Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 22 paź 2013, o 01:26

Cat, praca 7 dni w tygodniu to ciężka sprawa. Super, że odliczasz już czas do wakacji, ale obyś jednak miała do tego wyjazdu więcej czasu na odpoczynek i regenerację :kwiatek:
Katko, Ty nasza "biznesłomen"! Gratuluję rozrostu firmy! Miło, gdy się ludziom wiedzie :buziaki:

A mnie jakaś zaduma dopadła. Zadzwonił mój brat i wzięło mu się na wspomnienia, analizy, refleksje... Kilka tygodnii temu wpadł pod samochód, niedługo rocznica śmierci mamy, mojha bratowa okazała się inna niz myślałam... I tak rozmyślam o zyciu, ludziach, wyborach i wartościach... :bezradny:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 22 paź 2013, o 01:27

Cat, praca 7 dni w tygodniu to ciężka sprawa. Super, że odliczasz już czas do wakacji, ale obyś jednak miała do tego wyjazdu więcej czasu na odpoczynek i regenerację :kwiatek:
Katko, Ty nasza "biznesłomen"! Gratuluję rozrostu firmy! Miło, gdy się ludziom wiedzie :buziaki:

A mnie jakaś zaduma dopadła. Zadzwonił mój brat i wzięło mu się na wspomnienia, analizy, refleksje... Kilka tygodnii temu wpadł pod samochód, niedługo rocznica śmierci mamy, mojha bratowa okazała się inna niz myślałam... I tak rozmyślam o zyciu, ludziach, wyborach i wartościach... :bezradny:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 22 paź 2013, o 10:54

Honest na przestrzeni tych wszystkich lat które standardowo przezywa człowiek...kilkudziesieciu różnych lat...wiele rzeczy nas zaskakuje...zmienia...mysle jednak ze warto zeby też te pozytywne wartosci czy ludzi wsadzić w te przemyślenia...bo bilans chyba zwykle wychodzi min na równo :)
mnie ostatnio po czytaniu forum wzieło na analize moich znajomych...bo ta grupa sie bardzo przezedziła...i tak od kliku dni rozpatruję dlaczego...mam tylko nadzieję, że bedę sie trzymac obecnych wniosków :roll:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 22 paź 2013, o 20:09

Katko, i do jakich wniosków doszłaś? Ja się łapie na tym, że wiele rzeczy chciałabym zrozumieć, a to bez sensu przecież. To po prostu niemożliwe.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 22 paź 2013, o 21:55

zrozumienie? pewnie tak :)
zawsze bedę pamiętac modrość mojego taty...jak byłam dzieciakiem wypytywałam go jak to jest możliwe, że do góry jest niebo z Panem Bogiem a jak coś leci w kosmos to tam są tylko planety i gwaizdy :P i tego typu akcje...skąd sie wziął człowiek...i jak to od małpy a co było przedtem :P...o kochany tatuś bardzo krótko mi tłumaczył, zę on też nad tym kiedyś myślał...ale doszedł do wnisoku, że są rzeczy nad którymi nie ma sensu się zastanawiać...bo to nic nie da a tylko pogrąży człowieka... :haha: i sie zaczynam teraz tego trzymac...trzeba mysleć nad tym na co mamy wpływ...a wpływ mamy na siebie a nie na innych...
sie smieję, ze moje ogromne towarzystwo skurczyło sie do mnie samej i moich zwierząt :P no mozę jeszcze do faceta :twisted:
bardzo duzo nad tym myslałam :P
ludzie odeszli jak okazało sie, że nie bede juz im całej sebie poswięcać...jak okazało sie, ze ja też mam kłopoty...ze potrafię być słabsza...bo odwazyłam sie to po sobie pokazac...nie dostałam ani jednego palucha pomocy z tych moich super znajomych, z kórymi tak sie świetnie "przyjaźniłam"...ale żyje :twisted: i jakos mi to idzie...czasem mi przykro...ale chyba głownie z tego powodu, zę jestem bardziej zamknięta na nowe relacje tak na wszelki wypadek :bezradny:
to moje wnioski :)
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 23 paź 2013, o 09:47

Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 23 paź 2013, o 18:50

Ależ mi dzisiaj cudownie było....wolny dzień spędzony z naturą ,piknik jesienny,mnóstwo leśnych darów natury do jesiennej dekoracji domu ,fajni przyjaźni ludzie i kochana rodzinka ...takie chwile warto chwytać pełnymi garściami. To m.in.jest składowa szczęścia ,foto z raju :)
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano 23 paź 2013, o 18:53 przez impresja77, łącznie edytowano 1 raz
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 23 paź 2013, o 18:51

Obrazek
Obrazek
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 23 paź 2013, o 22:19

Bardzo ładne zdjęcia.
Mają charakter dawnych fotografii, tych pierwszych kolorowych.

Piękna jesień jest w tym roku,
a ja jestem szczęśliwa i dobrze mi z tym :D
Nie mogę się doczekać przyszłego czwartku!!
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Justa » 24 paź 2013, o 00:03

A ja czuję się zadowolona z siebie. Wczoraj załatwiłam ze swoim szefem sprawę w sposób asertywny, nie ulegając mu, ale i nie atakując. W sposób spokojny wyraziłam swoją prośbę oraz odniosłam się do jego opinii. Powiedziałam, że nie zgadzam się z jego wizją i żebyśmy byli szczerzy - nie traktuje wszystkich jedną miarą (na co się w rozmowie powoływał chcąc mi odmówić). Poczuł się nieco zmieszany, ale w efekcie zaakceptował moją prośbę.
Odniosłam mały osobisty sukces. :)
Justa
 
Posty: 1884
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:06

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 24 paź 2013, o 08:53

:kwiatek:

dobra pogoda to i ludzie lepiej się czują i działają :)
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 24 paź 2013, o 18:44

KATKA napisał(a)::kwiatek:

dobra pogoda to i ludzie lepiej się czują i działają :)

to prawda :)
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 24 paź 2013, o 18:47

mahika napisał(a):Bardzo ładne zdjęcia.
Mają charakter dawnych fotografii, tych pierwszych kolorowych.

Piękna jesień jest w tym roku,
a ja jestem szczęśliwa i dobrze mi z tym :D
Nie mogę się doczekać przyszłego czwartku!!

dziękuję, ja też nie mogę się czwartku ,a nawet środy doczekać,
pięknie jest na świecie ,ciepło ,aż się chce żyć
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 24 paź 2013, o 18:50

Nooo :D
Własnie w świat wyruszam w czwartek za tydzień :haha:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 24 paź 2013, o 18:56

i prawidłowo,świat jest piękny...... :haha:
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 107 gości