Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez impresja7 » 12 maja 2013, o 20:10

Księżycowa napisał(a):ale poza nią narzekać można na wszystko, tylko po co? Co to daje? Nic poza większą frustracją na pogodę wokół, która i tak się nie zmieni jak ponarzekamy i chodzimy wściekli źli na coś, co sobie sami wmówiliśmy...

Ja na przykład od jakiegoś czasu nie lubię ciepła i upału przez fobie ale w tym roku postanowiłam się nie dać i wychodzę... nie nastawiam się anty i jest mi łatwiej :)
Teraz nie czuję pzrygnębienia w ogóle... we wszystkim mozna znaleźć jakieś pozytywy - ja dopiełam kaptur do kurtki, bo ostatnio pada a tak się składa, ze kurtka z nim super wygląda :D
A jak zacznie lać, to ostatnio dostałam fajny parasol.... :)


Oooooooo to cos nowego ,rozwijasz się

Czyli jednak można mieć dobre nastawienie do życia ,a jak ja tu kiedyś wyrażałam swój optymizm to Sanna, Podniebna mahika , kasiorek i tym jej podobni nazywali mnie gównem na nartach........to teraz wy tym jesteście? z powodu dobrego nastawienia? :?
impresja7
 
Posty: 938
Dołączył(a): 25 lis 2012, o 11:05

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Sanna » 12 maja 2013, o 20:41

impresja7 napisał(a):Czyli jednak można mieć dobre nastawienie do życia ,a jak ja tu kiedyś wyrażałam swój optymizm to Sanna, Podniebna mahika , kasiorek i tym jej podobni nazywali mnie gównem na nartach........


Impresiorku, nie wiem czy Ty nie bierzesz leków, czy bierzesz ich za dużo, czy robisz z nimi jakieś eksperymenty, ale spróbuj raz wziąć zgodnie z zaleceniami i przeczytaj to co napisałaś.

To jest tak głupie, że aż naprawdę śmieszne :).

Napisz coś jeszcze, plisss.
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 12 maja 2013, o 21:06

nazywali mnie gównem na nartach........


powtarzasz to jak mantre

a nikt nigdy Cie tak nie nazwal
z tego co pamietam to byla historia czyjejs kolezanki ,ktora wjechala na nartach w kupe

jesli wkleisz ten cytat to i udowodnisz to to odszczekam .
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 12 maja 2013, o 21:08

impresja7 napisał(a):Czyli jednak można mieć dobre nastawienie do życia ,a jak ja tu kiedyś wyrażałam swój optymizm to Sanna, Podniebna mahika , kasiorek i tym jej podobni nazywali mnie gównem na nartach........to teraz wy tym jesteście? z powodu dobrego nastawienia? :?


Dobre nastawienie i widzenie pozytywów to jedno i to o czym pisałam. Pisałam też, że nie skrytykowałabym żadnych problemów i depresji, tak jak Ty kiedyś napisałaś mi i Biance, że w porówaniu z kimś tam powinnyśmy się wstydzić, że narzekamy. Ja nic takiego nikomu bym nie napisała.
Bo jest różnica w szukaniu winy we wszystkim tylko nie w sobie a tym, że niezależnie jak ktoś widzi czyjeś problemy i co o nich uważa nie powinien ich minimalizować tylko dlatego, że jego zdaniem inni mają ważniejsze.
A tak właśnie Ty byłaś u przejma m.in mnie i Bianke (pamiętam jak dziś) potraktować, więc nie porównuj mnie do siebie, bo mam zdecydowanie wiecej empatii i zrozumienia dla ludzi i ich problemów od Ciebie, ponieważ co bym o czyimś problemie nie uważała, to nie minimalizuje go.

Pisząc post, który zacytowałaś miałam na myśli podejście do życia w ogóle a nie depresje i problemy, które mogą ludzi przerastać.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 12 maja 2013, o 21:14

brakuje mi po prostu slow na to co sie ostatnio tu dzieje.

ugryze sie w jezyk lepiej i nie doleje oliwy do ognia.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Sanna » 12 maja 2013, o 21:21

caterpillar napisał(a):
nazywali mnie gównem na nartach........


powtarzasz to jak mantre

a nikt nigdy Cie tak nie nazwal
z tego co pamietam to byla historia czyjejs kolezanki ,ktora wjechala na nartach w kupe

jesli wkleisz ten cytat to i udowodnisz to to odszczekam .


Ja pamiętam , bo to ja napisałam - to była zasłyszana od kolegi historia o dziewczynie, ponoć studentce AWF, która w czasie zajęć odjechała na bok w las za potrzebą, zrobiła ową kupę na narty, i nie wiedząc o tym, przejechała z ową kupą na tylnej części nart przed całym szpalerem członków grupy. Potem , jak pamiętam, w ramach wygłupów rozwinęłyśmy twórczo opowieść w jakiś krwawy horror, że owa studentka mści się na świadkach tego zdarzenia i po kolei ich likwiduje.

Impresiorek ma jakieś omamy i wizje, zdaje się.

( cholera, teraz mi to przyszło do głowy.... albo to ona była tą studentką AWF i dlatego wciąż męczy ten temat???!!!!)
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Sanna » 12 maja 2013, o 21:24

W każdym bądź razie sugestia, że pewne grono z PT, wskazane po kolei z nicka, optymistów nazywa ,, gównem na nartach", to są po prostu najczystsze opary absurdu :mrgreen: .
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 12 maja 2013, o 21:37

impresja7 napisał(a):
Księżycowa napisał(a):mahika , kasiorek i tym jej podobni nazywali mnie gównem na nartach........to teraz wy tym jesteście? z powodu dobrego nastawienia? :?

Nie prZyznaję się do winy. Zdecydowanie!
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 12 maja 2013, o 21:39

Ja też się nie przyznaje, jak najbardziej ale Mahika, pokręciłaś cytaty :P
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 12 maja 2013, o 21:41

Być moze, kręci mi się w głowie :P
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Sanna » 12 maja 2013, o 21:44

Panie i Panowie, Forumowiczki i Forumicze, Czytelniczki i Czytelnicy, miło nam zapowiedzieć na dziś niesamowity, jedyny i niepowtarzalny:
,, Wieczór z Kupą! ( na nartach)"

TA DAM !!!
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 12 maja 2013, o 21:45

Phiii.
Wiosna jest!
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Sanna » 12 maja 2013, o 21:46

No tak, wiosna..... ciężko się jeździ na nartach.
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 12 maja 2013, o 21:48

Za to można ryć w ziemi, co też zamierzam jutro robić.
Jupiiii :haha:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Sanna » 12 maja 2013, o 21:57

Planuję nabyć kawałek ziemi i też sobie będę ryła :).

Mam taki ulubiony od zawsze obraz z ogrodem i chciałabym stworzyć ogród, który oddawałby to coś:
www.google.pl/imgres?imgurl=http://www. ... A&dur=3504

Na pewno będą tam malwy. Bardzo mi się podobają.

A Co u Ciebie rośnie albo będzie rosło ?
Ostatnio edytowano 12 maja 2013, o 21:57 przez Sanna, łącznie edytowano 1 raz
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości