Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez marie89 » 2 maja 2013, o 00:19

smerfetka0 napisał(a):I oblany.... :(



Masz wyniki czy tak czujesz?
marie89
 

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 2 maja 2013, o 09:30

marie89 napisał(a):
smerfetka0 napisał(a):I oblany.... :(



Masz wyniki czy tak czujesz?


Wyniki za dwa miesiace, ale nie bedzie co tam sprawdzac u mnie więc nie mam się co nawet ludzic :/ dwa miesiace wakacji, znowu poprawki, a dyplom pewnie za rok bo mam jeden z poprzedniego roku nie zdany. Z szacunku nie będę klnac tutaj :(
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 2 maja 2013, o 10:22

Winogronko7 napisał(a):Kurde kumpela powiedziała mi dziś ,,ej dupsko ci urosło" :evil:


Winogronko, takie komentarze wynikają z zazdrości. Następnym razem jej powiedz - "a Tobie mózg zmalał" :mrgreen:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 2 maja 2013, o 10:23

smerfetka0 napisał(a):
marie89 napisał(a):
smerfetka0 napisał(a):I oblany.... :(



Masz wyniki czy tak czujesz?


Wyniki za dwa miesiace, ale nie bedzie co tam sprawdzac u mnie więc nie mam się co nawet ludzic :/ dwa miesiace wakacji, znowu poprawki, a dyplom pewnie za rok bo mam jeden z poprzedniego roku nie zdany. Z szacunku nie będę klnac tutaj :(


Smerfetko, przykro mi. Ale jeszcze zaczekałabym na wyniki :cmok:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 2 maja 2013, o 11:13

KATKA napisał(a):jestem zombi w te "majówkę " :P dziś z łózka nie moglam sie zwlec serio...wczoraj kładliśmy sie spać o 5...w sumie to juz dzisiaj...a pobudka o 9 :)
ale poszlam z psiami na spacer do lasu, który leży 3 kroki od naszego mieskzania nowego...i mi sie życ znów zachciało...ptaszki, wewiórki :P normalnie jak na wakacjach :)
teraz pakowanie ostatnich rzeczy ( a kupa tego jeszcze) i witaj Poznaniu ponownie...
ciesze sie...ale bedzie mi strasznie brakowac tego mieskzania....jeziora niedaleko...wszystkiego :( 6 lat tu spędziłam (plus dzieciństwo przyjeżdzajac do dziadków)...zawsze chciałam tu mieszkac a teraz zostawiam to miejsce :( to drugi taki poważny krok w moim życiu po wyprowadzce od rodzicow ;)
te sciany widziały wszystkie 3 moje zwiazki :P wszystkie moje łzy...próby pozbierania się-były azylem :)
i psiaki i koty od zawsze tu mieszkały...
ale mi sie na sentymenty zavrało :roll:



WSTAWAJ KATKA!!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale pomysl jakie to bedzie uczucie, jak się walniesz na swoje wyrko w swoim nowym mieszkanku :mrgreen: Naprawde gratuluję! I fajnie, ze masz takie wspomnienia z poprzedniego lokum. To piękne.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 2 maja 2013, o 11:25

Smerfna. Ja trzymam kciuki do końca :)

Cześć Honest! :cmok:

Ale wczoraj zabalowałam. Pierwszy raz byłam na takim gitarowo-metalowym koncercie 8) Chyba kupię sobie glany :) Bo wczoraj w liliowym sweterku to tak średnio... :lol:
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 2 maja 2013, o 11:32

Winogronko, na pewno wygladałaś cudnie!!!!!!!!!!! :cmok:

A ja się dziś dowiedziałam, ze jestem alergiczką. Tata poszedł z moimi wynikami do lekarza. A ostatnio i stwierdzono u mnie wole tarczycowe. Przestane chodzić do lekarza, bo ciagle ostatnio coś mi znajdują 8)
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 2 maja 2013, o 11:52

Nie wolno tego lekceważyć!
A na co jesteś uczulona?
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mariusz25 » 2 maja 2013, o 13:32

ide dzis do pana doktora z wynikami trzymajcie kciuki by bylo ok wszystko
mariusz25
 
Posty: 779
Dołączył(a): 8 maja 2007, o 18:22

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 2 maja 2013, o 13:56

to prawda honest
ignorowanie alergii moze prowadzic np do bialaczki , bo organizm musi caly czas walczyc z alergenami i w ten sposob oslabia sie uklad immunologiczny itd.

czasem wystarczy odlozyc na jakis czas cos co powoduje alergie i potem mozna wprowadzac powoli (no zalezy jak silna alergia , bo mozna miec rozne stopnie)


generalnie alegie sa powodem wielu chorob i nawet nie mamy pojecia ,ze to wlasnie jest przyczyna naszych dolegliwosci

ja w te wakacje chce zrozbic testy
troche to kosztuje ale coz :roll:




Mariusz- kciuki :!:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 2 maja 2013, o 14:56

Cat, nie wiedziałam o tym, że to takie groźne. A Ty na co masz uczulenie?
Powinnam jeszcze pogłębic badania. Ogólnie to u mnie zaczęło się z 8 lat temu nad morzem - wylądowałam w szpitalu na wakacjach. Leżałam na chirurgii i lekarze nie wiedzieli co mi jest. Potem na studiach dwa razy ostra pokrzywka na dużym obszarze ciała. I spokój, a w zeszłe wakacje 2 razy takie pokrzywki na nogach, że hej! I prawie zawsze ten sam powód - kontakt z wodą z jeziora lub morską.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez limonka » 2 maja 2013, o 15:11

honest, ja mam fatalna alergie...w PL bylam odczulana 2 lata pod rzad i nie mialam alergii okolo 9 lat...dopiero w tamtym roku mi wrocila, ale i tak duzo lagodniejsza..zamierzam odczulic siebie i najstarszego syna bo on ma rowniez silna alergie na przelomie maja i czerwca...lekarka powiedziala ze moze to doprowadzic do astmy..w tym roku wiosna przyszla pozno, wiec nie jest tak zle. odczulenie ktore mialam w pl nie jest tu zaaprobowane, :roll: :roll: to co jest to klucie przez 23 tygodnie :twisted:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 2 maja 2013, o 15:14

Limonko,

szkoda, że dopiero za jakiś czas planujesz przyjazd do PL bo tak to załatwiłabyś sprawę podczas pobytu. To, że alergia może prowadzic do astmy to wiedziałam, ale nie wiem czy często tak sie dzieje? A Ty na co masz uczulenie?
Mnie jeszcze ta tarczyca dochodzi.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 2 maja 2013, o 15:30

Honest witam w klubie alergików :P teraz najlepszy czas :twisted: wszystko w pełni kwitnie ;P
z tarczyca maskakra... :bezradny:

przewalam ostatnie ciuchy...od dwóch dni spalismy na nowym...o ile te kilka godzin mozna spaniem nazwac ;)
tylko psy jeszcze sie nie mogą przyzywczaić i całe szczęśliwe wracają na stare śmiecie...
bardzo martwie się o koty...chce je przenieśc na gotowe żeby zminimalizować stres ale i tak bez paniki sie pewnie nie obejdzie :evil:

w ogole to gdzie słońce??!! :nerwus:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 2 maja 2013, o 15:35

Katka, to ile Ty masz kotów? Dwa psy i koty jeszcze??? Ja kurna z jednym sierściuchem nie nadązam wałkowac ubrań :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Wałek mamy wszedzie - dom, praca, samochód...
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości

cron