Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 18 kwi 2013, o 23:41

nie. mama poszla do przychodni w pl po antybiotyk i wyslala priorytetem ;)

nie slyszalam o plukaniu sola, a ja juz mialam zaawansowane stadium to nie wiem czy by pomoglo
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 18 kwi 2013, o 23:47

plukanie sola zawsze pomaga ale najlepiej ta naturalna gruboziarnista

limonka u nas bardzo duzo ludzi ma albo angine albo jelitowke moje dziecie zaliczylo jeden po drugim a ja jelitowke :?
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 18 kwi 2013, o 23:47

i lody.. na angine mozna jesc lody
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez biszkoptowa91 » 19 kwi 2013, o 00:15

lody ale wodne i w duuuuuuuzych ilosciach :)
ja zawsze plucze gardlo woda z woda utleniona- 2 lyzeczki wody utlenionej mieszasz z 2 lyzkami wody , ogolnie proporcja 1:2 :) i tak jak najczesciej, mi zawsze pomaga, moze sprobuj :)
biszkoptowa91
 
Posty: 398
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 16:39

Re: Jak się czujesz?

Postprzez limonka » 19 kwi 2013, o 03:20

Biszkoptowa pierwsze slysze:) jutro wyprobuje:) cat u nas to Samo tzn. Angina:(
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Jak się czujesz?

Postprzez KATKA » 19 kwi 2013, o 09:10

zmeczona...
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 19 kwi 2013, o 12:21

wierzycie w jakas sile muzyki relaksujacej albo tej do 'koncentrowania sie na nauce i pracy' ??

ja wlasnie od kilku dni przy takiej sie ucze i sama nie wiem co o tym myslec ;)

a jestem juz tak zdesperowana ze nawet od znajomej stolik taki nowy pozyczylam, ladnie go ustroilam, zeby mi sie zachcialo tak jak mi sie nie chce :) troche pomoglo ;) pamietam jak kiedys co roku w wakacje jezdzilismy do tych 'duzych sklepow' (tak mowilam bo u mnie takich nei bylo :) ) na zakupy do szkoly, piorniki, ksiazki, dlugopisy, wszystko praktycznie bylo nowe, segregatory, glupie karteczki kolorowe, zeszyty rozne, ale mi to sprawialo radosc mega :D az sie chcialo uczyc i isc do szkoly. bezpowrotne czasy :(
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez marie89 » 19 kwi 2013, o 14:35

Wiosna za oknem i trudno skupić się na pracy. Dochodzi zmęczenie.

Ja tam smerfna takich "wspomagaczy" nie używam. Właściwie nigdy mi na myśl to nie wpadło. Raczej staram się rozdzielać materiał, jakoś sobie organizować czas pracy, robić co jakiś czas przerwy, oderwać na chwilę myśli od nauki... Dopinguje mnie świadomość, że po coś jednak się uczę, chcę osiągnąć jakiś cel... i jak trzeba siadam i uczę się, jak mus to mus;) bym nie powiedziała sobie potem, że się nie starałam. I powtarzam sobie zrobię tyle ile jestem w stanie.

Ucz się, ale nie katuj:)

Trzymam kciuki :kwiatek:
marie89
 

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 19 kwi 2013, o 15:01

przerwy przerwami ale juz nie bardzo mam czas na podzial materialu i robienie go malymi kroczkami. tylko 10 dni zostalo. do jednego w polowie przygotowana do drugiego w ogole i dopiero jedna trzecia eseju za mna z logistyki wlasnie.

a nie mialas nigdy tak, nie mowie ze teraz ale w gimnazjum ze jak kupilas nowy zeszyt taki wypasiony to ci sie chcialo isc do szkoly by zaczac go prowadzic idealnie ? :lol: ja tak mialam i mam dalej stad sobie urozmaicam ;)
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak się czujesz?

Postprzez marie89 » 19 kwi 2013, o 19:45

Jak miałam ładny zeszyt to nie chciałam go marnować na wiadomości lekcyjne, tylko zaraz bym go na moje bazgrołki, pamiętniki czy "złote myśli" przeznaczyła... :lol:

Nie denerwuj się tak smerfna. Wiem, że to ważne egzaminy, ale uczysz się, starasz. Nie myśl uda się czy nie. Po prostu skup się na nauce;) Ale pamiętaj też, że jesteś tylko człowiekiem. Jedz, daj sobie w ciągu dnia trochę czasu dla siebie, na spacer... Choć odrobinkę.

Ja też mam teraz płyn. Pisanie prac jest wymagające. Poświęcam temu niemal każdą chwilę, ale jak dochodzą obowiązki w domu, obowiązki studenckie, praca - to tych chwil na "twórczość" nie jest dużo. Momentami ogarnia mnie panika. Potem biorę kilka głębokich oddechów i choć odrzuca mnie od tych papierów... próbuję dokończyć co zaczęłam.
marie89
 

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Winogronko7 » 19 kwi 2013, o 21:00

Dziewczyny, Wy tak o nauce... aż przypomniało mi się co mnie czeka w weekend.
a miało być tak pięknie... :lol:
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Jak się czujesz?

Postprzez Księżycowa » 19 kwi 2013, o 21:03

Przede mną wyzwania, których dawno w ogóle nie było w moim życiu... ruszyłam chyba, coś zaczyna się dziać i mam powody by być dobrej myśli. Mam szansę na zmiany, tylko nie wiem czy sobie poradzę, czy to juz ten moment... z drugiej strony szkoda zycia na czekanie... Ale jednak boję się, że nie dam rady i zmarnuję szansę ... :?
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Jak się czujesz?

Postprzez marie89 » 19 kwi 2013, o 22:56

Winogronko7 napisał(a):Dziewczyny, Wy tak o nauce... aż przypomniało mi się co mnie czeka w weekend.
a miało być tak pięknie... :lol:


No przecie będzie pięknie, jak jeszcze nie jest :cmok: :kwiatek:
marie89
 

Re: Jak się czujesz?

Postprzez caterpillar » 19 kwi 2013, o 23:04

nie martw sie likend bedzie zimny i deszczowy :twisted:

:mrgreen:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Jak się czujesz?

Postprzez smerfetka0 » 19 kwi 2013, o 23:09

caterpillar napisał(a):nie martw sie likend bedzie zimny i deszczowy :twisted:

:mrgreen:

i bardzo dobrze!
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości

cron