spokojnie impresja77 moze Ksiezycowa ma dzisiaj gorszy dzien :?
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: alkoholizm

Postprzez Księżycowa » 6 sty 2014, o 22:55

Jigsaw nie tłumacz mnie ok?

Mam bardzo dobry dzień, co nie zmienia faktu, że taka odpowiedź Tinn była idealna na wścibswtwo, bo w dobre intencje Impresji to ja nigdy nie uwierze.
Dlatego tym bardziej jej wpis (Impresji) był dla mnie zabawny.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: alkoholizm

Postprzez Jigsaw » 7 sty 2014, o 00:24

dlaczego zakladasz zle intencje impresji?
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: alkoholizm

Postprzez Księżycowa » 7 sty 2014, o 00:31

Bo jeszcze jej się nie zdarzyło być miłą bezinteresownie. Zawsze jest miła po to, zeby człowiek zaczął z nią normalnie rozmawiać a jak się ta osoba nie spodziewa, to jej dopierdoli - cała impresja.
Oczywiście wypowiadam sie za siebie i na tej podstawie uważam, ze impresja jest chodzącym fałszem.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: alkoholizm

Postprzez impresja77 » 8 sty 2014, o 20:34

Księżycowa w pełni,po to piszesz na otwartym forum ,żeby się do tego odnieść i użyć w razie potrzeby.
Nie używałam Twoich zwierzeń w celu obniżenia Twojej wartości ,tylko w celu przypomnienia, zapomniały gały jak miały. Jeżeli naciskasz kogoś do szybkich zmian ,a sama tego nie wprowadziłaś w życie to Ci o tym przypominam,że zarówno Ty jak i ktoś inny ma swoje powody do wprowadzania zmian w życiu w swoim tempie i możliwościach.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Poprzednia strona

Powrót do Uzależnienia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 224 gości