Często sobie to powtarzam

Problemy związane z depresją.

Często sobie to powtarzam

Postprzez Loki86 » 30 maja 2007, o 00:40

Nie wiem co może to oznaczać ale często sam do siebie szepcze składaj±c dłoń w kształt podobny do broni i przystawiaj±c sobie do szyi "tylko wzi±ć pistolet i strzelić sobie w ten pusty łeb". W zasadzie nie wiem czy tego chce ale mam to do¶ć często. Wcze¶niej gdy zrobiłem prawko jad±c samochodem często miałem ochotę skręcić na przeciwległy pas i wjechać w pędz±c± ciężarówkę. W zasadzie za często się nad tym nie zastanawiałem czemu tak jest i dlaczego tak często mam takie dziwne odczucia i ci±goty. Nawet nie próbuję spełniać tych ci±got ale je mam głęboko w sobie. Czy kto¶ z was też czasami tak ma lub miał. To chyba nie jest zwi±zane z depresj± prawda ??
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Postprzez Iza81 » 30 maja 2007, o 10:09

mam podobne odczucia... chodz±c po ulicy, gdy jedzie tramwaj lub autobus mimowolnie się u¶miecham, bo wyobrażam sobie pod kołami. oczywi¶cie nie zamierzam spełniać tych fantazji, ale s± one silniejsze ode mnie. No cóż wszystkim innym z mojego otoczenia autobus kojarzy się z ¶rodkiem lokomocji, a mi z szybkim uwolnieniem się od bezsensu życia. id±c po schodach wyobrażam sobie, że spadam i skręcam kark, k±pi±c się widzę siebie w wannie pełnej krwi, stoj±c na balkonie widzę siebie cztery piętra niżej...mogę mnożyć te przykłady, ale nie chcę nikogo zanudzać. nikomu jeszcze o tym nie mówiłam. raz próbowałem... stoj±c na balkonie jak zwykle patrzyłam się w dół, przyszedł mój m±ż i mówi "boję się o..." przerwałam mu pytaj±c: o to, że skoczę? On tylko kwa¶no się u¶miechn±ł i nic nie powiedział, nie wzi±ł tego na poważnie. Nie zamierzam spełniać tych fantazji, ale boję się, że którego¶ dnia co¶ mnie we mnie pękn±ć... te my¶li s± tak nachalne, chociaż ich nie chcę. Czasami naprawdę czuję się jak głupia nastolatka, jakbym cofała się w rozwoju. maj±c na¶cie lat zachowywałam się bardziej racjonalnie niż teraz... Trzymaj się ciepło. nam nadzieję, że Ty również nie zamierzasz spełniać swoich fantazji. trzeba jako¶ przetrwać t± burzę i wierzyć, że jeszcze kiedy¶ wyjdzie słońce, choć na razie nic tego nie zapowiada.
Pozdrawiam Cę mocno
Iza81
 
Posty: 12
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 07:12
Lokalizacja: ŁódĽ

Postprzez Ventia » 30 maja 2007, o 12:30

To mog± być my¶li zwi±zane z depresj±, choć nie musz±. To s± my¶li samobójcze i niestety s± one niebezpieczne, bo je¶li się pojawiaj± to może przyj¶ć taki moment, ze pojawi się my¶l i nie¶wiadomie przyst±picie do działania. Zrobicie sobie co¶, bez planowania itd. Po prostu impuls w danym momencie i działanie... Tutaj przydałyby się chyba leki, które wytłumi± te my¶li
Ventia
 

Postprzez Loki86 » 30 maja 2007, o 21:52

Wiesz teraz mam ciężki okres i sporo kapsułek do łykania (końska dawka lecytyny, magnez, L-karnityna, do tego inne suplementy i odżywki więc nie chce jeszcze bardziej obci±żać w±troby)
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Postprzez Ventia » 30 maja 2007, o 21:58

Loki a po co Ci ta lecytyna i pozostałe pigułki? Ja zażywałam lecytynę i to do¶ć długo, bo miałam problemy z koncentracj± i poprawiała mi tez humor, ale jak zaczęłam mieć problemy ze snem, tzn ¶niło mi się dużo dziwnych rzeczy i był to taki pół sen, to lekarka powiedziała mi, że lecytyna napędza gonitwę my¶li i lepiej żebym j± odstawiła. No ale nie wiem po co ona Tobie?
Ostatnio edytowano 30 maja 2007, o 22:09 przez Ventia, łącznie edytowano 1 raz
Ventia
 

