Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 1 wrz 2013, o 17:31

zle sie czuje. boje sie jutra. obladowalam sie sciagami zeby czuc sie pewniej, a i tak nei bede miala odwagi skorzystac przez kary jak kogos zlapia. mam juz dosc.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez marie89 » 1 wrz 2013, o 20:32

impresja77 napisał(a):Maryśka ,Maryśka to od marie....Mariollo moja dollo
Moze to tylko wrażenie spokoju Mariollo,moze to Ty jestes spokojna i spokojnie mnie odbierasz??????? nie pomyslałaś?
P.S. Mariola bardzo ładne


Maryśka od Marie - na tyle domyślna ja.. :wink:
Marie to trochę obce mi się zrobiło - kiedyś pewien pan tak mnie nazywał, ale o tym panu nie za bardzo chcę pamiętać. Nicku nie zmieniam, bo się tak "wgryzło" z moim "Ja" na tym forum.

Mariollo... Tako Kazik rzekł. Ta co gąski pasała. Znam.

Ja spokojna? Nic nowego raczej, czyż nie?
Ale zmieniłam się w jakimś stopniu - owszem.

Przyznam się, że jak zobaczyłam, że jesteś to się uśmiechnęłam. Całkiem życzliwie.
Dobry/zły znak - nie wiem, nie wgłębiam się w to :mrgreen:
marie89
 

Re: Jak się czujesz?

Postprzez marie89 » 1 wrz 2013, o 20:46

smerfetka0 napisał(a):zle sie czuje. boje sie jutra. obladowalam sie sciagami zeby czuc sie pewniej, a i tak nei bede miala odwagi skorzystac przez kary jak kogos zlapia. mam juz dosc.


Hej Mała, nie bój się... tylko daj z siebie wszystko.
I uwierz w siebie.
marie89
 

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 3 wrz 2013, o 09:45

Noooo smerfie ,jak egzaminy?
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 3 wrz 2013, o 12:45

aaa nawet mi sie nie chce pisac. sciagnelam (z potem na czole) spore teorii i mam nadzieje ze nalapie tyle ptk ile trzeba, bardzo sie zdziwie jesli nie....dzis chcialam poswiecic caly dzien od 7 do 18 na nauke z drugiego... ale kuuurcze wszelkie materialy z praktycznych zajec mamy online...ranoo wchodze a tam mi sie nie wyswietla nic. pisze do nich maila i facet mowi ze nic nie kasowal. bo jak mam sie uczyc bez materialow? pojechalam do szkoly...tam sie wyswietla...cos zmieniali na stronie chyba...wkurzylam sie bo mam ponad godzine do szkoly. znowu strata czasu.wracam a u mnie na komputerze nic...zaraz lece do kafeejki zobaczyc i na pendrive sciagnac, w szkole ta sie spowolnnily komputery ze nie moglam zrobic nic..uznalam ze jak sie wyswietla (to moj profil po logowaniu tylko ja mam do niego wstep) to sie wyswietla wszedzie. stracilam kilka godzin, nic jeszcze nie zrobilam. a jest to trudniejsze i nei mam jak sciag robic, zero teorii, zadania kazde inne...nie da sie odwzorowac, a czesci nie kapuje. wiec trudno, najwyzej nie zdam. wieczne problemy. mamy mega problem z kasa oczywiscie, pralka sie popsula nie ma jak wyprac rzeczy a wlasciciel niewiadomo kiedy zrobi..zablokowala sie karta na ktorej byla cala kasa, nowa nie przyjdzie przed wyjazdem. i w samochodzie trzeba klocki i cos tam zmienic bo sie jaraja.

ale dzieki ze pytasz impresja :)
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez marie89 » 3 wrz 2013, o 14:31

No, czasem bywa pod górkę...

Trzymam kciuki za jutro Smerfna :cmok:

***

Uuuu, Młody przetrwał pierwszy dzień szkoły :D :D :D
Dumna jestem.
Ale z tym odrabianiem lekcji to czuję po kościach, że lekko nie będzie...

Dziś jestem totalnie wypluta z sił... Może przez pogodę.
marie89
 

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 3 wrz 2013, o 18:52

No jak końcówka dnia smerfie?
Ułozyło sie? karta odblokowana,wiedza w głowie poukładana?
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 3 wrz 2013, o 18:58

karta nie, trzeba bylo pojsc do banku wyplacic kase co wiazalo sie z kolejnym czasem. chociaz chcialabym miec takie 'problemy' jedynie :) a wiedza do du...py. ja po prostu nie naucze sie tego. nie ktorzy nie umieja matmy inni biologii a ja podatkow. trudno. nawet bardzo sie nie przejmuje, chce juz byc po i miec swiadomosc ze i tak nic nie zmienie, za bardzo juz mnie to meczy...w maju naprawde tyle bylo na glowie ze pomimo 100%wych staran ciezko bylo i sie nie udalo, a teraz to moja i wylacznie moja wina :/ nie pracuje od poltora miesiaca....zostawilam na ostatnia chwile, i mam za swoje :/ mam nadzieje ze za rok pozwola wykupic ten jeden przedmiot i w wakacje skonczyc.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 3 wrz 2013, o 19:02

skoro i tak nie mozesz się tego nauczyc trzeba wynaleźć inny sposób zaliczenia ,ściagaj na maksa ile się da i już.
Nie masz nic do stracenia ,chyba ,że jak Cię złapią to nie pozwolą powtarzać egzaminu?
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 3 wrz 2013, o 20:27

w anglii zawsze jak oznajmiali z regulaminem to jak sciagasz na uniwerku to wpisuja cie w taki rekord specjalny jakis tam i z tym wpisem nie przyjmuja na zadna uczelnie brytyjska i tym bardziej powtorki nie ma :/ wiec strach. ryzykowalam na poniedzialkowym, zzynalam perfidnie ale mialam jak zrobic te sciagi, byla masa teorii, i na teorii mam nadzieje zerznietej nalapalam te punktu.

a tu teorii zadnej, zadania...nie ma ze kazde podobne tylko jakis szczegol inny i dane inne, po prostu ile zadan tyle sposobow traktowania podatkow jak dla mnie :/ no po prostu jest lipa. zebym chociaz ze 3 zadania miala obcykane na blache to by wystarczylo na minimum, ale ja zadnego nie umiem zrobic nawet w polowie dobrze.

jeszcze mam dzisiejszy wieczor i do poludnia czas jutro.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez marie89 » 3 wrz 2013, o 21:34

No to tylko się uczyć.

Ucz się.
marie89
 

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biszkoptowa91 » 3 wrz 2013, o 22:26

a my będziemy mocno trzymać kciuki żeby Ci dobrze poszło :kwiatek:
biszkoptowa91
 
Posty: 398
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 16:39

Re: Jak się czujesz?

Postprzez limonka » 4 wrz 2013, o 03:57

Zycie jest ulotne ..... Oj jest... Dobranoc:)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 4 wrz 2013, o 08:04

za 9 godzin moj koszmar egzaminowy sie skonczy. przynajmniej na chwile :/ wymeczylo mnie to psychicznie do tego stopnia ze nie interesuje mnie wynik nawet, a przeciez powinien. trzymajcie kciuki.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 4 wrz 2013, o 18:34

Nie udalo się...nie wiem co teraz
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości