Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 9 wrz 2013, o 19:54

A ja dzisiaj zdałam sobie sprawe, że pomimo wieku, nadal tkwi we mnie taki buntownik. To kwestia charakteru. W zeszłym tygodniu nie zostałam na imprezie integracyjnej, bo po prostu byłam zmęczona codzienną pracą po godzinach. Uznałam, że moje prawo do wypoczynku jest wazniejsze i pomimo, że zostało to bardzo źle odebrane, to nie żałuję 8) To taki mój manifest.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biszkoptowa91 » 10 wrz 2013, o 00:13

a mi się ostatnio zebrało na same melancholie.. ;)

doszłam do wniosku że nadal tkwią we mnie stare schematy, że one wciąż mną rządzą. mam tego świadomość, myślałam nawet że je wyeliminowałam, a one jednak teraz wychodzą i dają o sobie znać. teoretycznie wiem, co robić aby je zmniejszyć albo zupełnie zniwelować, praktycznie- boję się.

ogólnie teraz mam strasznie nerwowy czas :roll: proszę trzymajcie za mnie kciuki w środę! :kwiatek2:
biszkoptowa91
 
Posty: 398
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 16:39

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Bianka » 11 wrz 2013, o 12:44

Biszkoptowa trzymam kciuki! :kwiatek2:
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 11 wrz 2013, o 20:48

Honest napisał(a):A ja dzisiaj zdałam sobie sprawe, że pomimo wieku, nadal tkwi we mnie taki buntownik. To kwestia charakteru. W zeszłym tygodniu nie zostałam na imprezie integracyjnej, bo po prostu byłam zmęczona codzienną pracą po godzinach. Uznałam, że moje prawo do wypoczynku jest wazniejsze i pomimo, że zostało to bardzo źle odebrane, to nie żałuję 8) To taki mój manifest.

A tam manifest.po prostu dbasz o siebie.To bardzo dobrze i miej w nosie jak zostało odebrane.Nie zyjesz po to ,żeby kogos zadowalać ,bo sobie imprezę integracyjną zorgznizował i zepsuł mu sie humor ,bo nie miał 100% obecnosci. Miej to gdzieś,nie zadowalaj takich typków. Integrujesz sie po godzinach i wystarczy.Zmień pracę ,szukaj innej ,zawsze znajdziesz lepszą,bo juz wiesz czego nie chcesz.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 11 wrz 2013, o 21:12

czuje sie nijak
:|
troche wesola troche smutno nostalgiczna pol na pol
wesola bo mialam fajne wakacje i wypoczelam
smutnonostalgiczna bo podczas wakacji zaliczylam pogrzeb dobrego kumpla i do dzis nie moge sie z tego otrzasnac :?

z fajnych rzeczy to to ,ze zrobilam sobie nowy tatuaz
z mniej fajnych ,ze zrobilo sie jesiennie i deszczowo
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 11 wrz 2013, o 21:20

A ja jesień uwielbiam, odżywam. :)
Straszne musi być na pogrzebie kogoś, kogo się dobrze znało. Dreszcze mnie po plecach przeszły :?

Ogólnie ja miałam dzień taki sobie. Fajnie jest uczyć się nowych rzeczy, ale potrafi to być męczące kiedy ma się odpowiedzialne zadanie. Jeszcze gorsze jest jak się zaliczy wtopę, jaką ja dziś zaliczyłam. Wszyscy mówią, że to żadna wtopa, ale przecież muszę być perfekcyjna... dziś miałam stresujący dzień jak chyba żaden do tej pory ...
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 12 wrz 2013, o 09:40

po 10 dniach w Bieszczadach bolesny powrót do rzeczywistości :P
pierwszy dzień bez biegania po górach...masakra...
ale Bieszczadki we wrześniu sa jeszcze piękniejsze niż w sierpniu...oszalałam...tyle barw :)
na pewno wracamy zimą...musimy wtedy zostanie mi tylko wiosna zeby zobaczyć jak tam jest o każdej porze roku :)
13 raz zaliczony :) tylko jeden dzień pokropiło :haha:
ojciec przeszczęśliwy, ze wrócił po 10 latach :) mam też sobie trochę odpoczeła :) ja szczescliwa, zę "dzieciaki" mogły jechać z nami i, ze spełniłam złozoną tacie kiedyś obietnice :)
a teraz do pracy :D bo trzeba na te wakacje jakoś zarobić :evil:

miłego dnia wszystkim :buziaki: ...oby słońca więcej wyszło tylko...
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 12 wrz 2013, o 20:11

Hej Katko,

a masz jakies fotki tych wrześniowych górskich barw? :D

Ja zaczynam wakacje w niedzielę! Lecimy do Włoch :haha:

Impresjo, masz całkowita rację. Już wrzuciłam na luz. Po wakacjach zaczynam szukac pracy :cmok:

Cat, może ta pogoda tak na Ciebie wpłynęła, jakies przesilenie?
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 12 wrz 2013, o 22:10

Honest całe mnóstwo :)

a Włochy koniecznie ode mnie pozdrów...w jaką czesć jedziecie?? jesienią musi byc pięknie...i ludzi mniej :buziaki:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 12 wrz 2013, o 22:14

Katko, na Sycylię. Chcemy i poleżeć na plazy, i pozwiedzać Palermo 8)

Jak bedziesz miała chęc to może wrzuc jakąś fotkę :buziaki:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 12 wrz 2013, o 22:50

żebym umiała :P

na Sycyli nie byłam...a szkoda :)
nawypoczywaj się :haha:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 13 wrz 2013, o 18:06

Byłam dzis ostatni dzień w pracy :haha: :haha: :haha: Ale byłam totalnie nieefektywna i urwałam się wcześniej :mrgreen: Ale mam lenia! W październku znowu wezmę kilka dni urlopu i pojade do domu! :haha: :heyka: Ogólnie to kupiłam juz tacie prezent na Mikołajki! :lol:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 13 wrz 2013, o 18:12

Honest :ok:

a do mnie trafił nowy tymczas. Kicia jest szyrkleta...jest pięknie brzydka :) i kocha człowieka :kotek:
ogólnie dobrze, ze już weekend
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biszkoptowa91 » 13 wrz 2013, o 19:39

ale macie fajnie dziewczyny z tymi wakacjami :D ja w tym roku cały czas w domu byłam i raczej nie zapowiada się że gdzieś wybędę. ;)

no i bardzo baaaaardzo dziękuję za kciuki! wszystko co wtedy miałam do zrobienia, poszło po mojej myśli, dzięki jeszcze raz 8)
biszkoptowa91
 
Posty: 398
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 16:39

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 13 wrz 2013, o 23:31

przez Filemon » 8 wrz 2013, o 22:00
pomodlę się dzisiaj,tak jak mnie tego nauczono jeszcze w dzieciństwie, chociaż obecnie modlę się już tylko bardzo rzadko i w wyjątkowych okolicznościach...

no to teraz diabeł będzie ogonem do mszy dzwonił :twisted:
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

cron