Postprzez bunia » 30 maja 2007, o 22:07

Mysle,ze Ventia ma racje chodz nie o to chodzi,moim zdaniem to nie sa sprawy banalne,przypominaja natrectwa ale nie chce stawiac jakis diagnoz.
Warto to skonsultowac z lekarzem,nie sadze,ze to samo rozplynie sie jak we mgle tym bardziej,ze nie macie kontroli nad tym.
Pozdrawiam Was :wink:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Loki86 » 30 maja 2007, o 22:44

Sesja się zbliża to raz poza tym lecytynę stosuje się też jako suplement diety w treningach siłowych jako jeden z dodatków do tego L-karnityna wzmaga spalanie tłuszczu i przyspiesza transport energii do mię¶ni do tego dochodzi kreatyna zwiększaj±ca wydajno¶ć mię¶ni i pomaga (zreszt± tak jak L-karnityna) je rzeĽbić. Do tego HMB no długo by gadać ogólnie większo¶ć z tych suplementów pomaga w wzmacnianiu i budowie tkanki mię¶niowej. A niestety mam sporo tłuszczyku do spalenia :/ Przez zimę i wieczne rozjazdy samochodem znacznie przytyłem no i wiadoma sprawa człowiek chce sie czuć dobrze we własnym ciele :)

ps. Iza mam nadzieję że twoje wizje ustan± trzymaj się ciepło
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Postprzez Ventia » 30 maja 2007, o 22:55

Ok tylko żeby¶ nie przesadzał z dawk± tego wszystkiego, mam nadzieję, że jaki¶ lekarz lub farmaceuta pomagał Ci w ustalaniu dawek tego wszystkiego a nie robiłe¶ tego sam. Mam nadzieję, że te my¶li znikn±, ale idĽ do lekarza z tym, bo to może okazać się niebezpieczne.
Ventia
 

Postprzez Loki86 » 30 maja 2007, o 23:16

Czytałem kilka ksi±żek na temat suplementacji więc spoko ;)
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Postprzez Ventia » 31 maja 2007, o 08:11

Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że to były m±dre ksi±żki...
Ventia
 

Postprzez gagusia » 31 maja 2007, o 13:54

trochę to zastanawiaj±ce. pogadaj o tym z psychologiem. pozdrawiam
gagusia
 
Posty: 32
Dołączył(a): 28 maja 2007, o 10:32
Lokalizacja: okolice Warszawy

Postprzez Loki86 » 31 maja 2007, o 18:13

Dawno się o mnie nikt nie martwił Ventia :) nie no ksi±żki były m±dre a dawki i substancje s± jak najabardziej przetestowane sprawdzone i opatentowane więc niema się o co bać :) Jak będ± widoczne efekty to dam znać :)
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Postprzez gagusia » 31 maja 2007, o 18:56

mój m±ż przeczytał twój temat i twierdzi że w twoim wieku miał podobne odczucia. trwało to jaki¶ czas.... skończyło się wraz z założeniem rodziny i nigdy już nie wróciło. może pod¶wiadomie czego¶ ci brak?? jeste¶ w szczę¶liwym zwi±zku? pozdrawiam
gagusia
 
Posty: 32
Dołączył(a): 28 maja 2007, o 10:32
Lokalizacja: okolice Warszawy

Postprzez Loki86 » 31 maja 2007, o 19:43

Jeszcze pół roku temu byłem w szczę¶liwym zwi±zku z dziewczyn± któr± bardzo kochałem i nadal kocham. Niestety zwi±zek zakończył się bardzo burzliwie (jednak kiedy z ni± byłem też miałem te my¶li jednak bardzo rzadko w zasadzie tylko t± chęć wjechania pod ciężarówkę) kiedy się tak głębiej nad tym zastanawiam to najczy¶ciej pojawia się to gdy co¶ mnie gryzie jaki¶ problem lub jest ciężka sytuacja. To chyba taka pokusa pój¶cia na łatwiznę
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Postprzez gagusia » 31 maja 2007, o 21:07

nie jest tak Ľle skoro sam sobie to wszystko u¶wiadamiasz. my¶lę , że masz rację. wszyscy chcemy i¶ć t± łatwiejsz± drog±. wierzę , że to tylko niegroĽne fantazje. kontrolujesz je. sam o nich piszesz i je sobie u¶wiadamiasz. głowa do góry. u¶miechnij się :lol: i odrzuć te pokusy. pozdrowionka
gagusia
 
Posty: 32
Dołączył(a): 28 maja 2007, o 10:32
Lokalizacja: okolice Warszawy


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 286 gości

cron