Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biszkoptowa91 » 13 lip 2013, o 23:17

Jaki kolor Księżycowa? :)
biszkoptowa91
 
Posty: 398
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 16:39

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 13 lip 2013, o 23:20

popielato-mahoniowy brąz z refleksami - bardzo ciemny i ładnie odbija się w świetle :)
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biszkoptowa91 » 13 lip 2013, o 23:31

moja kolezanka chyba wlasnie takim odcieniem malowala wlosy, z garniera, i wyszly jej naprawde dobrze, bardzo mi sie podobalo jak blyszczaly tak elegancko w sloncu :) chociaz to tez zalezy od stanu wlosow :)

moje wlosy to porazka.. mega zniszczone, kazda koncowka rozczworzona albo i nawet gorzej, ogolnie sa takie suche i matowe. ani ich nie susze, ani nie prostuje, a stosuje sporo roznych odzywek, masek, balsamow, olejkow- i nic im nie pomaga :evil:
biszkoptowa91
 
Posty: 398
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 16:39

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 13 lip 2013, o 23:39

A jakie masz włosy? Przetłuszczające się czy nie?

Ja robię fryzjerską farbą L'OREAL - Majirel. Moje włosy są prostowane i suszone co drugi dzień... nakładam w zasadzie tylko odżywkę i od czasu do czasu maskę...
Tylko ja mam przetłuszczające się włosy i dlatego tak często musze... Podam Ci przepis na fajną maske domowej roboty. Jeszcze nie korzystałam ale podobno jak dłużej używasz, to nabierają blasku...
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 14 lip 2013, o 00:28

3 żółtka

3 łyżki oleju kokosowego

3 łyżki płynnego miodu

3 łyżki piwa

Wszystko mieszamy i nakładamy na włosy, po minimum 30 minutach myjemy głowę, a ostatnie płukanie wykonujemy octem jabłkowym.

Maseczka idealna dla włosów długich, słabo odżywionych i pozbawionych blasku, najlepiej stosować 3 razy w tygodniu

Oto przepis na maseczkę :)
Ogólnie jak nie pomagają Ci kosmetyki do włosów suchych czy normalnych, zniszczonych, to może spróbuj uderzyć do sklepu fryzjerskiego?
Ja tylko w takim kupuję, bo farby i tak w zwykłej drogerii swojej nie dostanę. Sporo dobrych rzeczy tam mają, jakich nie ma w Rossmannie na przykład.
Może coś Ci doradzą. Ja użyłam kiedyś bardzo dobrej odżywki po farbowaniu, która zamyka łuskę włosa i włosy po niej mięciutkie i lekkie miałam... Lepiej też doradzają w takim sklepie, bo zazwyczaj panie tam znają kosmetyki i znają się na włosach... przynajmniej ja się z tym spotkałam tam.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 14 lip 2013, o 01:32

.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 14 lip 2013, o 12:38

biszkoptowa polecam keratynowe prostowanie włosów :) :kwiatek:
ja ostatnio musiałam dekoloryzator dwa razy kłaść bo średni bląd z loreala wyszedł mi ciemnobrązowy :twisted:
teraz chwilowo jestem rudawa :haha:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biszkoptowa91 » 14 lip 2013, o 13:15

Katka, widzialam takie oferty na grouponie i czasami mozna naprawde zlapac okazje :) nie wiem tylko czy to na dluzsza mete nie jest dla wlosow szkodliwe, w kazdym razie dzieki za podsuniecie opcji ;)

ostatnio nosze sie z zamiarem wykorzystania żelatyny do tzw. laminowania nia wlosow- co polega na tym, ze lyzke zelatyny rozpuszczamy w 3 lyzkach goracej wody, jak to wystygnie dodajemy swoja ulubiona odzywke albo maske, to wszystko na glowe i trzymamy 45 minut.

no i na pewno chce wyprobowac ta maske, o ktorej pisala Księżycowa ;)
biszkoptowa91
 
Posty: 398
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 16:39

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 14 lip 2013, o 13:40

keratyne zrób sobie sama :P zamów preparat na allegro i do dzieła...tylko prostownicę trzeba miec :)
najlepsze ejst encanto...co do szkodliwosci dla włsoó to nie ma takiej opcji...nie odzywiasz ich co prawda ale regenerujesz do moemntu aż sie nie wypłucze wszystko z włosów :) czyli na 3-6 miesiecy :)
ja używam od roku juz co 3 miesiace gdzies :) i włosy scinam u fryzjera co 6 mieisecy...a przed zabiegiem tak mi sie rozdwajały po rozjaśnianiu ze musiałam co miesiac :(
wte u fryzjera nie we wszystkie wierze...i jeszcze kupe kasy wołają :P

bardzo dobry jest tez olejek ryzynowy...tylko tzreba go dobrze spłukać :) o szampony i odżywki WAX
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 14 lip 2013, o 13:54

Jeszcze są ampułki na włosy... tylko są drogie. Ale podobno skuteczne. Używała córka fryzjerki, gdzie moja kumpela miała praktyki. Są różnego rodzaju, różnych firm.
Też była zadowolona. Mówiła, ze jak myła jej głowę, to włosy miała w dotyku jak jedwab ale to kosztuje niestety. Też o tym myślałam, bo regeneracja mi by się przydała ale na razie podcinam i od czasu do czasu maski, bo na ampułki mnie nie stać.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 14 lip 2013, o 14:02

dla mnie to wyrzucenie kasy w błoto...szczerze...takie ampułki to działanie na chwile...po myciu sie wypłukuje...i mają kupe chemii w sobie..(miałam lorala -sam silikon)
jeszcze do niedawna miałam wszystkie mozlwie super fryzjerskie serie z loreal...i jak sie troche zainteresowałam w składy to wyszło, że wszedzie sól, kupa alkoholu...i silikony -sztucznie oblepiające włosy

lepsze domowe sposoby :) serio
osobiscie nia mam czasu na maski...wiec nakładam na włosy od połowy długosci olej rycynowy i ide spac :P rano myję głowę (bardzod okąłdnie bo cieżko ole domyć) i tak dwa razy w tygodniu
do tego szampony wax i maska raz w tygodniu

z keratyna jest ten plus ze ona ratuje zniszczone juz wlosy...poprawia o 100% ich wyglad bo wprasowuje sie na cieplo ja we wlosy (a to naturalny budule wlosa) ale nie regeneruje tak jak maski...włosy sie nie pusza...są błyszczące...i sie nie kreca :P prostownycy prze ostani rok używałam mozę 5 razy a kiedys prostowałam co drugi dzien :)
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 14 lip 2013, o 14:37

Na dobrą sprawę wszystko działa póki używasz.

Ampułki są skuteczne... robi się to takimi sesjami z przerwami. Ja nie widziałam ale kolezanka chwali i włosy utzrymywały kondycję nawet między sesjami. Raczej nikt by nie używał czegoś byle zapłacić dla zasady. Używa i poleca - znaczy, że jest zadowolona.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez limonka » 14 lip 2013, o 17:22

Po wakacjach .... :? Maly zaczal chodzic na wakacjach, wiec napewno nie zapomnimy:) Odnosnie kreatyny to moj fryzjer zaprzestal robic tych zabiegow ze wzgledu na to ze byly niezdrowe
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Jak się czujesz?

Postprzez pozytywnieinna » 14 lip 2013, o 19:12

:P a ja przed :) :p
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 14 lip 2013, o 19:27

a ja w trakcie :D
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości