terapia Wrocław

Rozmowy ogólne.

terapia Wrocław

Postprzez Sanna » 16 kwi 2013, o 20:58

Będę bardzo wdzięczna za namiary na dobrego terapeutę we Wrocławiu, może jakiś ośrodek z terapią grupową? Problematyka: depresyjno-lękowa, niskie poczucie wartości, takie tam DDD :). Znowu przeszkadza mi to w pracy....cholera.
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Re: terapia Wrocław

Postprzez caterpillar » 16 kwi 2013, o 23:23

Sanna witaj :)

pod latarnia najciemniej co? ;)

zapytaj tutaj

http://www.psychotekst.pl/gabinety.php?nr=1


poszukaj na stronie glownej moze jeszcze cos znajdziesz .

pozdrawiam!
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: terapia Wrocław

Postprzez impresja7 » 17 kwi 2013, o 21:42

Sanna napisał(a):Będę bardzo wdzięczna za namiary na dobrego terapeutę we Wrocławiu, może jakiś ośrodek z terapią grupową? Problematyka: depresyjno-lękowa, niskie poczucie wartości, takie tam DDD :). Znowu przeszkadza mi to w pracy....cholera.

W pracy? a w związku?
No sympatyczna to Ty nie byłaś i epitety stosowałaś z tego co pamiętam na forum ,to raczej charakterek trzeba zmienić ,bo ludzie w pracy nie trawią takich, a nie szukać Dedów ....
impresja7
 
Posty: 938
Dołączył(a): 25 lis 2012, o 11:05

Re: terapia Wrocław

Postprzez Księżycowa » 17 kwi 2013, o 21:44

impresja7 napisał(a):No sympatyczna to Ty nie byłaś i epitety stosowałaś z tego co pamiętam ,to raczej charakterek trzeba zmienić ,bo ludzie w pracy nie trawią takich, a nie szukać Dedów ....


A Ty impresja, to źródło łagodności nie? I jeszcze innych oceniasz... masz tupet, na prawdę :roll:
Ja akurat Sanne bardzo dobrze wspominam. Sanna powodzenia :kwiatek:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: terapia Wrocław

Postprzez impresja7 » 17 kwi 2013, o 21:45

No cóz każdy ma inne wspomnienia
impresja7
 
Posty: 938
Dołączył(a): 25 lis 2012, o 11:05

Re: terapia Wrocław

Postprzez Księżycowa » 17 kwi 2013, o 21:50

Co do Ciebie impresja, to raczej większość będzie miała jednakowe :D
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: terapia Wrocław

Postprzez caterpillar » 17 kwi 2013, o 22:43

:lol: :lol:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: terapia Wrocław

Postprzez smerfetka0 » 17 kwi 2013, o 22:52

<megawielkiziew> impresjo
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: terapia Wrocław

Postprzez limonka » 17 kwi 2013, o 23:41

caterpillar napisał(a)::lol: :lol:
:mrgreen: :mrgreen:

hej sanna ! witaj po przerwie:):) ja niestety nie znam nikogo z tych okolic:)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: terapia Wrocław

Postprzez caterpillar » 18 kwi 2013, o 14:33

Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: terapia Wrocław

Postprzez Sanna » 18 kwi 2013, o 19:25

caterpillar napisał(a):Sanna witaj :)

pod latarnia najciemniej co? ;)

zapytaj tutaj

http://www.psychotekst.pl/gabinety.php?nr=1


poszukaj na stronie glownej moze jeszcze cos znajdziesz .

pozdrawiam!


Dzięki Cat :), masz rację. Szperałam trochę po internecie i znalazłam informację o zapisach do grup. Na pewno znajdę wcześniej czy później coś dobrego.
Ostatnio edytowano 18 kwi 2013, o 20:18 przez Sanna, łącznie edytowano 1 raz
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Re: terapia Wrocław

Postprzez Sanna » 18 kwi 2013, o 19:27

impresja7 napisał(a):
Sanna napisał(a):Będę bardzo wdzięczna za namiary na dobrego terapeutę we Wrocławiu, może jakiś ośrodek z terapią grupową? Problematyka: depresyjno-lękowa, niskie poczucie wartości, takie tam DDD :). Znowu przeszkadza mi to w pracy....cholera.

W pracy? a w związku?
No sympatyczna to Ty nie byłaś i epitety stosowałaś z tego co pamiętam na forum ,to raczej charakterek trzeba zmienić ,bo ludzie w pracy nie trawią takich, a nie szukać Dedów ....


Impresjo, powtórzę za Agik z któregoś tam wątku, Ty jesteś naprawdę zabawna :).

I na tym zakończę, bo nie chce mi się z Tobą gadać.
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Re: terapia Wrocław

Postprzez caterpillar » 18 kwi 2013, o 20:06

powodzenia!
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: terapia Wrocław

Postprzez Sanna » 18 kwi 2013, o 20:15

A poza tym, Cat, Księżycowa, Limonko, dzięki za pamięć. Nie znikłam- podczytuję Was wciąż :).
W ubiegłym roku u mnie wszystko się zmieniło: stan cywilny, miejsce pracy, miejsce życia-mieszkam teraz o 500 km od swoich rodzinnych stron.
W porównaniu do tego z czym tu przyszłam w 2008, to jestem inną osobą. To co zostało, to jak pisałam, to wrośnięte w mój kręgosłup przekonanie ,, nigdy dość dobrze”, które pokazuje się czasem mimo wszelkich racjonalnych przesłanek.
Przykład- kilka lat temu zaproponowano mi , jako praktykowi z doświadczeniem w specyficznym, trudnym projekcie, prowadzenie zajęć ,, case study” na studiach podyplomowych. Co roku uczelnia ponawia propozycję. Niby nic dziwnego- ocena moich zajęć to 4,7 w skali 1-5. A ja i tak czuję się po każdych zajęciach jak zbity pies i z lękiem czekam na wyniki kolejnej ankiety.
W nowej pracy przedłużają mi umowę, dostaje podwyżkę – wszystko ok., prawda? A ja i tak budzę się o 4:30 każdego dnia roboczego z lękiem przed kolejnym dniem, że jest tyle rzeczy, które powinnam, a ja się z tym nie wyrobię.
Chyba Woman pisała o podobnym problemie – zawsze ten dręczący niepokój, że nie jestem dość dobra, że jestem gorsza od innych.
Wciąż potrzebuję lustra w postaci innych ludzi, którzy potwierdzą mi, że nie jestem wielbłądem, że fakty nie kłamią – a moje emocje- czasem tak. Pomyślałam, że terapia grupowa, kontakt z innymi ludźmi, pomógł by mi sprowadzić moje odczucia do pionu.
Nie chcę tym obciążać i zanudzać koleżanek ani rodziny, bo dla nich to irracjonalne. I słusznie. A ja czasem naprawdę potrzebuję potwierdzenia, że nie jestem wielbłądem….
W porównaniu ze stanem w jakim byłam w 2008 jak tu przyszłam, to w sumie pierdoły.
Ale chciałabym pozbyć się zupełnie tego niepokoju.

A poza tym, to bardzo miłe że o mnie pamiętacie i miło wspominacie :). Fajnie mi się zrobiło.
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Re: terapia Wrocław

Postprzez limonka » 18 kwi 2013, o 20:49

czyzbys zmienila stan cywilny??? :haha: odnosnie pracy to faktycznie skoro jestes ddobra w tym co robisz a dalej sie zamartwiasz to moze terpapia by ci pomogla:)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Następna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 449 gości