czat

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

czat

Postprzez Bea » 7 mar 2008, o 22:01

proszę o pomoc, chcę wejść na czat-nie potrafię
Bea
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 21:42

Postprzez Filemon » 8 mar 2008, o 16:42

Bea, ja wchodzę na czaty w taki sposób:

1) po lewej stronie, na zielonym tle klikam - Chaty: Wejście

2) pokazuje się strona z opisami czatów, którą przewijam belką do samego dołu i tam jest znowuż napis Wejście powtórzony dwa razy - raz dla czatu ogólnego a drugi raz dla czatu, na którym odbywają się rozmowy z psychologiem - klikam w to Wejście, które mnie interesuje

3) pojawia się strona Regulaminu czatów, którą znowu przewijam belką do samego dołu i tam znowu klikam w napis Wejście

4) pojawia się "tabliczka" do wpisania loginu i hasła - wpisuję, klikam OK i ląduję na stronie, gdzie jest już tylko mała tabelka z wymienionymi ponownie dwoma czatami - Ogólny i Pomocowy - zatem klikam w nazwę tego, o który mi chodzi i... ląduję na czacie - pojawia się okno rozmowy :)

Pozdrawiam :)

(piszę trochę z pamięci, więc mam nadzieję, że nic mi się nie pomyliło ;) )
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez Bea » 8 mar 2008, o 22:29

robię to krok po kroku jak ty i pisze nieprawidłowy login:(
Bea
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 21:42

Postprzez Filemon » 8 mar 2008, o 22:57

- może masz wciśnięte CapsLock?

- może jakaś pomyłka w haśle?

Jeśli Ci się nie uda, to może spróbuj napisać do admina prośbę o podpowiedź co do Twego loginu i hasła, bo może coś Ci się pomieszało...

Ja już dobrze nie pamiętam, ale zdaje się, że (chyba???) jakoś osobno rejestrowałem się na czacie a osobno na forum - rozejrzyj się może jeszcze i sprawdź to, czy nie jest przypadkiem wymagana taka osobna rejestracja.
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)


Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 278 gości