Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez ewka » 5 cze 2013, o 23:34

ewka napisał(a):
caterpillar napisał(a):takie dziecko jak nie ma kolek to je i spi :wink:

Jeszcze siku i kupa:)

Ale nie ma się co bać!!!
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: Jak się czujesz?

Postprzez limonka » 5 cze 2013, o 23:55

caterpillar napisał(a):
jednak ma trzy tygodnie,

kurcze to taki maluch no to niedziwie sie ,ze masz stresa ja ostatnio spzedawalam wozek mojej znajomej ,ktorym jezdzilam codziennie prawie 3 lata i zapomnialam jak sie sklada, naklada itd wiec z tak malym dzieckiem tez pewnie bym miala lekkiego stresa.

ale wierze ,ze dasz rade takie dziecko jak nie ma kolek to je i spi :wink:
napewno dalas rade :mrgreen: powiem wam jednak ze mimo ze mam swoja trojke zawsze mam lekka obawe pilnowac cudzych niemowlakow... szczegolnie jak w gre wchodza kolki lub jak nie znam dziecka :bezradny:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja7 » 6 cze 2013, o 07:12

biscuit napisał(a):może jakiś mocno egzotyczny kanibal
się skusi na ten drogi (nam tu wszystkim)
regionalny słowiański specjał :D

A ja nie polecam ciasteczka,bo jest z pośledniej mąki zapaskudzonej kupami myszy polnych.
impresja7
 
Posty: 938
Dołączył(a): 25 lis 2012, o 11:05

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 6 cze 2013, o 12:05

Smerfetka daj znac jak Ci poszlo!

Limonka tez bym miala lekkie obawy z obcym maluchem.
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 6 cze 2013, o 12:10

Probuje uspic, zaraz wyjdziemy na taras bo na dworze szybko usypia a od rana w domu nie moze dluzej niz na 5 min, dwie kupy już byly zanim przyjechalam także UFF :D na razie nie placze, czasem pojekuje. Oby tak jeszcze przez kilka godzin! Ale kazdy jek a mi szybciej serce bije od razu
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 6 cze 2013, o 13:17

smerfetka spoko masz dziecko w wozku nie bombe ;)

moze jedz z nim do parku wozek+ruch=spanie
raczej sprawdza sie u wiekszosci dzieci ;)
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 6 cze 2013, o 16:18

Niestety maja takie schody na ulice ze sama nie będę ryzykowac :/ przez moment było ciezko, obudzil się i w ryk jesc, do butelki nie nalalam, a w poprzedniej było już malo, pielucha zasikana, on oblany, ja oblana, pozniej i sofa i dvd jeszcze mlekiem oberwala :D ale mam szkole zycia, ale wtedy mi nie było do smiechu, on ryczy, wszystko mokre, pupa gola....ech....

Ja nie wiem jak ja go przewijam ze po siku znowu ma mokra bluzeczke :/ podlozylam pod to mokre bo spi i nie chce go budzic, a moze powinnam ? Jeszcze tylko godzinka i mama wroci a ze mnie stres splynie jak po kaczce :)
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez ewka » 6 cze 2013, o 18:26

No i dałaś radę Smerfetka. Pierwsze koty za płoty. Brawo!
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 6 cze 2013, o 19:27

Dziewczyny, poprosiłam Impresję o zdjęcia, wkleiła je, za co dziękuję, i po co te zlośliwości? :bezradny:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez limonka » 6 cze 2013, o 20:18

smerfetka0 napisał(a):Niestety maja takie schody na ulice ze sama nie będę ryzykowac :/ przez moment było ciezko, obudzil się i w ryk jesc, do butelki nie nalalam, a w poprzedniej było już malo, pielucha zasikana, on oblany, ja oblana, pozniej i sofa i dvd jeszcze mlekiem oberwala :D ale mam szkole zycia, ale wtedy mi nie było do smiechu, on ryczy, wszystko mokre, pupa gola....ech....

Ja nie wiem jak ja go przewijam ze po siku znowu ma mokra bluzeczke :/ podlozylam pod to mokre bo spi i nie chce go budzic, a moze powinnam ? Jeszcze tylko godzinka i mama wroci a ze mnie stres splynie jak po kaczce :)
to gratulacje ciociu:):) wiedze ze swietnie sobie radzisz:)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biszkoptowa91 » 6 cze 2013, o 21:37

smerfetko, takie doswiadczenia na pewno sie przyda w przyszlosci :D
A ja dzisiaj mialam meczacy dzien.. mega mega meczacy.. zreszta caly ten tydzien wykonczyl mnie psychicznie i fizycznie..marze juz o wakacjach, o sloneczku, o jeziorku, o rowerach, o plywaniu no i zeby sie w koncu wyspac.. alee jeszcze 2 tygodnie spiny i bedzie luuuuuzik a wtedy to bede juz najszczesliwszym czlowiekiem na swiecie 8)
biszkoptowa91
 
Posty: 398
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 16:39

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 6 cze 2013, o 21:57

Honest napisał(a):Dziewczyny, poprosiłam Impresję o zdjęcia, wkleiła je, za co dziękuję, i po co te zlośliwości? :bezradny:


Chyba z nudów :roll:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez zajac » 6 cze 2013, o 22:21

Impresja napisał(a):Objeździliśmy bardzo dużo malowniczych małych miasteczek alpejskich ,bo uwielbiam Austrię ,to piękny kraj,malowniczy,estetyczny ,bogaty i dumny ze swojej tożsamości narodowej,bogaty w kulturę muzyczną.

Bardzo mi się podoba to zdjęcie z kościołem na tle gór. Piękny pejzaż, a na dodatek fajny kontrast między majestatycznymi górami a tą małą uliczką z małymi ludzikami krążącymi wokół swoich małych spraw... Niesamowite miejsce.
zajac
 
Posty: 786
Dołączył(a): 18 kwi 2009, o 23:11

Re: Jak się czujesz?

Postprzez limonka » 6 cze 2013, o 23:17

mahika napisał(a):
Honest napisał(a):Dziewczyny, poprosiłam Impresję o zdjęcia, wkleiła je, za co dziękuję, i po co te zlośliwości? :bezradny:


Chyba z nudów :roll:
tez mysle ze te ZLOSCLIWOSCI na forum sa czesto z nudow :bezradny:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 6 cze 2013, o 23:44

dzieki dziewczyny :D byl jeden moment kryzysu malego, w butelce resztki mleka, tak zasikal pieluche ze jak wstal juz trzeba byla zmienic, ale ryk bo glodny, dalam mu ta butelke, oblal i mnie i siebie, chcialam zeby mu sie najpierw odbilo zanim zaczne akcje pielucha, ale dalej ryk bo glodne, mi serce sie kroi, jak go zostawic i isc nalac druga butle? i pielucha juz nie trzymala w sobie...tu go chce przebrac tu placze bo glodny, moje ubranie mokre, jego mokre, dupsko gole, pusta butla, ale nie trwal ten zamet dlugo ;) w ostatecznosci wyszlismy zwyciesko...procz oblanej sofy i dywanu bo zle zakrecilam butle i wlasnego ubrania ;) ale ogarnelam ostatecznie sytuacje :)

za to na koniec dalam popis...siostra dzwoni zebym otworzyla drzwi (sa pierwsze wejsciowe, korytarz i dopiero pozniej do jej domu i sasiada) no to ja koc na malego by nie zawialo (chwala Bogu mialam go na rekach i nie skusilo mnie go zostawic w domu na ten ulamek sekundy) ale zapomnialam ze u niej teraz drzwi zatrzaskowe, i zatrzasnelam z kluczami w srodku :shock: az mi sie goraco wtedy zrobilo.

jak by nie bylo, uwazam ze spisalam sie dobrze jak na pierwszy raz :D koniec opowiesci. dobranoc!
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 78 gości