Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 29 lis 2013, o 02:33

Biscuit, zawsze można kupić i taką, i taką wersję. Ja wybierając kurtkę bardziej skłaniałam się ku ślicznej beżowej z tego samego modelu, ale kupiłam granatową. A buty zimowe na obcasie to miałam ubrane kilka razy, a mają 4 lata. W tym roku też mam chyba najdłuższy szalik w kraju, ale i tak nie lubię zimy :twisted:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biscuit » 29 lis 2013, o 02:41

ja niestety kupuję to, ku czemu się skłaniam
i na Twoim miejscu wyszłabym ze śliczną beżową
zresztą właśnie z beżową wyszłam w tym roku ze sklepu
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 29 lis 2013, o 02:54

Na pewno ładną kurteczkę wybrałaś. Ja gdybym jeździła autem na co dzień to też pewnie kupiłabym beżową. Ale najwazniejsze dla mnie jest, by była ciepła. Bo ja zmarźlak straszny jestem. W domu 21-22 stopnie, a ja zamarzam i nie czuje się komfortowo.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biscuit » 29 lis 2013, o 02:58

widzisz, przebijam Cię :D
bo ja nie jeżdżę autem
i jestem największy zmarźlak jakiego nosiła ziemia
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 29 lis 2013, o 03:04

Wygrałaś 8) Ale ja mam choć szalik beżowy 8) Niepraktycznie brudzący się, ale śliczny!
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 29 lis 2013, o 03:07

Honest napisał(a):Na pewno ładną kurteczkę wybrałaś. Ja gdybym jeździła autem na co dzień to też pewnie kupiłabym beżową. Ale najwazniejsze dla mnie jest, by była ciepła. Bo ja zmarźlak straszny jestem. W domu 21-22 stopnie, a ja zamarzam i nie czuje się komfortowo.


Haha a myslałam, ze sama jestem z moim marznięciem :D Też jeżdżę autobusem i staram się łączyc to co jakoś wyglada z tym, co jest praktyczne ale niestety nie da się za często.
Kupiłam tego roku kurtkę.... i wyglądem super. Problem tylko taki, że jeszcze dobrze nie przymroziło a ja juz dygoczę w niej... w jesiennej to by został ze mnie sopel na przystanku chyba :P
Tłumaczę sobie nma razie, że pewnie przez ręce, bo rękawiczek nie ubrałam albo przez brak czapki :P

Przez ostatnie trzy lata miałam płaszcz i było podobnie :P

Tylko nie wiem czy to wina kurtki czy tego, że mało toleruję mróz a najciekawsze jest to, że zimę i jesień lubię chyba najbardziej... no jeszcze wiosnę...
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 29 lis 2013, o 03:19

Buty na przykład mi się te podobają

http://www.zalando.pl/moon-boot-nylon-k ... 2-702.html

Na pewno są praktyczne, choć nie do wszystkiego pasują niestety :?
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 29 lis 2013, o 09:42

nie wiem czy są wygodne ;)
ja tam kocham okropne Emu i Ugg ;) pozostane im wierna do czasu jak długo bedę mogla nosić je bez skarpetek bo moje stopki to kochają :P
przy okazji galaxy to mam sIII ...i to właśnie ją chciałam rozczaskac :twisted: a ona twarda sztuka :haha:

Bis czesto niestety zeby było ładne i praktyczne musi byc drogie :evil:

akurat na torebki kazdą kase wydam...na buty raczej nie...wole kupic wiecej w cenie drozszych hihi :haha:

byłam po raz enty szukać paska... :bezradny:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Jigsaw » 29 lis 2013, o 09:46

KATKA napisał(a):zeby było smieszniej rekawiczke straciłam wczoraj...jedną ...tez jak wysiadałam z auta ...dzis ja znalazłam...tyle, ze paska nie znajde juz....no i kosztował duzo więcej :| a tyle sie naszukałam zeby taki kolor brazu znalexc...i jeszcze brachola meczyłam zeby mi zniżke załatwił..i kupił...
:bezradny:
jednak powinnam zawsze jezdzić autobusami...wtedy sie zawsze rozgladam :(

ja ostatnio myslalem ze zgubilem rekawiczke,
niezle sie narozgladalem czy gdzies nie spadla (na szczescie sie spieszylem i nie cofalem sie skad wychodzilem)

wracam do domu,
zdejmuje czapke,
a tam ... wypadla mi rekawiczka (wczesniej wlozylem rekawiczki do czapki, zeby mi sie nei zgubily ) :D
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 29 lis 2013, o 10:27

ale sie rozgadalyscie dziewczyny :twisted:

KATKA popieram, uggi to cos co trzeba w szafie miec! chociaz na oryginaly jeszcze mnie nie stac :/ ale bedzie :twisted:
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 29 lis 2013, o 13:11

Mowicie o tych okropnych kapciuchach co laski nosza wiosna lato jesien zima all time na nogach?kolomnie jest sklep uggi jak zobaczylam ceny (jakies 200f) to sie przerazilam

Btw slyszalam ze w tym roku w pl zima ma byc wyjatkowo lagodna wiec don't panic :D
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 29 lis 2013, o 15:12

emu do mnie nie przemawiają, ale to na pewno dlatego, że za dużo ich wokół.

Ogólnie lubię kozaczki i na jesień i na zimę. Od zawsze kozaki i koniec na jakimś obcasie czy koturnie ale na tyle wymiarowej, żeby zimą się nei zabić. Teraz mam fajne botki i z obcasem, na których mogę śmigać wygodnie.

Śniegowce miała moja szefowa z saloniku. Mówiła, że bardzo wygodne. Kupiłabym gdybym mogła sobie pozwolić na drugą parę, która by była do jakiegoś wyjścia i różnych okazji, ale nie wiem czy mi się to uda...
Zazwyczaj tak miałam i z kurtką też. Ale od wyprowadzki juz się to zmieniło, bo się człowiek usamodzielnił całkiem i portfel się skurczył. :?
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 29 lis 2013, o 15:30

I juz po, trwalo 5 minut heh, a wybieralam sie 2 godziny, nie zrobilam chyba najlepszego wrazenia, jezyk mi sie platal i najprostsze bledy walilam po angielsku :/ stresowalo mnie bo to byla polka a mowila jak angol, ale i tak byla przemila. Pol etatu jednak, drogi bilet, do 9 w nocy, no ale i tak zamknieci sa na swieta wiec moj wyjazd nie koliduje. W pon bedzie decyzja, no zobaczymy. Bylo by fajnie, chociaz tymczasowo, nawet lepiej pol etatu na start, moglabym sie wdrozyc w biurowa prace bez stresu takiego jak przy 8 godzinach, to jednak tylko 4. Jeszcze z dwa domki na rano to i finansowo bysmy w koncu poczuli ze cos jest z tej pracy.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez pozytywnieinna » 29 lis 2013, o 15:44

co to za nocne czuwanie było :haha:

Jakiś sabat mnie ominął?
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 29 lis 2013, o 15:55

Smerfna, to teraz czekać tylko. Trzymam kciuki :)
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron