Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 31 sie 2013, o 10:07

cześć Maryśka
jak tam sprawy ,masz już jakiś sensowny staż?
Płatny, zgodny z wykształceniem lub zainteresowaniami?
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 31 sie 2013, o 10:08

Winogronko ,ja mam dwie 77....to podobno szczęśliwe liczby,ale wyglądają jak kosa :)
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 31 sie 2013, o 10:54

E tam Impresja :D 7 wygląda jak pół stołka. No zobacz: 7 8)
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biszkoptowa91 » 31 sie 2013, o 14:10

a mi 7 przypomina pół pioruna :mrgreen:

Winogronko, jak tam u Ciebie? :kwiatek:
biszkoptowa91
 
Posty: 398
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 16:39

Re: Jak się czujesz?

Postprzez limonka » 31 sie 2013, o 20:15

hi dziewczyny...dawno nie pisalam...nie moge uwierzyc ze to koniec lata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzis mamy grilla u mnie w domu...a ja jestem jakas padnieta :bezradny:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Jak się czujesz?

Postprzez marie89 » 31 sie 2013, o 20:52

Maryśka? :shock: :lol:

:D

Odpowiedź - w toku starań.
Ale coś czuję, że z płatnego to nici będzie na razie.
Rozważam też ofertę wolontariatu w pewnej instytucji. Z pewnością nabrałabym trochę doświadczenia koniecznego w zawodzie, ale muszę uważać, by się nie natknąć na wielkie G. Wiadomo o co chodzi.
Z wrześniem ma mi się parę spraw wyklarować, także...

Na razie sporo czasu spędzam jeszcze w domu.
Na nudę jednak nie narzekam.

Pozdrawiam.

M.
marie89
 

Re: Jak się czujesz?

Postprzez pozytywnieinna » 31 sie 2013, o 21:01

limonka napisał(a):hi dziewczyny...dawno nie pisalam...nie moge uwierzyc ze to koniec lata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzis mamy grilla u mnie w domu...a ja jestem jakas padnieta :bezradny:



To co mam przynieść na tego grilla?? :P :lol:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 1 wrz 2013, o 01:15

I z powrotem na starych śmieciach :( .
Co gorsza żremy się nawzajem jak przysłowiowy pies z kotem :?
Coraz częściej mam myśli, że potrzebuję samotności, że bycie samej lepiej mi zrobi. Z drugiej srony pozostanie samej jest przerażające :?
Niestety nie wyobrażam sobie mieć z nim dzieci. Nie jest chyba osobą, na które jestem pewna, że mogłabym w stu procentach polegać. Jakoś nie mam w pełni poczucia bezpieczeństwa takiego przy nim. Pomyślałam, że może to jest jeden z powodów, przez który nie chcę mieć dzieci. Ślubu też nie chcę, bo uznałam, że tak mi dobrze.
Dobija mnie wywieranie na mnie presji, poganianie mnie... pomyślałam, że gdybym była sama, to nie miałabym tego problemu. Ja w końcu się buntuję i mówię, żeby się odczepił... wytykamy sobie wszystko.. jakaś masakra :(
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 1 wrz 2013, o 09:19

marie89 napisał(a):Maryśka? :shock: :lol:

M.

No Maryśka,Maryśka, :D ,piekne polskie imię,wolisz Andżelika,Alikia Ilia, Vanessa :mrgreen: ?
Fajnie,że sobie radzisz,a wakacje jakieś miałaś,zrobiłaś sobie przyjemność na okoliczność wykonania takiego pięknego zadania jakim jest ukończenie studiów?
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 1 wrz 2013, o 09:25

Księżycowa napisał(a):I z powrotem na starych śmieciach :( .
Co gorsza żremy się nawzajem jak przysłowiowy pies z kotem :?
Coraz częściej mam myśli, że potrzebuję samotności, że bycie samej lepiej mi zrobi. Z drugiej srony pozostanie samej jest przerażające :?
Niestety nie wyobrażam sobie mieć z nim dzieci. Nie jest chyba osobą, na które jestem pewna, że mogłabym w stu procentach polegać. Jakoś nie mam w pełni poczucia bezpieczeństwa takiego przy nim. Pomyślałam, że może to jest jeden z powodów, przez który nie chcę mieć dzieci. Ślubu też nie chcę, bo uznałam, że tak mi dobrze.
Dobija mnie wywieranie na mnie presji, poganianie mnie... pomyślałam, że gdybym była sama, to nie miałabym tego problemu. Ja w końcu się buntuję i mówię, żeby się odczepił... wytykamy sobie wszystko.. jakaś masakra :(

To chyba kryzys typowy dla każdego związku.Kilka lat razem ,człowiek się zmienia. Każde z Was ewoluuje w odrębnych kierunkach ,bądź chce ewoluować,a szczególnie tak młodzi ludzie jak Wy i to powoduje napięcia.Zmieniają się oczekiwania,zmieniają sie ambicje.poznaje się świat,zdobywa się nowe doświadczenia,poprzez liczne nowe kontakty w pracy,szkole,codzienności.Inni byliście 4 lata temu inni jesteście teraz.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez marie89 » 1 wrz 2013, o 11:19

impresja77 napisał(a):
marie89 napisał(a):Maryśka? :shock: :lol:

M.

No Maryśka,Maryśka, :D ,piekne polskie imię,wolisz Andżelika,Alikia Ilia, Vanessa :mrgreen: ?
Fajnie,że sobie radzisz,a wakacje jakieś miałaś,zrobiłaś sobie przyjemność na okoliczność wykonania takiego pięknego zadania jakim jest ukończenie studiów?



Tak, Marysia, Maryśka, Maryna... Ładne polskie imię. Podoba mi się.

Ale mi rodzice dali Mariola:) Też nie jest brzydkie.

Wakacje... No powiedzmy.
Nigdzie nie wyjeżdżałam, ale kilka chwil relaksu, czasu dla siebie było. Mało, ale staram się myśleć o sobie. Tak zdrowo "egoistycznie". Czasem to wskazane.

Powoli, czasem "płynąc pod prąd", ale radzę sobie. Tak przynajmniej myślę.

A Ty?

Jakiś taki dość przyjemny spokój od Ciebie bije, wiesz? Takie mam pozytywne wrażenie.
marie89
 

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 1 wrz 2013, o 14:43

co macie do imienia waneska ? mi tam sie wlasnie podobaja obcojezyczne, szczegolnie ashley :twisted:
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja77 » 1 wrz 2013, o 14:45

Maryśka ,Maryśka to od marie....Mariollo moja dollo
Moze to tylko wrażenie spokoju Mariollo,moze to Ty jestes spokojna i spokojnie mnie odbierasz??????? nie pomyslałaś?
P.S. Mariola bardzo ładne
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 1 wrz 2013, o 15:26

Ja nie jestem spokojna, ale też to czuję Impresjo... od Ciebie :D
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 1 wrz 2013, o 15:28

biszkoptowa91 napisał(a):a mi 7 przypomina pół pioruna :mrgreen:

Winogronko, jak tam u Ciebie? :kwiatek:


Heja Biszkopcik :D
U mnie jak zwykle raz na wozie raz pod wozem. Chyba nigdy nie wyzbędę się tej labilności. To bardzo mnie męczy. Nie mogę doczekać się października. A co u Ciebie? :kwiatek:
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 104 gości