Jestem pod wrażeniem

Problemy z partnerami.

Jestem pod wrażeniem

Postprzez ewka » 14 mar 2008, o 07:25

"Współtwórca największej internetowej encyklopedii, Jimmy Wales, postanowił zakończyć związek ze swoją partnerką, prezenterką telewizyjną Rachel Marsden. Zrobił to jednak w dość nietypowy sposób. Zdecydował się zmienić dotyczący go wpis, opublikowany na łamach Wikipedii.

Jimmy Wales spotykał się z Rachel Marsden najprawdopodobniej od 2006 roku. Ich znajomość rozpoczęła się, gdy dziennikarka zwróciła się o pomoc w edycji poświęconego jej wpisu, opublikowanego na łamach internetowej encyklopedii. "Jimbo" twierdzi, że kobieta napisała do niego wówczas e-mail ze skargą. Po przeglądnięciu jej biografii podjął decyzję, że tekst ten nie spełnia przyjętych w Wikipedii standardów publikacji.

Zgodnie z informacją znajdującą się obecnie w Wikipedii: "Wales był zaangażowany w krótki związek z kanadyjską dziennikarką, Rachel Marsden". Kobieta nie pozostała jednak dłużna założycielowi internetowej encyklopedii i zaplanowała własną formę odwetu, która według niej dorównuje jego czynowi. Według doniesień serwisu CTV.ca, dziennikarka wystawiła na sprzedaż w serwisie eBay rzeczy należące do Wales’a. Wśród nich znalazły się m.in. ubrania, które pozostawił w jej apartamencie. Natomiast na blogu Valleywag pojawiły się pikantne zapiski z rozmowy, która miała być prowadzona przez parę za pośrednictwem komunikatora. Zostały one upublicznione rzekomo przez Kanadyjkę."

Jestem pod wrażeniem... hmm.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Dorku » 14 mar 2008, o 09:14

Ot nowoczesna piaskownica...
Dorku
 
Posty: 343
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 20:51
Lokalizacja: Mazowsze-kraina łagodności....

Postprzez Megie » 14 mar 2008, o 09:18

Ot nowoczesna piaskownica...


:ok: najbardziej odpowiednie okreslenie...
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez kropka75 » 14 mar 2008, o 12:59

Facet idiota, a kobiecie w odwecie też odjęło rozum. :)
kropka75
 
Posty: 178
Dołączył(a): 22 sie 2007, o 12:49


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości

cron