Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 20 kwi 2013, o 02:34

jest tu kto? :cry: :cry:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biszkoptowa91 » 20 kwi 2013, o 12:07

i jak tam limonka, plukalas gardlo ta mieszanka?
Księżycowa, co sie dzieje? jakie nowe wyzwania przed Toba?
wszyscy trzymamy kciuki zeby sie udalo :kwiatek:
biszkoptowa91
 
Posty: 398
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 16:39

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 20 kwi 2013, o 13:18

dziękuję biszkoptowa ale nie tylko o to chodzi. Przy okazji okazało się, że nie ma osoby, z którą mogę porozmawiać a strasznie potrzebowałam się wygadać, bo mimo, że sytuacja się poprawia, to ja mam obawy czy dam radę.... chciałam z kims pogadać po prostu:( Przeliczyłam się, bo mój facet wolał oglądac TV i mi odpowiadac półsłówkami i przytakiwać :( .
Nie spodziewalam się tego... Poczułam się jak w domu... moja mama robiła to samo :(. Nigdy jej nie obchodziłam:(
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez marie89 » 20 kwi 2013, o 14:12

Tak naprawdę to sami musimy pokonywać swoje lęki... Nikt nas nie wyręczy.

Księżycowa stoisz pewnie przed trudnymi decyzjami. To naturalne, że się denerwujesz... nie jesteś pewna czy wszystko się dobrze ułoży... Rozmyślanie o tym co może nie wyjść raczej nie doda Ci odwagi;) Po prostu działaj, a czas pokaże. Uszka do góry :kwiatek:
marie89
 

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 20 kwi 2013, o 14:22

Nie chciałam być wyręczona, tylko wysłuchana :(

Dzięki marie :kwiatek:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez marie89 » 20 kwi 2013, o 14:29

Oj.. Nie chodziło mi o nic złego :pocieszacz: Po prostu wiesz, jasne można z kimś porozmawiać,poradzić się, ale i tak zostajemy z tym co nas gryzie sam na sam i sami musimy podjąć decyzje.
marie89
 

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 20 kwi 2013, o 14:49

wiem, że nie chciałaś marie ;)

Mi właśnie o to chodzi, że na tą zwykłą rozmowę liczyć nie mogłam ... ech nie ważne... kolejny taki układ w zyciu. Być ze sobą tak po wierzchu... jednak to prawda, że przyciągamy do siebie to, co zwykle było w domu ... chyba muszę się z tym pogodzić :cry:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez limonka » 20 kwi 2013, o 15:51

biszkoptowa91 napisał(a):i jak tam limonka, plukalas gardlo ta mieszanka?
Księżycowa, co sie dzieje? jakie nowe wyzwania przed Toba?
wszyscy trzymamy kciuki zeby sie udalo :kwiatek:

Dzieki ze pytasz:) Otoz bylam u lekarza.. Nie mam Anginy tylko zapalenie gardla.. Polecil brac vit c, I dal antybiotyk jakby nie przeszlo .... Kurwa wlasnie dzwoni moja kolezanka... 30 lat w srode okazalo sie ze ma bialaczke :(:(:(:( siedze I rycze... Ciezko mi sie opanowac....
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 20 kwi 2013, o 16:42

Ja pierdziele. I uświadamiamy sobie jakie to życie jest kruche. Bardzo smutne :(
Miejmy nadzieję, że wszystko dobrze sie ułoży.
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biszkoptowa91 » 20 kwi 2013, o 17:23

ehhh mloda :(
ale bialaczka to jeszcze nie wyrok.. mam znajomego ktory przez to przeszedl...
ale wcale sie nie dziwie ze to wplynelo tak na Twoj humor, ciezko przejsc do porzadku dziennego nad takimi sprawami, ze mlodzi ludzie choruja na tak ciezkie choroby :( :( :(
biszkoptowa91
 
Posty: 398
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 16:39

Re: Jak się czujesz?

Postprzez limonka » 20 kwi 2013, o 22:29

juz minal pierwszy szok...jest to bliska mi osoba i pierwsz kolezanka jaka poznalam na emigracji...daja jej 80% na wyzdrowienie bo zostal wykryty b.szybko...dziewczyna trzyma sie dobrze...jak na okolicznosci...ma wsparcie rodziny i chlopaka...
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Jak się czujesz?

Postprzez marie89 » 20 kwi 2013, o 22:37

Księżycowa napisał(a):wiem, że nie chciałaś marie ;)

Mi właśnie o to chodzi, że na tą zwykłą rozmowę liczyć nie mogłam ... ech nie ważne... kolejny taki układ w zyciu. Być ze sobą tak po wierzchu... jednak to prawda, że przyciągamy do siebie to, co zwykle było w domu ... chyba muszę się z tym pogodzić :cry:


Nie musisz.

Ktoś mi bliski powiedział mi kiedyś, że gdy jest się razem to nie tylko kiedy jest dobrze, ale przede wszystkim właśnie wtedy, kiedy przychodzą problemy... Powinien był Cię wysłuchać i wesprzeć. Daj mu zrozumieć, że tego potrzebujesz.
marie89
 

Re: Jak się czujesz?

Postprzez marie89 » 20 kwi 2013, o 22:40

Jakiegoś doła załapałam trochę... Całe wolne dni przesiaduję pisząc wszelkiej maści prace na zajęcia. Bokiem mi wychodzą, ale chcę skończyć co zaczęłam. I odetchnąć.

Zastanawiam się tylko czasem co będzie potem... Jak sobą pokieruję.
marie89
 

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 20 kwi 2013, o 22:45

marie89 napisał(a):
Księżycowa napisał(a):wiem, że nie chciałaś marie ;)

Mi właśnie o to chodzi, że na tą zwykłą rozmowę liczyć nie mogłam ... ech nie ważne... kolejny taki układ w zyciu. Być ze sobą tak po wierzchu... jednak to prawda, że przyciągamy do siebie to, co zwykle było w domu ... chyba muszę się z tym pogodzić :cry:


Nie musisz.

Ktoś mi bliski powiedział mi kiedyś, że gdy jest się razem to nie tylko kiedy jest dobrze, ale przede wszystkim właśnie wtedy, kiedy przychodzą problemy... Powinien był Cię wysłuchać i wesprzeć. Daj mu zrozumieć, że tego potrzebujesz.


Dziekuje marie :kwiatek:

Dziś jakby lepiej... moze on nie miał dnia wczoraj, nie zawsze musi być akurat ... mi chyba wyszły jakieś stare emocje wywołane jakimś skojarzeniem chyba...

Dużo masz tej nauki marie?
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez marie89 » 20 kwi 2013, o 23:31

Cieszę się, że czujesz się lepiej;)

Nauki trochę jest, ale nigdy nie było jej mało. Zresztą w dużej mierze tym żyję i tu się odnajduję.
marie89
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 75 gości

cron