jak żyć

Problemy z partnerami.

jak żyć

Postprzez Topola » 20 mar 2008, o 21:09

witam,
jestem nową osobą na forum i tak naprawde nie wiem od czego zacząć . Może od początku. Jestem mężatką od dwóch lat , raz było lepiej raz gorzej .Razem przechodziliśmy przez depresję męża , leczenie - nie było łatwo , ale było widać światełko w tunelu.cel osiągnięty - depresja pokonana .Teraz pojawił się kolejny problem - alkohol. na walkę z tym brakuje mi już sił .A nie dawno odkryłam , że mój mąż pisze pikantne sms-y ze swoją znajomą.wykrzyczałam co o tym myśle i jemu i jej i usłyszłam , że to była taka wymiana doswiadczeń. Całe moje zaufanie do niego legło w gruzach.
ja tylko chce być szczęśliwa - czy to tak wiele ?
Topola
 
Posty: 22
Dołączył(a): 20 mar 2008, o 20:39

Postprzez ewka » 20 mar 2008, o 21:57

Wykrzyczałaś i bardzo dobrze. Przestał?
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez bunia » 21 mar 2008, o 00:39

Na bycie szczesliwa sklada sie wiele spraw ktore powinny funkcjonowac czego w Twoim zwiazku brakuje dlatego sadze,ze dobrze by bylo abys zamiast krzyku podjela rzeczowa bez atakow rozmowe z mezem.....zastanow sie jednak nad tym jakich zmian oczekujesz,co jest do naprawienia i jakie maz ma zdanie na ten temat......nie pozwol aby zbyl Cie i pozostawil bez odpowiedzi....to nie latwe ale moim zdaniem jedyna droga abys mogla podjac jakas decyzje.
Pozdrowka :wink:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AngelLar i 209 gości