Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 5 lis 2013, o 12:36

Smerfna szacun za cierpliwość. Jesteś super ciocia :)

Ogólnie to faktycznie jakoś nie odpowiedzialnie i w ogóle jak to, że w domu jest zimno? Dla dziecka chyba powinna być stałą temperatura. Nie znam się ale tak mi podpowiada rozsądek.
Zrobienie kaszki, to jest jakaś umiejętność, na którą trzeba pozwolenie zdobyć? Ej pokręcone to jakieś...

Trzymaj się dzielnie :kwiatek:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 5 lis 2013, o 13:21

to jej pierwsze dziecko, srwierdzila ze bedzie ok i nie chce zebym sie meczyla z kaszka, to ja to chce uszanowac.
a w domu walcza o wmiane okien, jest tragedia i wilgos, mialy byc wymieniane 3 razr ale zawsze wypada cos tej agencji, maja to zrobic w tym tyg bo inaczej trzeba zmienic mieszkanie, nie sposob tego ogrzac przy tych oknach. a mebl obiecali nowe, i dowiezli po miesiacu obietnic, najtanszy chlam, nie do spania takie np lozko. i w pt zabieraja a sami obie kupia. no i tak schodzi to wszystko:/
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 5 lis 2013, o 17:39

Delektuje sie Anglia :D
Jest pieknie :gites:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez pozytywnieinna » 5 lis 2013, o 17:55

Mahika SUPER!

Baw się dobrze

Smerfna, jak dziecko głodne, to spać nie będzie, samym mlekiem już potem się nie naje, ja bym na twoim miejscu nie słuchała i dala mu wieczorem kaszę, a ile on ma ?
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 5 lis 2013, o 20:12

6 miesiecy prawie. dzisiaj bede kolo polnocy, maks do 2 wiec juz nie bede mu dawac, ale wyjatkowo marudzi :/ strasznie chce mu sie spac, mimo ze spal w dzien po trochu tez, nie malo oczy wytrze a nijak go uspac. jeszcze tylko kilka godzin i nigdy wiecej nie bede takich maluchow pilnowac dluzej niz kilka godzin :/
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 5 lis 2013, o 21:31

Bawię się świetnie ;)

Smerfetka, miałam to samo w marcu.
3 tygodnie z półrocznym Dzidziusiem od rana do nocy.
I miło to wspominam, może dlatego że to nie pierwsze dziecko które miałam pod swoją pieczą?
W dodatku mój chrześniak :)
Będzie dobrze :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez pozytywnieinna » 5 lis 2013, o 21:49

smerfetko, 6 miesięczne dziecko nie może jeść tylko mleka, on jest głodny, a jakby tobie ktoś kazał spać całkiem na głodniaka :(
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 5 lis 2013, o 21:59

faktycznie, Antoś dostawal rózne obiadki i desery owocowe jeszcze,
oczywiście zmiksowane i podgrzane
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 5 lis 2013, o 23:23

ja rozumiem ale co, mialam sie z nia klocic? stwierdzila zenie bedzie wprowadzac innych rzeczy bo sie bede meczyc, ze to zrobi po przyjezdzie.

mahika ja tez sie ciesze, naprawde fajne chwile, ale to jedyne dziecko z ktorym mialam okazje zostac sama, i to tez kilka razy na kilka godzin, a tak to nianczylam w odwiedzinach, sam stres mnie zzera i zamartwianie sie o niego.

dobranoc :kwiatek: udanego wypoczynku mahika :)
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 5 lis 2013, o 23:38

Twój stres też się dziecku udzielił w jakimś stopniu także nie byłas sama w tym stresie :)
Najważniejsze jest to ze sobie radzisz.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 6 lis 2013, o 10:04

mahika napisał(a):Delektuje sie Anglia :D
Jest pieknie :gites:

A byłaś w muzeach,są za darmo
Muzeum Histroii Naturalnej ,National Gallery,Tate Modern,Muzeum archeologii egipskiej polecam no i niesamowite Btitish Museum z ukradzionymi ( do dzis toczą się spory o własność) monumentalnymi kolumnami starożytnymi,mumiami ,ceramika ,wszystko oryginalne w ogromnych rozmiarach w Berlinie też jest takie. Bardzo Ci polecam.7 milionów eksponatów z całego świata
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Justa » 6 lis 2013, o 10:15

smerfetka, dzielnie sobie poradziłaś. :kwiatek:
I to bardzo dobrze, że uszanowałaś wolę siostry co do karmienia, a nie robiłaś po swojemu. Nawet jeśli to Cię kosztowało więcej wysiłku (w sensie wstawania do małego, krótkich drzemek) - ale tak właśnie zachowuje się zaufana opiekunka, której rodzice powierzają dziecko. Nie zrobi nic bez ich zgody/pozwolenia.

mahika, pisz pisz jak najwięcej wrażeń! :)
Justa
 
Posty: 1884
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:06

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 6 lis 2013, o 11:32

Impresja. Jeszcze nie bylam. Ale dziekuje za podpowedz.
Na pewno warto zobaczyc i zobacze w przyszlosci
W londynie bylam tylko chwile. Za krotko zdecydowanie.
W przyszlym roku bede na dluzej ma nadzieje.
Teraz jestem na poludniu Anglii a w niedzele wracam do PL :(
Justa opisze na blogu i podrzuce link :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 6 lis 2013, o 12:26

No jak to impresjo ominelas muzeum nauki , ktore tez jest za darmo ? Oj nie ladnie koniecznie wroc zanim bilety wprowadza.
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 6 lis 2013, o 13:19

caterpillar napisał(a):No jak to impresjo ominelas muzeum nauki , ktore tez jest za darmo ? Oj nie ladnie koniecznie wroc zanim bilety wprowadza.

no i czy ty jesteś mądra? Co to ma być? I po co?

Ale odpłacę Ci pięknym za nadobne,złośliwość za złośliwość
caterpillar napisał(a): Impresja moje dziecko uczy sie gry na pianinie chodzi na basen gimnastyke artystyczna I balet wiec ma roznorodnosc . Jednak nauka samoobrony jest dla mnie tak samo wazna jak nauka plywania.

Ciekawe kiedy chodzisz z dzieckiem na to wszystko jak całe dnie siedzisz w kompie,a masz jeszcze męża z którym trzeba się kochać i pogadać czasem,musisz obiad zrobić ,chodzisz do pracy i odprowadzasz dziecko do szkoły.....doby by Ci zabrakło ,więc wątpię w to co piszesz......
Ale chyba to jakieś kompleksy twoje wychodzą i twojej kolezaneczki bis,bo ciągle sie przywalacie bez sensu i potrzeby,ot tak......dla zabawy i utulenia własnych kompleksów i zazdrości
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości