Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 24 paź 2013, o 19:02

a gdzie jedziesz?
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 24 paź 2013, o 19:18

A w Twoje okolice lecę :P
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 25 paź 2013, o 09:27

zapraszam na kawe :) jesli to Londyn, jesli bedziesz chciala, to calkiem powaznie :)


za tydzien zostaje sama 3-4 dni z kacprem, i powiem wam ze sie troche boje :/ kilka dni to nie kilka godzin.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 25 paź 2013, o 12:01

oo Mahika widze ,ze wreszcie sie wybierasz na wyspy wpadaj do nas!

ja lece do Mexyku za 2 miesiace i tez jestem :) :) :) :)
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 25 paź 2013, o 15:14

wow meksyk zazdroszcze :) to czekam na relacje czy warto i gdzie dokladnie byliscie! a noz sie moze i ja kiedys tam wybiore ;)
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 25 paź 2013, o 17:16

Smerfetka oczywiscie ze warto!! Ale trzeba wiedziec gdzie bo w niektorych rejonach trzeba sie szczepic a w innych jest bardzo niebezpiecznie ja bede od strony karaibow mam zqmiar nauczyc sie nurkowac :) minus taki ze to cholernie droga impreza ale poza wakacjami I half termem w szkolach mozna leciec za przyzwoita cene
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 25 paź 2013, o 17:41

ooo tez chcialam na kanarach ale ceny nas odstraszyly, no i jakis kurs trzeba i nam sie nie chcialo troche. takze super!
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez pozytywnieinna » 25 paź 2013, o 19:01

caterpillar napisał(a):Smerfetka oczywiscie ze warto!! Ale trzeba wiedziec gdzie bo w niektorych rejonach trzeba sie szczepic a w innych jest bardzo niebezpiecznie ja bede od strony karaibow mam zqmiar nauczyc sie nurkowac :) minus taki ze to cholernie droga impreza ale poza wakacjami I half termem w szkolach mozna leciec za przyzwoita cene



no co ty, życie jest jedno, trzeba korzystać, cena walorów nie do opisania :buziaki: super, też bym chciała :twisted:

gratulacje, dla Mahiki też :buziaki:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 25 paź 2013, o 19:20

KATKA napisał(a):zrozumienie? pewnie tak :)
zawsze bedę pamiętac modrość mojego taty...jak byłam dzieciakiem wypytywałam go jak to jest możliwe, że do góry jest niebo z Panem Bogiem a jak coś leci w kosmos to tam są tylko planety i gwaizdy :P i tego typu akcje...skąd sie wziął człowiek...i jak to od małpy a co było przedtem :P...o kochany tatuś bardzo krótko mi tłumaczył, zę on też nad tym kiedyś myślał...ale doszedł do wnisoku, że są rzeczy nad którymi nie ma sensu się zastanawiać...bo to nic nie da a tylko pogrąży człowieka... :haha: i sie zaczynam teraz tego trzymac...trzeba mysleć nad tym na co mamy wpływ...a wpływ mamy na siebie a nie na innych...
sie smieję, ze moje ogromne towarzystwo skurczyło sie do mnie samej i moich zwierząt :P no mozę jeszcze do faceta :twisted:
bardzo duzo nad tym myslałam :P
ludzie odeszli jak okazało sie, że nie bede juz im całej sebie poswięcać...jak okazało sie, ze ja też mam kłopoty...ze potrafię być słabsza...bo odwazyłam sie to po sobie pokazac...nie dostałam ani jednego palucha pomocy z tych moich super znajomych, z kórymi tak sie świetnie "przyjaźniłam"...ale żyje :twisted: i jakos mi to idzie...czasem mi przykro...ale chyba głownie z tego powodu, zę jestem bardziej zamknięta na nowe relacje tak na wszelki wypadek :bezradny:
to moje wnioski :)



KATKO,
a pytałaś ich o co chodzi? Dlaczego Wasze relacje się rozluźniły? Powodóww może być wiele, od poczucia odtrącenia (mówiłaś, że dużo pracujesz), po zazdrość (masz dobrą pracę, kochającego faceta).

Jak dobrze, że weekend...
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 25 paź 2013, o 19:30

ja mam weekend 7 dni w tygodniu :evil: i juz mi sie zaczal dluzyc...
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 25 paź 2013, o 19:32

Smerfetko, ale przyznam, że z niemowlakiem to i ja bym się bała zostac kilka dni... A opiekowałam się dziećmi sporo... Odważna jesteś, naprawdę.

Cat, zasłuzyłas na te wakacje!
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 25 paź 2013, o 19:36

Honest boje sie ale te 5 cio miesieczne dziecko to juz duzy chlop, po za raczkowaniem ma kilka 6 chyba zebow i nosi ubranka na 9 miesiecy :D a taki szantazysta nie wiarygodny...beda sie mieli rodzice z nim jak podrosnie troche. w sklepie jak chcesie wyjechac z alejki z zabawkami to rpotrafi ryczec cala droge do domu ;) ale boje sie nie powiem, bo czasami wystarczy ulamek sekundy tfu tfu :(
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 25 paź 2013, o 19:36

Smerfetko ,jak to auto sprzedało się ?
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 25 paź 2013, o 19:37

impresja77 napisał(a):Smerfetko ,jak to auto sprzedało się ?


martwy kompletnie okres :/ w sumie nikt nie dzwoni...komisy chca smieszna kwote wiec odpada. a kurcze i tak wystawilismy juz 400 f taniej niz jest warte. a co chcesz kupic ? :D ;)
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 25 paź 2013, o 19:39

Nie chcę kupić,ale byłam ciekawa ,czy nie daliście się wmanewrować w tą dziwną transakcję
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 73 gości