Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 6 lis 2013, o 21:32

Wy też jesteście tacy padnięci?
Od dwóch dni bym tylko spała i w dzień i w nocy i szok, ale nie jest to tym razem spowodowane epizodem żadnym depresyjnym. Po prostu siedzę, robię cos i mnie muli... kawa nie pomogła :?
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez sikorka » 6 lis 2013, o 21:37

pozytywnieinna napisał(a):Sikorka mówisz, że żal Ci mojego dziecka, bo uczę ją się bronić

przeinaczasz pozytywna. Ty nie mowilas o obronie tylko o oddawaniu. ja za obrona jestem a za oddawaniem juz nie.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez zajac » 6 lis 2013, o 21:42

Księżycowa napisał(a):Wy też jesteście tacy padnięci?

Ja tak! Nawet drzemkę zaliczyłam, trochę pomogła. Tak że byle do stycznia ;)
zajac
 
Posty: 786
Dołączył(a): 18 kwi 2009, o 23:11

Re: Jak się czujesz?

Postprzez agik » 6 lis 2013, o 21:45

Księzycowa, ja tak mam...
I sobie tak poleguję, jak mam akurat chęc...

A poza tym, to mam takie poczucie absurdu, że mi normalnie sutki sterczą z podniecenia :)
Cyrk na kółkach :) Pomijam dzisiejszą wizytę, ale tak ogólnie- wszystko wokół :) Pierdolenie kolejnego księżulka, jesień ze srebrnym światłem, utratę gruntu pod nogami, wszystko. A jako konkret :P- farsz do pierogów z kapustą i grzybami :D
Cyrk na kółkach :)

Edit ;> Już nie mówiąc o kłopotach Pawła Mostowiaka...
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: Jak się czujesz?

Postprzez agik » 6 lis 2013, o 21:51

sikorka napisał(a):
pozytywnieinna napisał(a):Sikorka mówisz, że żal Ci mojego dziecka, bo uczę ją się bronić

przeinaczasz pozytywna. Ty nie mowilas o obronie tylko o oddawaniu. ja za obrona jestem a za oddawaniem juz nie.


Właśnie ty przeinaczasz.
Pozytywna mówiła właśnie o uczeniu obrony swojego dziecka.
Obojętnie, jak to nazwiesz, ale kiedy dziecko jest atakowane, to ma święte, niezbywalne prawo do bronienia się.
I o tym pisała Pozytywna, a Ty- jak zwykle zreszą- przekręcasz i wykręcasz kota ogonem.
Nie uczestniczyłam w tej dyskusji, ale to nie znaczy, że jak będziesz głośno krzyczec, to przekrzyczysz wszystkie refleksje.
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: Jak się czujesz?

Postprzez pozytywnieinna » 6 lis 2013, o 21:52

odpowiadasz przemocą na przemoc, bo słowne obrażanie jest też przemocą, nigdy ale to nigdy nawet do osoby, której nie lubię nie użyłabym słów "babo" czy "dziewczyno", nawet w sytuacji, kiedy ktoś mnie obraził takimi słowami, po prostu nie mój poziom,

natomiast jeśli ktoś napadł by mnie na ulicy to bym się broniła, na ile potrafię, bo tego mnie nie nauczono w dzieciństwie i to zamierzam nauczyć moją córkę i kurs samoobrony całkiem mi się spodobał, ale nie wiem, czy u nas jest i pewnie jak pójdzie do szkoły, albo w wieku, w którym będzie mogła zrozumieć po co się tego uczy
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 6 lis 2013, o 22:00

Imponują mi Wasze zdolności, ponieważ nawet nie zauwazyłam kiedy przeniosłyscie temat na inny watek i w ogóle na inny dział - szacun dziewczyny :D

agik napisał(a):Księzycowa, ja tak mam...
I sobie tak poleguję, jak mam akurat chęc...


Ja też postanowiłam odpuścić i dosyc leniwie w kwestii fizycznej. Za to umysłowo dziś popracowałam i nadal pracuję, chociaż ciężko z tą sennością.

Zajączku ja wczoraj dwie godz. przespałam po południu i cała noc... a zazwyczaj jak pospię po południu, to w nocy juz się męczę...
Pomimo to lubię jesień :)

Za to ludzie znów pokazali jakimi padalcami być potrafią podłymi i wyrachowanymi :(
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez limonka » 6 lis 2013, o 22:07

Ksiezycowa to chyba przesilenie... Ja bez kawy padam:) pogoda za to piękna :) ps. Widze ze wywołali wilka z lasu... Mahika miło cię czytać:)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Jak się czujesz?

Postprzez sikorka » 6 lis 2013, o 22:22

pozytywnieinna napisał(a):
i w stosunku do dzieci, które mają przyjemność w biciu innych dzieci i nic innego nie działa, będę stosowała metodę o której mówi Honest


to jest agiku wypowiedz pozytywnej, a honest mowila o metodzie oddawania, wiec radze Ci dokladniej przeczytac jesli tego nie zauwazylas :roll:
wiec krzycz sobie dalej. i tak nie za wiele zdzialasz. i jak czarno na bialym masz kto tu przeinacza.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez sikorka » 6 lis 2013, o 22:26

pozytywnieinna napisał(a): "dziewczyno"

:shock: :shock: widzisz w tym slowie obraze?
no no....

poza tym fajnie, ze zaczelas te wypowiedz od slow "na przemoc" - czym nazwalas po imieniu ciagle specjalne i perfidne okreslanie mnie przez biscuit zmienionym nickiem :ok:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez agik » 6 lis 2013, o 22:26

sikorka napisał(a):
pozytywnieinna napisał(a):
i w stosunku do dzieci, które mają przyjemność w biciu innych dzieci i nic innego nie działa, będę stosowała metodę o której mówi Honest


to jest agiku wypowiedz pozytywnej, a honest mowila o metodzie oddawania, wiec radze Ci dokladniej przeczytac jesli tego nie zauwazylas :roll:
wiec krzycz sobie dalej. i tak nie za wiele zdzialasz. i jak czarno na bialym masz kto tu przeinacza.



:D
:haha:
Czepisz się i się nie odczepisz, jak zwykle :haha:

Czysty absurd mnie dzis spotyka.
Cyrk na kółkach :)
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: Jak się czujesz?

Postprzez agik » 6 lis 2013, o 22:27

aaa
Strasznie jesc mi się chce :roll:
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: Jak się czujesz?

Postprzez pozytywnieinna » 6 lis 2013, o 22:28

Agik, mogę Ci kanapkę zrobić :)
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Jak się czujesz?

Postprzez sikorka » 6 lis 2013, o 22:28

a ja za impresja powtorze - gdzie wojna tam agiku :haha: :haha: :haha:
nigdy nie odpuszcza zeby dolac oliwy do ognia pod plaszczykiem wsparcia kolezanek :haha: :haha: :haha:
i merytorycznej wymiany zdan z Toba nie uswiadczysz, bo jak jest argument to Ty o jedzeniu. no bo jezyka w gebie brak.
lece. baw sie dobrze :haha:
szkoda mi czasu na takie jak Ty :papa:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez agik » 6 lis 2013, o 22:36

Sikorku, a gdzie ty widzisz coś merytorycznego w swoim czepianiu się róznych użytkowników? :)
Przewlekłaś wątek do innego działu, merytorycznie odpowiedziałam w poprzedniej wypowiedzi. Swojej.
Nadajesz dla róznych słow o tym samy znaczeniu inne oceny. Nie warto z Tobą gadac :) Chyba, żeby się pośmiac, bo argumentów to Ty nigdy nie używasz :)
też byś gadała o jedzeniu, jakbyś przez dwa tygodnie nie mogła wziąc nic do ust ( tzn- takiego do jedzenia :twisted: )

Dawaj tę kanapkę, Pozytywna :) Zrób od razu więcej :)
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości