Marihuana

Problemy związane z uzależnieniami.

Re: Marihuana

Postprzez nika1019 » 1 gru 2013, o 18:26

Właśnie dowiedziałam się kolejnej rzeczy nie mogę powiedzieć psychologowi o tym ,że palę bo nadużywanie substancji podchodzi pod zagrożenie życia bądź zdrowia i psycholog ma obowiązek poinformować rodziców o tym. Bo gdyby mi się coś stało to ona odpowiadałaby za to ,że mi nie pomogła.
nika1019
 
Posty: 39
Dołączył(a): 28 lis 2013, o 22:10

Re: Marihuana

Postprzez caterpillar » 2 gru 2013, o 02:06

Ratuj się póki czas, nie zastanawiaj sie, zanim sięgniesz po coś mocniejszego.


ale po co ma siegac po cos innego?

znam ludzi ,ktorzy od 20 lat pala TYLKO marihuane a i tak maja wystarczajaco problemow od tego .

:bezradny:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Marihuana

Postprzez caterpillar » 2 gru 2013, o 02:12

nika nie przeszlam wszystkich postow wiec nie wiem ile masz lat ale domyslam sie ,ze jestes jeszcze na utrzymaniu rodzicow czy nawet nieletnia.
Obawiasz sie czy powiedziec rodzicom o swoim problemie , poniewaz ich reakcja na sytuacje z bratem byla kiepska
Jednak obawaim sie ,ze na jakims etapie bedziesz musiala to powiedziec gdyz proboem ten dotyczy calej waszej rodziny

ja proponuje udac sie do osrodka dla osob uzaleznionych
i tam spotkac sie z terapeutom ,nie wierze ,ze ten pobiegnie do rodzicow tak od razu ale na pewno pomoze Ci przygotowac sie na to spotkanie.

Czy po informacji o bracie twoi rodzice bralu udzial w spotkaniach z psychologiem?
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Marihuana

Postprzez caterpillar » 2 gru 2013, o 02:15

sluchajac wypowiedzi wielu terapeutow,ktorzy utrzymuja teze ,ze w wiekszosci przypadkow rodzice zdaja sobie sprawe ,ze ich dziecko ma problemy np z narkotykami tylko boja sie sami przed soba do tego przyznac , jednym slowem zyja w swojej bajce i wypieraja ten fakt.
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Marihuana

Postprzez mahika » 2 gru 2013, o 10:55

Po co mnie pytasz o to, skoro wiesz że ja mam inne doświadczenia,
bo rozmawiałyśmy o tym już/
W wiekszości przypadków które ja znam, szło to dalej.
Być moze na prowincji gorsze ścierwo występuje :roll:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Marihuana

Postprzez caterpillar » 2 gru 2013, o 18:19

chodzi mi o to ,ze wcale nie musi siegac po inne narkotyki aby spaprac sobie zycie
naturalna czy pedzona palona reguralnie daje efekty uboczne.
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Marihuana

Postprzez margo_jar » 11 gru 2013, o 16:40

Nika, czy coś udało Ci się w tej sprawie zrobić?
margo_jar
 
Posty: 595
Dołączył(a): 13 cze 2012, o 15:50

Re: Marihuana

Postprzez nika1019 » 27 gru 2013, o 00:11

Próbowałam przestać palić, ale chyba to jest silniejsze odemnie. Udało mi się przestać ale tylko na niecały tydzień.
Potem to już każda okazja była dobra do zapalenia non stop było tak, że nie było dnia od palenia.
Teraz tak jak wcześniej siedze sobie i myślę że przecież to tylko kilka buszków nic się nie stanie jak sobie zapale wkońcu to nie jakiś ciężki narkotyk. Póki co ciężko mi przerwać z samej siebie tydzień to już dla mnie było dziwne nie palić. Teraz tylko wystarczy mi ,że się trochę wkurze lub się nudze to mam mega ochotę sobie zapalić i to robię nawet w święta sobie nie odpuściłam dzień w dzień wieczorem wychodziłam ze znajomymi na buszka. Wczoraj mało brakowało a wpadłabym. Jechałam samochodem ze znajomymi mega skuta tak samo jak i wszyscy w samochodzie i zatrzymała nas policja niby kontrolnie. Jednego z chłopaków w samochodzie nie znałam kiedy policja do nas podchodziła chciał mi podrzucić fifke że niby dziewczyna to nie przeszukaja. Na szczęście skończyło się na tym, że kolega dostał mandat za brak dokumentów, przeszukali ich i sprawdzili nie znaleźli nic. A mnie i moja koleżankę zostawili w spokoju.
nika1019
 
Posty: 39
Dołączył(a): 28 lis 2013, o 22:10

Re: Marihuana

Postprzez marie89 » 27 gru 2013, o 00:20

Przeczytaj co napisałaś, proszę jeszcze raz.

Uzależniło Cię to...

Chcesz to zmienić?
marie89
 

Re: Marihuana

Postprzez Jigsaw » 27 gru 2013, o 00:48

nika1019 napisał(a):Próbowałam przestać palić, ale chyba to jest silniejsze odemnie. Udało mi się przestać ale tylko na niecały tydzień.
Potem to już każda okazja była dobra do zapalenia non stop było tak, że nie było dnia od palenia.
Teraz tak jak wcześniej siedze sobie i myślę że przecież to tylko kilka buszków nic się nie stanie jak sobie zapale wkońcu to nie jakiś ciężki narkotyk. Póki co ciężko mi przerwać z samej siebie tydzień to już dla mnie było dziwne nie palić. Teraz tylko wystarczy mi ,że się trochę wkurze lub się nudze to mam mega ochotę sobie zapalić i to robię nawet w święta sobie nie odpuściłam dzień w dzień wieczorem wychodziłam ze znajomymi na buszka. Wczoraj mało brakowało a wpadłabym. Jechałam samochodem ze znajomymi mega skuta tak samo jak i wszyscy w samochodzie i zatrzymała nas policja niby kontrolnie. Jednego z chłopaków w samochodzie nie znałam kiedy policja do nas podchodziła chciał mi podrzucić fifke że niby dziewczyna to nie przeszukaja. Na szczęście skończyło się na tym, że kolega dostał mandat za brak dokumentów, przeszukali ich i sprawdzili nie znaleźli nic. A mnie i moja koleżankę zostawili w spokoju.


i poprzednie posty przeczytaj w tym wątku.
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Marihuana

Postprzez Księżycowa » 27 gru 2013, o 14:52

Jigsaw napisał(a):i poprzednie posty przeczytaj w tym wątku.


Jigsaw a Ty posty w swoich rozległych wątkach przeczytałeś?
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Marihuana

Postprzez biscuit » 27 gru 2013, o 15:21

Księżycowa napisał(a):
Jigsaw napisał(a):i poprzednie posty przeczytaj w tym wątku.


Jigsaw a Ty posty w swoich rozległych wątkach przeczytałeś?

bardzo niefajnie odbijasz piłeczkę Księżycowa :/

wyobraź sobie, że Ty coś piszesz do kogoś
a ktoś ciągle się do Ciebie przypierdala odnośnie Twoich spraw
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: Marihuana

Postprzez Księżycowa » 27 gru 2013, o 16:24

Irytuje mnie taka postawa... ale masz rację powinnam siedzieć cicho a nie się czepiać...
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Marihuana

Postprzez nika1019 » 28 gru 2013, o 00:17

Wiem, przeczytałam wiem wzięło mnie już nie wyobrażam sobie życia bez tego. Niestety co ja mogę nie uda mi się przestać z samej siebie.
nika1019
 
Posty: 39
Dołączył(a): 28 lis 2013, o 22:10

Re: Marihuana

Postprzez nika1019 » 28 gru 2013, o 23:46

Już nie wiem co mam robić. Zachowuje się jakby to nie było nic złego. Przestałam uważać nawet na policje a coraz większy problem z nimi. Nie kontroluje swojego zachowania doradźcie mi proszę co mam ze sobą zrobić.
nika1019
 
Posty: 39
Dołączył(a): 28 lis 2013, o 22:10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uzależnienia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 286 gości

cron