Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Jigsaw » 28 lis 2013, o 01:12

impresja77 napisał(a):pisze się ksieżycowa "szlaG mnie trafiał"

bo szlaK to turystyczny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a iiiiii wprost razem


nazwy własne piszemy Wielką literą :P

...

A mi się wydaje, że Księżycowa jesteś na dobrej drodze, wiesz, że powinnaś się sprzeciwić, to już jest ważne i w sumie to chyba próbowałaś - może nie na najbardziej na najistotniejszym aspekcie to się skupiło, ale tak jak napisałem, wierzę w Ciebie że kolejnym razem się bardziej postawisz
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 28 lis 2013, o 01:21

caterpillar napisał(a):no ja mam wrazenie ,ze ta bezradnosc lub niemoc nadal jest ,bo widze,ze wszystko kreci sie wokol ich humorow
mam wrazenie ,ze mieszkajac tam nadal jestes taka mala ksiezycowa ..bez wzgledu na wiek.


i tak najprawdopodobniej jest :/ Tak się czuję często... :/ ale staram się z tym walczyć jakoś.Mam tego świadomośc i staram się myśleć w innym kierunku ale sama się domyślasz jakie to proste.

Jigslaw dzięki :) NIe raz były tu takie sytuacje... ech... raz bywa lepiej a raz gorzej... Się w sumie poczułam taka malutka. Zrobili z tego taką poważną sprawę i pomimo, ze wiem jak jest na prawdę coś starego właśnie się uruchomiło i rozpanoszyło się nieźle w tamtej chwili... :bezradny:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 28 lis 2013, o 08:06

Ksieżycowa,to nie literówka,bo nie pierwszy raz sie to zdarza,chyba lubisz te wyrazy więc uprzejmie Cię poprawiłam i oczekiwałam słów podziękowania .
A piszesz ,że o 12 potrzebne było wam auto,a Ty nie w pracy o 12? Na zmiany chodzisz?
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 28 lis 2013, o 08:07

Cat ,a Ty co Adwokat?
Ile bierzesz za obronę przed wydumanym zagrożeniem?
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez zajac » 28 lis 2013, o 09:01

A mnie się ten SZLAK podoba, chyba zacznę tak pisać :-D To, że człowieka trafia, mogłoby oznaczać, że w nerwach się od razu na szlak górski teleportujemy, tam sobie spacerujemy i wracamy, jak nam przejdzie :)
A taki szlag (niem. schlag -- cios, porażenie, udar, uderzenie) bardzo się źle kojarzy.
Tak więc zdenerwowanym życzę, żeby SZLAK ich trafiał ;)
zajac
 
Posty: 786
Dołączył(a): 18 kwi 2009, o 23:11

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 28 lis 2013, o 10:04

Dziś normalnie przespałam noc, nawet dłużej.
Pierwszy raz od 2 tygodni. Od razu lepiej :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 28 lis 2013, o 11:01

impresja77 napisał(a):Ksieżycowa,to nie literówka,bo nie pierwszy raz sie to zdarza,chyba lubisz te wyrazy więc uprzejmie Cię poprawiłam i oczekiwałam słów podziękowania .


No co Ty, bo Ci rzyłka pęknie :lol:

impresja77 napisał(a):A piszesz ,że o 12 potrzebne było wam auto,a Ty nie w pracy o 12? Na zmiany chodzisz?


A co Cie to obchodzi?
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez zajac » 28 lis 2013, o 11:09

Czy ktoś mógłby mnie uświadomić, jak się zapisuje wiadomość prywatną w kopiach roboczych? Nie widzę nigdzie przycisku "zapisz"... :bezradny:
zajac
 
Posty: 786
Dołączył(a): 18 kwi 2009, o 23:11

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 28 lis 2013, o 11:10

Księżycowa napisał(a):
impresja77 napisał(a):Ksieżycowa,to nie literówka,bo nie pierwszy raz sie to zdarza,chyba lubisz te wyrazy więc uprzejmie Cię poprawiłam i oczekiwałam słów podziękowania .


No co Ty, bo Ci rzyłka pęknie :lol:

impresja77 napisał(a):A piszesz ,że o 12 potrzebne było wam auto,a Ty nie w pracy o 12? Na zmiany chodzisz?


A co Cie to obchodzi?

odpowiedź bardzo kulturalna,taka jak innych pouczasz ,zeby stosowali
Nie obchodzi mnie,ale jakos te zeznania kupy sie nie trzymają,bo jak pracujesz codziennie jak pisałaś to nie mozesz o 12 potrzebować auta i być w domu jednocześnie ,dlatego ciekawa jestem doprecyzowania ,czy pracujesz na zmiany,bo nie chciałabym być manipulowana.

poza tym Ksieżycowa,zawsze możesz donieść do szefa na tatusia,że pije w pracy.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 28 lis 2013, o 11:28

zajac napisał(a):Czy ktoś mógłby mnie uświadomić, jak się zapisuje wiadomość prywatną w kopiach roboczych? Nie widzę nigdzie przycisku "zapisz"... :bezradny:

Wiadomość otrzymaną?
Otwórz wybraną wiadomość,
pod nią będzie Przenieś do folderu:
Wybierz z listy Zapisane wiadomości
kliknij przejdź.
Powinno sie zapisać w zakładce zapisane wiadomości.


A jeśli chodzi o te do wysłania, którą chcesz zapisać, bo potem chcesz jeszcze edytować przed wysłaniem,
to faktycznie nie ma takiego przycisku, ale mozesz wysłać ją do siebie.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez zajac » 28 lis 2013, o 11:34

mahika napisał(a):A jeśli chodzi o te do wysłania, którą chcesz zapisać, bo potem chcesz jeszcze edytować przed wysłaniem, to faktycznie nie ma takiego przycisku, ale mozesz wysłać ją do siebie.

Tak, o ten przypadek mi chodziło. Dzięki :)
zajac
 
Posty: 786
Dołączył(a): 18 kwi 2009, o 23:11

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 28 lis 2013, o 14:17

impresja77 napisał(a):odpowiedź bardzo kulturalna,taka jak innych pouczasz ,zeby stosowali
Nie obchodzi mnie,ale jakos te zeznania kupy sie nie trzymają,bo jak pracujesz codziennie jak pisałaś to nie mozesz o 12 potrzebować auta i być w domu jednocześnie ,dlatego ciekawa jestem doprecyzowania ,czy pracujesz na zmiany,bo nie chciałabym być manipulowana.

poza tym Ksieżycowa,zawsze możesz donieść do szefa na tatusia,że pije w pracy.


No nie trzymają Ci się, bo nie pisze punkt po punkcie o sobie i tym co sie zmienia i nie muszę tego robić ani się nikomu tłumaczyć tym bardziej Tobie.
Jesteś tym bardziej śmieszna, bo chcesz mi koniecznie coś udowodnić posługując się strzępkami informacji, z których nic nie wynika a za to perfekcyjnie upadasz coraz niżej w tych swoich złośliwościach i ten poziom Impresja robi się już żenujący coraz bardziej.
Chyba zacznę Ci współczuć :P
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 28 lis 2013, o 15:09

Impresja chyba sie troche czepiasz.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez jasiek_pe » 28 lis 2013, o 15:22

W ogóle mam wrażenie że dużo tu jest ostatnio czepiania się nawzajem, wiele istotnych rzeczy przepada wśród wielu kompletnie nic nie wnoszących wpisów.
jasiek_pe
 
Posty: 36
Dołączył(a): 16 lis 2013, o 10:18

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 28 lis 2013, o 15:35

święta idą...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości