Jak prezes Jarosław K. racje ma czyli.......

Problemy związane z uzależnieniami.

Jak prezes Jarosław K. racje ma czyli.......

Postprzez pukapuk » 15 mar 2008, o 11:14

doświadczenie jakie mnie spotkało w piątek zwala z nóg. Zaprosiłem w piątek przyjaciół na kolacje , którą zresztą sam robiłem. W przerwach jak pichciła się pyszna potrawa :lol: oglądaliśmy na you tube filmik jak to żołnierze niszczą zioło. Tak mi się to podobało, przypomniałem sobie jak śmieszył mnie ten upalony reporter i w ogóle taki luzik się zrobił ha ha ha .... no i poszedłem wyciągnąć z piekarnika ziemniaki, nagle cały piecznik wypada mi z łap, ziemniaki po całej kuchni zmieszane ze zbitym szkłem, a ja stoję i nie wierze własnym oczom, no oki, myślę zdarza się, ale jakiś taki zdenerwowany jestem i jak bym nie był tu gdzie jestem. Pozbierałem ziemniaki umyłem i do mikrofali w między czasie zgotowała się kapusta więc należy ją odcedzić i..... pomyślałem jeszcze tego by brakowało abym się oblał..... jak pomyślałem tak zrobiłem... cała noga poparzona, przed żadną kobietą tak szybko się nie rozbierałem :lol: . Raczej jestem gramotny i nie zdążają mi się takie głupie wypadki i to dwa naraz w odstępie 10 min. I zrozumiałem eureka miałem styczność z THC oglądając ten filmik mózg mi się na chwile zaprogramował. Uwierzcie mi nie jestem jakiś maniak wyszukiwania w sobie objawów głodowych ale to był typowy. Więc czy pasuje do profilu internauty o jakim mówił ukochany Prezes :cry:
pukapuk
 

Postprzez christmas_tree » 15 mar 2008, o 15:28

Wiesz, że to spiskowo brzmi? :-)
christmas_tree
 
Posty: 429
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez laissez_faire » 15 mar 2008, o 17:36

pukpuk robisz sobie jaja, czy to na powanie? przeprasza, o ile operowanie ironia przychodzi mi az nazbyt latwo, o tyle wychwycenie jej w czyjejs wypowiedzi nie jest dla mnie juz takie oczywste (to sie nazwya mala inteligencja ;] )... i nie kojarze intencji: wysmianie jarka, poparcie dla jarka, rozpoczenie dyskusji o manipulacji, czy tez polemika odnosnie psychicznego uzaleznienia od marihuany?

Jezeli chodzi o internet, to jarus mial o tyle, slusznosc, ze najszybszy obiek informacji, jakim jest internet, sprzyja jednoczesnie kreowaniu pewnych mod... ale sa one na tyle ktrotkotrwale, ze nie wplywaja znaczaco na ogol...
Sugerujesz, ze ten filmik wywolal w twoim organizmie reakcje chemiczne... tia jest to mozliwe, ale po pierwsze musialbys byc juz wczesniej uzalezniony psychicznie od tych substancji, po drugie ten filmik molbys zdobyc niekoniecznie przez internet, a przy wlozonym wysilku w jego otrzymanie, tym bardziej skupilbys sie na jego tresli i tym bardziej zostal zmanipulowany... reakcja towarzystwa tez jest znaczaca, wiesz nie kazdego kreci podtekst jarania; dla mnie moze to i bylo zabawne jak bylem w 2 klasie liceum, trudno bylo zdobyc skrety, a w polsce powstawal mit spalonego i szczesliwego muzyka reagge (wtedy intenautom nie bylem, bo internetu nie mialem)...

nie wiem... ale co jarkowi do tematu, skoro facet nie potrafi obsluzyc telefonu komorkowego, a korzystajac z internetu prawdopodobie nie bylby w stanie uzyskac zadnej istotnej informacji...

pozdr
j
laissez_faire
 

Postprzez pukapuk » 15 mar 2008, o 19:42

Hłe hłe.... laissez_faire to taki sobie przerywnik , żadnych ukrytych znaczeń no może co do Jarka to takie tam ukryte uczucia, bo lubię chłopa :lol: ale poważnie mówiąc z Thc to nie był żart 25 lat chlania i palenia organizm się koduje. Jak ktoś odebrał to jako manipulacje z mojej strony to sorka nie miałem takiego zamiaru :) a ten filmik oglądałem jak jeszcze pobierałem i też na fazie.
pukapuk
 

Postprzez laissez_faire » 16 mar 2008, o 14:30

nie, sorry, ze sie czepilem, ale po prostu nie zrozumialem, co chciales wyrazic przes swoj tekst;

Jarus, to bardzo inteligentny facet, niestety ma dwie wady:

1) mniej rozgarnietego brata
2) zbyt silna potrzebe ideolgizacji, ktora traci troche makiawelizmem
laissez_faire
 

Postprzez christmas_tree » 16 mar 2008, o 19:22

Jest jeszcze jedna wada prezesa - głębokie przeświadczenie, że otoczenie mu nie dorównuje ergo należy nim rządzić
:-)
christmas_tree
 
Posty: 429
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez laissez_faire » 16 mar 2008, o 23:22

chris pomyslalem, ze jakbys tym stwierdzeniem robil aluzje do mojego postepowania, w duzej mierze zdeterminowanego przez moje kompleksy, bo bym cie bardzo bardzo lubil... ale to chyba egocentryzm przez mnie przemawia ;]
no nic...

pozdrawiam wszystkich
laissez_faire
 

Postprzez pukapuk » 16 mar 2008, o 23:36

Ale prezes jest za to geniuszem przejęzyczeń wieloznacznych. Fajnie by było gdyby swoją inteligencje wykorzystał inaczej. Ale kompleksy nie pozwalają :)
pukapuk
 


Powrót do Uzależnienia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 357 gości

cron