Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 28 kwi 2013, o 01:01

Ogólnie to wyprowadzałam się raz... i żadnego stresu nie pamietam mimo, że miałam znacznie mniejsze

no kurcze ja sie przeprowadzalam w 9 miesiacu ciazy i potem 2 razy z malym dzieckiem , gdzie trzeba bylo posprzatac oddawana chate, przygotowac druga i rozladowac ze 3 wielkie vany . wszytko to z paletajacym sie maluchem pod nogami.

wypoczac sie nie da ani olac sprzatania,
bo dziecku nie da sie wyciagnac baterii na 12 godzin jak wstake o 7.00 to trza wstac i nakramic i przypilnowac a najlepiej jak najszybciej ogarnac mieszkanie ,zeby sobie krzywdy nie zrobilo i mialo miejsce do zabwy.

pamietam podczas przeprowadzki
podczas przewijania, doslownie w ulamek sekundy moje dziecko zlapalo z ziemi walajaca sie monete i polknelo :shock: .

na 2 giej przeprowadzce okazalo sie ,ze w chacie zepsol sie boiler i niemielsimy przez tydzien ogrzewania i goracej wody a byl to listopad .

wiec wszedzie dokokola syf, ty brudna nie mozesz sie wykapac ,
w zimnej chcie z malym dzieckiem.

nie wszystko da sie przewidziec i ulozyc zgodnie z planem :bezradny:
dlatego jestem chora jak slysze slowo przeprowadzka :?
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 28 kwi 2013, o 04:19

No wyobraź sobie Cat, że mi też nikt nie posprzątał ani nie po układał w wynajmowanym mieszkaniu, (może nikt o tym nie wie, bo ja się z takich 'dramatów' nie użalałam po prostu, bo mam poważniejsze problemy ) mało tego jak wracaliśmy do rodziców malowaliśmy ściany sobie również itp. mimo, że rzygać mi się chciało na mieszkanie z nimi, to nie narzekałam, że musze to i inne rzeczy sobie zrobić.

Nie rozumiem dlaczego tu wszyscy gadają do mnie jakbym w raju siedziala co najmniej i to własnie dlatego nie ja wchodzę w schematy, tylko tutaj robicie tak samo jak mi w domu - wmawiacie, że inni mają gorzej, nawet Ci, co muszą pośmigać trochę, zeby sobie mieszkanie umeblować ...
Obłęd ale spoko, w domu umniejszali moje problemy non stop i może dlatego teraz jest jak jest własnie... i żeby nie było od razu zaznaczam, że mimo, że tak uważam nie zamierzam siedzieć na dupie i nic nie robić mając pretensje do świata za to, co mnie spotkało, co już mi to między wierszami zostało zarzucone i sorry ale nie dam sobie tego wmówić.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 28 kwi 2013, o 10:19

...
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 28 kwi 2013, o 10:53

Dziewczęta! Zakończmy już może ten temat kto ma w życiu gorzej.

:D Miłego dnia!
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 28 kwi 2013, o 11:02

Ja mam lepiej 8)
Choć mogłoby być trochę cieplej :P
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 28 kwi 2013, o 11:09

dzis ja mam najgorzej bo jutro mam egzamin :stres: :stres: :stres:
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 28 kwi 2013, o 11:43

Księżycowa, to ty umniejszasz problemy innych. , To ty wyśmiałas problem Katki[/b]a teraz obracasz kota ogonem i wmawiasz innym, ż to ciebie zaatakowano.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 28 kwi 2013, o 11:45

A u mnie deszczowa pogoda i 8 stopni... Martwię się jedną sprawą i tak jakoś nie mogę oderwac mysli od tego... Ale cieszę się bardzo, bo ważę 60 kg :haha: Czyli w niecały rok zeszczuplałam 10!!!!! Zupełnie inaczej człowiek się czuje :mrgreen:

Miłej niedzieli! :heyka:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 28 kwi 2013, o 11:46

smerfetka0 napisał(a):dzis ja mam najgorzej bo jutro mam egzamin :stres: :stres: :stres:



A ja myslałam, że jutro bedziesz miała najgorzej? Ale tak serio, to powodzenia! :cmok: Obyś z nauka jak rakieta leciała!
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mahika » 28 kwi 2013, o 12:04

Jutro to pójdzie i zda.
Dziś się nakręca, to ma najgorzej 8)
Smerfetka, będzie dobrze, zobaczysz.
Jutro będziesz miala to za sobą!
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biszkoptowa91 » 28 kwi 2013, o 12:43

ee no w sumie to ja tez nie mam zle :D ale nie powiem, mogloby byc lepiej, przydaloby sie jakies meskie ramie u boku :D
od wtorku kilka dni czilałtu, odpoczynku od wszystkich i wszystkiego, a potem zakasuje rekawy i biore sie ostro do pracy! :)
Smerfna, jak juz mowilam, trzymam mocno kciuki jutro i w srode :kwiatek:
biszkoptowa91
 
Posty: 398
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 16:39

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 28 kwi 2013, o 13:14

mi pomaga osobiscie marudzenie (ale wlasciwie tylko jak chodzi o szkole) no to sobie jeszcze pomarudze
bo to jest tak ze 'wiem cos tam', a duzo tez nie umiem i nie potrafie sie tego nauczyc, i metod do kalkulacji jednego jest kilka, trzeba miec leb jak sklep zeby to ogarnac, no a ja nie mam. wiec albo zdam na minimum albo nie zdam. w tamtym roku tak samo mialam no i nie zdalam.

ale za kciuki wielkie dzieki
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Honest » 28 kwi 2013, o 13:25

Mnie też czasem pomaga marudzenie :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 28 kwi 2013, o 14:53

Honest napisał(a):Księżycowa, to ty umniejszasz problemy innych. , To ty wyśmiałas problem Katki[/b]a teraz obracasz kota ogonem i wmawiasz innym, ż to ciebie zaatakowano.


Tak Honest, niech Ci będzie :bezradny:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez mariusz25 » 28 kwi 2013, o 15:26

czasem mam wrazenie ze zapominacie ze wszyscy w jakis sposob jestesmy zaburzeni...
taka mala dygresja
mariusz25
 
Posty: 779
Dołączył(a): 8 maja 2007, o 18:22

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości