Jak odzyskać siły po długiej chorobie?

Rozmowy ogólne.

Jak odzyskać siły po długiej chorobie?

Postprzez aleksia » 11 lip 2013, o 13:55

Witajcie :) Nie wiem, czy ktoś mnie jeszcze pamięta, ale JESTEM :D Muszę z kimś popisać, pogadać, bo dłużej nie wytrzymam!!! Od prawie miesiąca jestem ciężko chora, nie chcę wnikać w szczegóły, nie mniej jest już co raz lepiej, nie leżę już w łóżku, chodzę, oddycham... Od miesiąca jestem na mocnych antybiotykach i w dużej mierze to one mnie chyba tak wycieńczyły, ledwo mówię, jeść wcale mi się nie chce, ale odzyskuję zdrowie, choć to jeszcze nie koniec... Wymęczyłam się przez ten czas za wszystkie czasy, a tyle bólu nie doświadczyłam przez całe życie chyba, ale ŻYJĘ :D I chociaż fizycznie jest naprawdę coraz lepiej, psychicznie jest ze mną cieniutko, nie mam pojęcia dlaczego, może też przez ten antybiotyk? Może za dużo tej całej chemii w organizmie? Najchętniej całymi dniami bym leżała, nie chce mi się czytać, pisać, oglądać TV, włączyć komputera, NIC NIC NIC! Nic, co wcześniej sprawiało mi radość... :( Czuję się wycieńczona maksymalnie! Nawet spróbowałam już zafundować sobie małe zakupy na poprawę humoru i też niewiele pomogły. Jestem tak wewnętrznie i fizycznie rozbita, że najmniejszy ruch to wielki wysiłek... Pomóżcie PROSZĘ, zmuście mnie do czegokolwiek, od czego zacząć? Ja naprawdę chcę odżyć i zacząć znowu ŻYĆ, działać...
Avatar użytkownika
aleksia
 
Posty: 97
Dołączył(a): 21 mar 2011, o 22:17

Re: Jak odzyskać siły po długiej chorobie?

Postprzez margo_jar » 25 lip 2013, o 13:47

Witaj Aleksia,
jak się teraz czujesz?
Na początek można zmusić się na spacer, dobrze jak jest jeszcze w miłym towarzystwie. Można zawsze porozmawiać o lekkich, jak i trudnych tematach. Początek zazwyczaj bywa trudny.
Pozdrawiam i trzymam za Ciebie kciuki w dochodzeniu po chorobie.
margo_jar
 
Posty: 595
Dołączył(a): 13 cze 2012, o 15:50

Re: Jak odzyskać siły po długiej chorobie?

Postprzez aleksia » 31 lip 2013, o 14:20

Dziękuję Margo :kwiatek: Jest lepiej, każdego dnia, ale ciężko się do czegokolwiek zmotywować...
Avatar użytkownika
aleksia
 
Posty: 97
Dołączył(a): 21 mar 2011, o 22:17

Re: Jak odzyskać siły po długiej chorobie?

Postprzez margo_jar » 31 lip 2013, o 22:49

Nie poddawaj się :)
Masz kogoś w realu kto pomaga Ci dojść?
margo_jar
 
Posty: 595
Dołączył(a): 13 cze 2012, o 15:50


Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 464 gości